Skocz do zawartości

PHX + NPA + Chikara


nowy6798

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Do tej pory stosuje mix NPA + PHX w proporcjach 0.5 NPA + 0.5 PHX z 4ml perfum  Adidas w atomizerze 5ml, kupionym na stronie. Takie mieszanka daje zadowalające efekty w moim przypadku , przy 3-5 psiknięć z atomizera. Dokupuje jeszcze Chikara, i teraz pytanie jak to połączyć ? Chikara to fermon zapachowy , czy jeżeli użyje załóżmy 3 psiki swojego mixu z pefumami, i do tego zastosuje 1 aplikacje Chikary, to zapachy nie zmieszają sie i nie bede śmierdział? Jak to aplikować razem.? Co sądzicie o takim połączeniu, przeczytałem na forum , że rewelacja. pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega dawka, ale jesli dla ciebie dizala super, to dobrze. 

Nie wiadomo jakie efekty uzyskasz po dodaniu Chikary. To wymaga testow. Proponuje ci zastosowac 3 psiki twojego mixu + 1 psik Chikary i testowac to przez tydzien. W kolejnym tygodniu stosuj 3 + 2, a w kolejnym 3+3 i obserwuj efekty.

 

Co do zamaskowania fero perfumami, to kto wie - byc moze bedziesz musial dodatkowo zastosowac wlasne perfumy. Polaczenie Adidasa i Chikary moze byc ok, ale nie musi. Musisz to sam sprawdzic i obserwowac efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Czemu za duzo kombinuje? chcę tylko połączyć phx , npa i chikare , widziałem takie połączenie na forum :razz:  uważasz, że to mega dawka? na mnie działa dobrze, trzeba testować na sobie najlepiej, ale nie uważam to za mega dawke, wczesniej aplikowałem phx patyczkiem z próbki, dwa przetarcia na szyi, do tego npa , minimalnie zwilzalem palec z dwóch stron szyi i tak kombinowałem, to efekty były gorsze, odkad rozmieszałem 50/50 npa z phx z perfumami, efekty są rewelacyjne, dawke reguluje ilościa psiknięć z atomizera , moge śmiało polecić ten mix jesli chodzi o wywołanie pożądania, niekiedy są takie sytuacje , że aż niezręcznie sie czuje :razz: chciałbym jeszcze dodać to zaufanie, które jak przeczytałem daje chikara, mysle że taki miks byłby kompletny, ale nie mam aż tak dużej wiedzy, i nie wiem jak z tym zapchem chikary w połaczeniu z perfumami. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chikara jest już perfumowana, więc nie jestem do końca przekonany co do połączenia jej z Twoimi perfumami. Na pewno sama Chikara działa bardzo dobrze, ten jej zapach jest naprawdę przyciągający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności