Skocz do zawartości

Pytanie do expertów


Michal

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowa sprawa która męczy mnie od początku uzywanie feromonów :( pheromaxu

Dlaczego tak jest :cry: dziewczyna poprostu 10hb chce sie ze mną :cry: spotkac widzielismy sie tylko raz ja podszedlem do niej :cry: dosłownie chwile porozmawialem a jej juz nie ma /wczesniej odrazu jej kumpelki odszedły?

To juz kilka razy mi sie zdazyło jak mialem na sobie pheromax minimalna dawka i do tego zaj***te perfumy :roll:

Ale taki jest fakt ze ona nadal sie odzywa i żąda nastepnego spotkania :? czy feromony i swoja osobowosc mogą powodowac taki stan emocjonalny u laski ze odrazu buraczy sie i nie wie co ma powiedziec i odchodzi :roll:

:roll::roll::roll:

Dlaczego tak sie dzieje :idea: ostatnio to mam tylko takie przypadki i wiem ze laskom z którymi mogę sie spotkac bardzo sie podobam same to mówią :roll: tylko narazie sie nie spotykam bo boje sie ze moze powtorzyc sie taka sama akcja jak poprzednio ze laska odejdzie bez powodu a ja strace pewnosc siebie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest kwestia feromonów?

Pomyśl, czy niczego nie chrzanisz.

A może za dużo perfum? To też jest drażniące, jak bierzesz na siebie tego full, bo raczej nie chodzi o Pheromax, z tego co piszesz, bierzesz minimalną dawkę, więc powinno być OK. Nie dajesz Pheromax na ubranie? To też może być powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze własnie przyczyna za duzo perfum bo wlasnie jak dam minimalną ilosc perfum to jest lux ,ale boje sie za zapach pheromaxu moze przebijac no ale wtedy uzylem to z 15psikniec i jeszcze mocnych perfum orginalnej CUBY i podszedlem zaczelem rozmawiac :( ,glosna muzyka to niewiedzialem co ona mowi to sie przyblizylem a ona zaczela machac rękoma to wygladalo na znak :? ze tak jak dzisiaj to nie pogadamy :(

A jeszcze wczesniej to inaczej robilem najpierw perfumy a pozniej feromony :roll:

Ale czy na pewno perfum byla przyczyna ze kumpelki jej odrazu uciekly w inną strone.

ale jak to pheromaxa na ubranie wtedy dalem ale na swieze ubranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie o jednym waznym szczegole feromony dodaja wam 20% wiecej attraction ale reszta lezy w naszej osobowosci, niemylmy pojecia fermony== udany 100% sukckes z obcowaniem z kobietami. Fromony to maly dodatek do caloksztaltu czyli naszego naturalnego attraction, osobowosci. Wiec przeanalizuj rozmowe pomysl jakie popelniles bledy podczas rozmowy i sproboj ich nie popelniac w przyszlosci. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to opisales ze w sumie nic nie rozumiem, ale moge tylko powiedziec ze skoro kolezanki od razu sobie poszly jak ty podszedles to to akurat ejst dobry znak - daly wam szanse pobycia tylko we dwoje - dobre kolezanki i dodatkowo stwierdzily ze jestes odp facetem zeby rozmawiac z ich kolezanka. Dlaczego ona sama sobie poszla to juz trudniej wytlumaczyc, ale ja bym nie winil ani feromonow ani perfum (jesli perfumy ladne i nawet je przedawkowales troche to i tak po paru h w klubie wywietrzaly wystarczajaco zeby jej nei udusic ;)). Zakladam ze albo powiedziales cos nei tak, albo po prostu nie mieliscie za bardzo wspolnego tematu i sie ejj glupio przez to zrobilo, albo pokazales ze sie stresujesz i ona sie zestresowala i sobie poszla - rozwiazan moze byc duzo, w kazydm razie fero nie odwali za ciebei calej roboty :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie troche duzo, ja nigdy tylu nie uzylem wiec nie wiem jaki to daje efekt, ale szczerze to nei spotkalem jeszcze nikogo kto uzylby tak duzej ilosci perfum zeby nie dalo sie przy nim wysiedziec, zwlaszcza jesli to byly jakies sensowne perfumy. Ja rozumiem ze w windzie moglby ktos przy nim zaslabnac z braku powietrza, ale w klubie gdzie ejst pelno dymu, roznych zapachow, wentylacja - nie sadze zeby bylo az tak czuc zeby ludzie uciekali ;).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mogly to byc te je**ne perfumy troche za duzo i do tego one są bardzo mocne a ja sie psiknelem odrazu moze 10min przed podejsciem do laski :x

A mam jeszcze jedno pytanie

jak laska chodzi sie ociera itp szuka kontaktu patrzy sie jak na sex playboya :o to ona nas zapamieta :roll:

bo mi kilka razy laska napisala ze nie pamieta mnie a nawet z nia rozmawialem i dalej szuka spotkania :roll:

a mam taki przypadek/ze laska sama podeszła i pozniej znowu napisala ze nie wie jak wyglądam i jak by wiedziala to myslisz ze będe za Tobą chodzic aby pogadac ale oczywiscie chodzila :D

No i co to w tym jest dlaczego tak jest :idea::idea::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności