Skocz do zawartości

BTB+chusteczka The Edge


nowy10034

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;) Stosowałem takie połączenie, ale miałem problem z aplikacją The Edge z chusteczki - nie mogłem wyczuć, jaka dawka jest optymalna, przez co w pewnym momencie byłem podenerwowany. Jakbym miał znowu testować, to wolałbym użyc samego The Edge bez mieszania z BTB. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie,

 

Chusteczke lepiej potraktować jako wygodny gadżet w podróży, albo w razie nieoczekiwanej potrzeby można szybko wyciągnąć z kurtki czy ze schowka w aucie. 

 

Do miksowania zdecydowanie lepiej sprawdzają się preparaty w butelkach, bo można odmierzyć rózne dawki, a potem ewentualnie wiadomo co modyfikowac. Czyli jak 3 krople BTB było za mocne to potem wiadomo, żeby przetestować 1 krople, a potem 2 krople.

 

Podobnie z The Edge - jeśli 2 psiknięcia okażą się za mocną petardą (bo będzie was roznosiło z nadmiaru niespożytkowanej energii) to następnym razem zastosujcie 1 psiknięcie i rozsmarujcie o nadgarstki i szyję. Kobiety lubią szyję  :mrgreen:

 

Jak nauczycie się stosować te preparaty osobno to dopiero wtedy polecam mieszanki. Najpierw nowy preparat polecam przetestować w minimalnej dawce. Zobaczcie jak będzie - po pierwsze działał na was, a po drugie jak na wasze otoczenie. Ja nowy preparat zawsze testuje na sobie w samotnosci. Sprawdzam swoje samopoczucie, energię, co myślę, na co mam ochotę.

Następnym krokiem jest test z ludźmi, w określonej sytuacji. Czyli jak produkt ma bardziej podniecać moją kobietę to sprawdzam to z nią w intymnej atmosferze, aranżując fajną atmosferę erotyczną. Nie testuję jej podniecenia kiedy widzę, że jest wkurzona, albo gdy zapomniałem wykonać zadanie które jej obiecałem. W takich sytuacjach stosuję w pierwszej kolejności androstenol (bo łagodzi nastrój, otwiera ją, zachęcam ją też żeby powiedziała co ją boli) i szybko naprawiam swoje wpadki. Jak złagodzę klimat to przystępuję do podgrzewania jej przez niby przypadkowe muśnięcie po tyłeczku - oczywiście mam już na sobie zapach samca alfa. Chwila moment, a ona sama zaczyna mnie dotykać po ...  :twisted:

 

Jeśli to produkt biznesowy to testuję to na znanym mi kliencie,bo znam jego reakcje na wylot. Jak dobrze utrafię miks to klient zgadza się na każdą moją ofertę. 

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności