Skocz do zawartości

androstenol + androstadienone mix z perfumami


nowy6798

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem Raw Androstenol i Raw Androstadienone. Chce takie zestawienie połączyć z perfumami w atomizerze 5ml od fermony.pl. Perfumy mam Armani Black Code. Jakie proporcje fermonów i perfum dobralibyście na początek ? i jak najprecyzyjniej odmierzać dawke? zestaw pod uwodzenie, prosze osoby które miały doświadczenie o porade. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Pierwsze co mi przyszło do głowy, to połączenie NOLu i NONu w proporcjach 1:1. Zyskasz wtedy fajny miks seksualno-zadziorno-socjalny. Gdybyś chciał więcej pewności siebie, męskości i mocy to daj więcej NONu, np. 2:1, a jeśli chcesz więcej otwartości, seksu, lepszej gadki, lepszych kontaktów w pracy i biznesie, to daj więcej NOLu, np. 2:1. 

 

A co do zmieszania z perfumami, to zastosuj proporcje np. 1:6 (1 część feromonów, 6 części perfum). Jeśli to będzie dla ciebie za mocne, to możesz zrobić nową mieszankę w proporcjach 1:10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż. Tylko ja nie mam androsteNON-u tylko androstaDIENON , feromon typowo seksualny, przeczytałem na forum, że jest silnie stężony i łatwo go przedawkować, nie przesadzać z jego ilością. Mix  w proprocji 1 : 1 z androsteNOL-em nie bedzię za mocny?? Gdybym dał proporcje 4 : 2 , NOL-u do DIENON-u, i takie zestawienie wymieszał z perfumami w proporcji 1 : 6, będzie dobrze na początek ? od ilu psików takiego miksu zacząć, atomizer mam z fermony.pl, może ktoś ma inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Ja w skrocie bo nie ma czasu na rozpisywanie sie. Stosuje juz czyste fero od ponad roku. Wlasciwie to wlasciwa dawke i jak te miksy stosowac okrylem po ok. 8 miesiacach. Na poczatku bylem jak dziecko we mgle. Testy, testy, testy. Nikt inaczej nie odryje wlasnej dawki jak tylko przez wlasne proby. 

 

To teraz co do Twojej propozycji. Zrobisz duzy blad miksujac na poczatku takie dawki. Ja napisze o sobie i nie musisz tego brac na 100% gdyz kazdy jest inny i ma inne pH skory itd. Ja stosuje wlasnie NOL i Dienone i na poczatku robilem dawki w proporcjach 1,5ml -Nol + 0.5 ml -Dienone + 6ml perfum lub alkoholu i bylo super. Jednak po dluzszym stosowaniu czesto przedawkowywalem.  Nol to nie problem bo mozna duzo ale z Dienonem trzeba uwazac bardzo. Zostalo mi ostatnio reszta Nolu w butelce i postanowilem zrobic bardzo lekki mix z tego co zostalo. A jako ze Dienonu nigdy nie daje wiecej niz Nolu to bylem zmuszony zrobic minimalna dawke. Nolu zostalo mi 0.4 ml i tyle tez dalem Dienonu + 7ml Perfum. Musze powiedziec, ze to najlepsza dawka jaka stosowalem dotychczas. Jest mega i nie musze tak uwazac. Sam widzisz jakie dawki juz dzialaja.

 

I uwierz mi, ze wiem co pisze. Stosuje fero ponad 8 lat.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności