Skocz do zawartości
lunatic007

BTB-odmierzanie odpowiedniej dawki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem z tym podobnie jak w przypadku NPA, przy przechylaniu nie wylatuje pojedyncza kropla tylko od razu leje się więcej

Przy przechylaniu z zatkanym palcem podobno aplikuje się wtedy pół kropli, ale czy jest to dokładne?

Jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałbyś wlać tam olej żeby wyleciała tylko jedna kropla, feromony są chyba zbyt "płynne" :D

Co do pół kropli - musisz zatkać palcem, następnie przechylić (nawet dwa razy) i powrócić do pionu. Masz wtedy mokry palec, który jest namoczony tą "pół kroplą" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam na początek stosować właśnie te "pół kropli". Ja stosowałem dużo więcej i efekty były odwrotne. Dopiero później ktoś mnie uświadomił i zacząłem od najmniejszej dawki i wtedy... zobaczyłem niesamowite efekty  :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ile stosowałeś wcześniej i co się zaczęło dziać na tej pół kropli?

szczerze mówiąc nie rozumiem tego dawkowania BTB, przy zalecanych aplikacjach innych produktów jedna aplikacja uwalnia ok 40mcg feromonów, w jednej kropli BTB podobno jest 10mcg, więc w połówce będzie tylko 5, to jakim cudem to ma lepiej działać? to dawkowania innych produktów są źle podane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi