Skocz do zawartości

Goraczka sobotniej nocy.


Mauro

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ja sie podziele z Wami miomi spostrzezeniami po uzyciu fero.

Pierwszy raz uzylem ich tydzien temu na imprezie. Dwa psikniecia Pheromaxa i przykrycie woda toaletowa ok godz 20. Wyszedlem z lazienki lekko podekscytowany i spogladalem czy dziewczyny sie za mna ogladaja i czy zwracam ich uwage. Krecilem sie tak kilka minut czekajac na jakies efekty. Potanczylem troche, ale czulem sie lekko spiety byc moze myslalem ze efekty bede zauwazalne odrazu, nic bardziej mylnego, teraz juz wiem ze to podstawowy blad!!!

Podsumowujac, impreza sie udala ale nic szczegolnego sie nie wydazylo, mysle ze glownie dlatego gdyz potraktowalem ja troche jako test.

W ta sobote obralem inna taktyke, poprostu bawimy sie jak zwykle;). Podobnie udalem sie do lazienki , 2 psikniecia PhX(probka), i ruszamy:).

Dosiadlem sie doznajomych do stolika, normalna rozmowa ale dziewczyna siedzaca obok naszego stolika zaczela na mnie spogladac i usmiechac. No nic takie rzeczy sie zdazaja czesto:) Posiedzilismy chwile i poszlismy na parkiet, sa tam takie dwie wyzsze platformy, bawilo sie na nich kilka osob, wbilem tam. Nagle jakos sie przezedzilo i zostalem z dwiema dziewczynami, ktore zaczely jak by zabiegac o moje wzgledy i konkurowac ze soba, czulem sie adorowany;)

Wybralem ladniejsza i lekko sie zblizalismy do siebie, kilkanascie minut potanczylismy i zaczelo sie robic tloczno na tej platformie, poszlismy do baru na piwko, standardowa rozmowa o wszystkim i o niczym:) Nagle przyszla jej kolezanka i zabrala ja odemnie mowiac ze cos waznego musi jej powiedziec. No nic mniejsza z tym,idze znowu na parkiet. Zaczynam tanczyc, za chwile ogladam sie i jestem blisko fajnej blondyneczki, chwile tanczymy, nagle przypomnialem sobie ze mialm wizytowki w portfelu, hehe, wiec siegam po portfel i wyjmuje jedna i wreczam jej, ona spoglada zdziwiona i chowa do spodni,a ja odchodze pochwili chcac zobaczyc reakcje, no coz byla zaskoczona ;) Poznej sie jeszcze rezem bawilismy i bylo bardzo milo, ale w miedzy czasie poznalem jeszcze kilka ciekawych panien, ktorym rowiez wreczylem w podobny sposob wizytowki:). Ogolnie czulem ze sa zaciekawione mna i chca sie bawic ze mna.

Impreza jak najbardziej udana, nie popelnilem juz bledu z zeszlego tygodnia, mysle ze wiele osob go popelnia a pozniej sa lekko rozczarowane.

To by bylo na tyle co sie dzialo, a poprawniej to ogolnie streszczenie co sie dzialo tej sobotniej nocy.

Mysle ze feromony troche pomogly mi w poznawaniu nowych osob a o to chyba w tym wszystkich chodzi.

Rano w niedziele na telefonie bylo kilka smsow jednak nie pamietam wszystkich dziewczyn:), ale jedna mi utkwila ta pierwsza blondi ktorej dalem wizytowke, umowilem na nastepna sobote:)

Impreze niestety miala tez swoje zle strony, ogarniety goraczka sobotniej nocy zgubilem swoje fero:( Prawie cala probka Phx, a maielm dokupic NPA i mieszac je ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności