Skocz do zawartości

PHRX 1 raz i wielki smród;(


misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek pozdrawiam wszystkich ferumowiczów :!:

 

Chciałem opisać niemiłą przygodę, która przytrafiła mi się dziś w szkole.

Tak więc wstałem rano, szczęśliwy i pełen entuzjazmu bo dzis właśnie miałem przetestować pheromax (próbka). :) Użyłem jednego psiknięcia na szyje i przykryłem to sporą ilością Hugo Bossa. Co dziwne nie czułem żadnego zapachu phx, jedynie alkohol. W szkole wszystko było ok, zauważyłem nawet zalotne spojrzenia koleżanek :wink: , po 3 lekcjach poszedłem do klopa ponowić dawkę perfum i nic nie wskazywało na to, że śmierdze. Na ostatniej lekcji( ok 2 godziny po ponowieniu dawki perfum) siadłem z kumplem w ostatniej ławce z brzegu a obok nas siedziały 2 dziewczyny(ławki 4 osobowe) i nagle jedna z nich wypada z tekstem "Boże jak tu coś śmierdzi" :shock: , zaraz druga "no faktycznie, otwórzcie okno bo sie uduszę", zaraz pada kolejny tekst że chyba ktoś sie zapomniał umyć :? W końcu przesiadły się 2 ławki do przodu i przestało im śmierdzieć , co dziwne kumpel podobnie jak ja nic nie czuł. To doświadczenie bardzo ostudziło mnie co do pheromaxu, i tu pojawia sie moje pytanie do doświadczonych użytkowników tego specyfiku: Czy uzyłem za dużo, jeśli nie to jakimi perfumami wy maskujecie ten smród :?: Czy może powinienem zaaplikować go w innym miejscu :?: Nie chciałbym zrezygnować z tego feromonu tylko z powodu jego zapachu, gdyż zauważyłem że działa. :( Bedę wdzięczny za każde porady.

 

Misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przesadzilem i to bardzo na poczatku stosuje sie 1/3 psikniecia z pelnego flakonu a 2 cale to juz kamikaze i nie dziwie sie reakcji ludzi znajomych. Pamietaj rozwaga w stosowaniu jest najwazniejsza. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że po trzech lekcjach podwoiłeś dawkę Pheromaxu?

No to zaszalałeś. Wcale się nie dziwię reakcji.

 

No przesadzilem i to bardzo na poczatku stosuje sie 1/3 psikniecia z pelnego flakonu a 2 cale to juz kamikaze i nie dziwie sie reakcji ludzi znajomych. Pamietaj rozwaga w stosowaniu jest najwazniejsza. Pozdro

 

Chłopaki może mam coś ze wzrokiem, ale Misiek napisał że ponowił dawke perfum ,a nie fero. Użył tylko 1 psiknięcia z próbki ,a to raczej nie jest przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to nie feromony tak dla niej nieprzyjemnie pachniały???

Później coś ta dziewczyna mówiła o ponownie denerwującym ją smrodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie przeciez jedno psiknieciez probki nie powinno takich efektow przyspozyc.

 

Ale teraz i tak myśli, że Pheromax wywołał takie oburzenie wyżej opisanych dziewczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) przykryłem to sporą ilością Hugo Bossa (...) po 3 lekcjach poszedłem do klopa ponowić dawkę perfum i nic nie wskazywało na to, że śmierdze (...) -->2 godziny po ponowieniu dawki perfum> "Boże jak tu coś śmierdzi"

 

No, widocznie dużo tego dał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zastosowałem pół psiknięcia i było ok :) , przynajmniej nikt nie dawał oznak, że dusi sie w mojej obecności. Dziś uzyłem niebieskiego adidasa do przykrycia phx i chyba jest lepszy niz hugo boss. a co do tych dziewczyn to moze rzeczywiście były wibitnie wyczulone na ten zapach bo koleżka z ławki nic nie czuł. W każdym razie jak samemu nie czuje sie zapachu phx to lepiej dać mniej niż więcej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam od nie dawna podobne sytuacje i to mnie martwi :?

Uzywam malej dawki pheromaxu przykrywam ją perfumami i ostatnio zauwazylem że nie ktore panienki na dyskotekach dziwnie sie patrza na mnie ,a nie ktore to nawet odchodzą tak jakby sie bały albo zapach pheromaxu przebija perfumy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ponawiania wczoraj dawki hugo bossa w klopie to moze faktycznie dałem odrobine za dużo ale bez przesady, nie było to oblewanie sie bezpośrednio z butli i wątpie zeby przypominało to smród kogos kto sie nie umył jak to stwierdziła jedna z dziewczyn :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki,tak czytam.Straszne macie rozterki...Co do męskich feromonów nic wam nie doradzę jako kobieta,natomiast mogę wam powiedzieć,że kobiety uwielbiaja facetów czystych,używających antypersirantów-nie dezodorantów i delikatnie sie perfumujących.Nie wiem dlaczego faceci tak uwielbiają oblewać sie perfumami.Poza tym jest taka zasada,że w dzień pachniemy delikatnie,czyli lżejszy zapach lub jeśli ktoś kocha tylko jeden-woda toaletowa,perfumy-tylko wieczorem. Mam nadzieję,że nie pomyślicie,że sie wymądrzam.Ale to tylko z troski o wasze skołatane nerwy i dlatego,że perfumy to moja pasja. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękówa za porade, w takim razie przystopuje troche z perfumami. Dzis znów uzyłem pół psiknięcia i niebieskiego adidasa i było elegancko 8), a co do skuteczności phx nie mam żadnych wątpliwości, dzis w szkole przekonałem sie ze jest naprawde zaj***sty, ale nie bede sie rozpisywał i wdawał w szczegóły :mrgreen:

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek,

 

nie dawaj się - te męskie i żeńskie osobniki chciałyby wszystko dostać na talerzu i to jeszcze z przyprawami!

Sądzę, że gdybym była ta poderwaną przez Ciebie WłASNIE Tą panienką (czego Ci życzę) i załapała, że piszesz na mój temat - to byłby koniec :cry:

Czy tego chcesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek,

 

nie dawaj się - te męskie i żeńskie osobniki chciałyby wszystko dostać na talerzu i to jeszcze z przyprawami!

Sądzę, że gdybym była ta poderwaną przez Ciebie WłASNIE Tą panienką (czego Ci życzę) i załapała, że piszesz na mój temat - to byłby koniec :cry:

Czy tego chcesz???

 

Doris chyba nie dokładnie wiesz po co jest to forum. Tu właśnie o to chodzi żeby wymieniać się doświadczeniami i opowiadać historie jakie się nam przydarzyły.Nikt tu Miśka nie prosi żeby podawał jakieś dane osobowe dziewczyn z którymi się spotyka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności