Skocz do zawartości

fero a papierosy.......


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Siedzę i czytam Wasze wypowiedzi (jak na złość większość panów :wink: ).... też zaczynam bawić się w to... na razie jednak czekam na przesyłkę Phx, ale jak tylko dojdzie zaczynam testy... głównie chciałam użyć tego fero na jednym osobniku :D , ale zaczynam mieć obawy, czy się uda, bo on pali... normalnie załamka :(

Czy ktoś tutaj z doświadczonych może mi powiedzieć czy zadziała fero w takim przypadku?

I kolejne moje pytanie, to po jakim czasie - po ilu dniach zacznie działać Phx? Bo z tego co wyczytałam w jakimś poście, Alchemy działać zaczęło po kilku dniach, może z Phx jest tak samo....

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz sama sprawdzić, czy będzie działać. Z mojego doświadczenia wynika, że papierosy nie wpływają jednak na odbieranie feromonów, przynajmniej w zasadniczym stopniu nie wpływają. Ludzie różnie piszą o tym. Musisz sama sprawdzić.

2. To nie jest tak, że feromony zaczynają działać po paru dniach. Czasami po prostu zauważamy ich działanie później. Feromony działają natychmiastowo po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czytam dalej to forum i zaczynam mieć obawy, bo większość z Was stosuje dwa różne produkty jednocześnie, a mnie nie stać na to i nie wiem czy jeden Phx da sobie radę z tym moim palaczem :D

W ogóle zaczynam się obawiać czy to co robię ma jakiś sens...

Co najwyżej pobawię się tym produktem i na tym zakończę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiulo;) nie ma znaczenia ile produktów będziesz stosować. Feromony działać będę na pewno nawet jako jeden produkt.

 

To, ze stosujemy Chikarę, NPA, Pheromax w różnych kombinacjach zależy od inwencji.

 

"Mikstury" feromonowe są uzupełnieniem pojedynczych produktów. Swoistym rozszeżeniem możliwości. A wierz mi, ze możliwośći pojedynczego gatunku Fero są ogromne. Wszystko zależy od Twojego nastawienia i od tego w jaki sposób, ile i gdzie będzieszn stosować Fero. Ale w tym nikt Ci nie pomoże zbytnio, może pokazać, jak sam robi, gdzie stosuje, ile, ale dla każdego konfiguracje są inne, niepowtarzalne. Testuj, testuj, testuj....;) I nie zrażaj się niepowodzeniami!!:)

 

Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakiej odległości się one znajduje, ale nie powinno to być więcej niż sekunda, bo ta chemia podobno dochodzi do świadomości człowieka szybciej niż inne zapachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i 1 sekunda na dotarcie do VNO, ale aby w pełni poddać się feromonom, to trzeba je ze piętnaście minut niuchać. Już po 3-5 minutach widać wyraźniejsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony działają nawet na kilka metrów, ale zdarza się to naprawdę rzadko. Najlepiej jednak działają one z bezpośredniej odległości 1 metra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie X, Y, czy też Z...... ja Was proszę!... powiedzcie jak zadziałać na was tym specyfikiem ? :?

 

Testuję go już 4-ty dzień i żadnych rezultatów... różne próby, na różne sposoby robiłam.... pracuję w miejscu gdzie mam ciągły kontakt z ludźmi, więc ktokolwiek powinien zareagować na to co psikam, a tu lipa.... :?:(

 

Chyba się poddam ................. albo..... mi pomożecie :> :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste słowa- nie poddawaj się, nawet w instrukcji chyba pisze, że błędnym założeniem jest gdy po kilku dniach zaczynasz sądzić, że feromony nie działają.

Feromony są tylko podkreśleniem twojej osobowości- to dodatkowe 20% dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basiula

 

kup sobie następną, bo będzie mi przykro gdy przestaniesz pisywać na forum :cry:

Siedzę nad smetną prezentacją, nie mogę wyjść póki nie ukończę a tak bardzo nie chce mi sie jej pisać! Rany, normalnie mnie skręca.

Poniedziałek tuż, tuż :cry:

Nie mogę się zmusić, co tu zrobić ... :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypij kawkę (ewentualnie dobrą herbatę- najlepsza zielona:), zjedz coś co Ci naprawdę smakuje, wycisz się, zrelaksuj, zaaplikuj nieco większą dawkę feromonów, która Ciebie pobudzi...

Przynajmniej ja tak robię, ale jest wiele sposobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi feromonami to mam ochotę na zupełnie coś innego niż ta wstrętna prezentacja

 

Wobec tego na co masz ochotę?

I co to za prezentacja w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ali,

 

czy ja zawsze muszę o moich potrzebach mówić "łopatologicznie" :?:

Cały czas pisałam, że zajmuję się czymś, na co nie mam ochoty i że mnie ten stan męczy.

A na co innego mozna miec ochotę prawie o północy???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności