Skocz do zawartości

PHX, NPA, BTB moje obserwacje


Gość Cold Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cold Warrior

Witam serdecznie wszystkich "feromowiczów"

Od kilku miesięcy stosuję feromony a konkretniej NPA. W nowym mieście, po rozstaniu z dziewczyną, przeprowadzką, zmianą stanowiska pracy potrzebowałem zwiększyć swoją pewność siebie dlatego zdecydowałem się na ten zakup.

Początki były ciężkie.. Zapewne wam również zdarzało się nie zauważać efektów i zwiększać dawki doprowadzając do znacznego przedawkowania. Efektem było rozdrażnienie, bóle głowy i zapach którego ja aż tak mocno nie wyczuwałem jak inni. Ponieważ NPA nie jest feromonem socjalnym i ma działać głównie na nas samych obecnie stosuję minimalną dawkę czyli pół kropli pod nos i jest w miarę spoko. Do końca nie jestem przekonany o jego skuteczności ale jako że to mój pierwszy zakup to najwyżej zwrócę flakonik w ramach gwarancji :razz:

Wcześniej stosowałem 1-2 krople i jak pojechałem na parę dni do rodziców to masakra.. Matka ciągle z tekstem żebym się umył bo śmierdzę jak spocony koks z siłowni  :mrgreen:

Nie stosowałem parę dni ale zapach czuła nadal, już mnie chciała do lekarza zawozić żeby sprawdził czy nie mam jakiejś choroby xd Wtedy właśnie zrozumiałem moc NPA, choć jak mówiłem wcześniej nie tego się spodziewałem.

 

Ostatnio kupiłem BTB i PHEROMAX. BTB stosowałem parę lat wcześniej bo flakonik dostałem w prezencie - byłem zadowolony.

Wczoraj pierwszy raz zastosowałem PHX i to przeszło moje wszelkie oczekiwania  :shock: co prawda popełniłem kardynalny błąd bo zamiast poznać produkt zrobiłem mixa - 1/3 kropli NPA pod nos i jedno psiknięcie PHX na szyję. Poczułem powera po paru minutach ubrałem się i ruszyłem na autobus. Byłem umówiony z pewną laską z którą kręcę od pewnego czasu u niej w domu. Dość nieśmiała, powściągliwa choć na wcześniejszych spotkaniach jakieś tam mizianko i dużo pocałunków było  :razz:

 

Już w autobusie poczułem, że przesadziłem z dawką. Faceci uciekali wzrokiem, nawet stać przy mnie nie chcieli heh, reakcji kobiet nie zauważyłem. Aha dodać muszę, że fero przykryłem zapachem Coty Aspen - mam do niego sentyment choć starym prykiem nie jestem, mam dwadzieścia parę lat  :wink:

 

Przejdźmy do spotkania, zwykle to ja musiałem eskalować dotyk, zbliżenia, pocałunki lecz tym razem postanowiłem dać na wstrzymanie i po prostu z nią rozmawiać niczego nie sugerować. 

 

Jej nastrój zmienił się w ciągu pół godziny z osoby stonowanej i powściągliwej zaczął wychodzić demon  :twisted:  położyliśmy się na łóżku, ona na mnie, rączki latały jej bezustannie, non stop szukała kontaktu fizycznego raz na jakiś czas głęboko zaciągając się zapachem z mojej szyi. Ja przez pewien czas byłem bierny, tylko obserwowałem, do kontrataku przeszedłem później. Zachowywała się jak pijana lub naćpana, napomknęła coś też później że ją głowa boli ale bawiliśmy się dalej. Mimo wszystko do seksu nie doszło, ale co się odwlecze to nie uciecze, na razie słabo się znamy a to jedna z tych porządniejszych  :wink:

 

Byłem po prostu w szoku, chociaż wiem że następnym razem odpuszczę NPA i dam 1/2 psiknięcia PHX bo 1 to zdecydowanie za dużo, niebezpieczne sytuacje wychodzą  :razz:

 

Podsumowując na razie będę testować każde fero oddzielnie, pamiętając o jak najmniejszych ilościach. Na eksperymenty jeszcze będzie czas.

 

BTB - komunikatywność, swoboda w rozmowie, pozytywne nastawienie do innych, dusza towarzystwa

NPA - szacunek otoczenia, siła, pewność siebie (ale jak przedawkujesz to stajesz się rozdrażniony, ludzie się ciebie boją i śmierdzisz)

FEROMAX -  pobudza seksualnie

 

 

Macie jakieś swoje spostrzeżenie lub historie po zastosowaniu fero? Piszcie  :!:   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cold Warrior

1/3 kropli to po prostu odkręcenie flakonika i muśnięcie wilgotnego dozownika opuszkiem palca :P

 

widzimy się dopiero w poniedziałek, do tego czasu potestuje BTB bo na razie nie widzę efektów. I może na pół psiknięcia PHX się skuszę w sobotę na mieście  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności