Skocz do zawartości

Chikara i zaliczenia


P.

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec przetestowalem probke Chikary i moge stwierdzic ze o ile w klubie i do podrywu ten feromon specjalnie sie nie nadaje, o tyle jako fero spoleczne dziala calkiem ladnie. Chikara pomogla mi dzis np. w poprawieniu oceny z cwiczen: wchodze na dyzur, rozmawiam z prowadzacym, on podlicza moje oceny: 5,5,3+. Stwierdza ze z tego wychodzi mi 4+, ja ok moze byc. Ale jakos tak nam dobrze rozmowa idzie i mowi ze w sumie moja recenzja byla bardzo fajna i ze chyba jednak zasluzylem na 5 :). Nie wiem ile w tym zaslugi fero ale w sumie ja za duzo sie nei wyklocalem o ocene i dostalem lepsza z jego dobrej woli, wiec jakis zwiazek moze byc :). Tak samo wczoraj w klubie - chociaz w podrywie specjalnie mi Chikara nie pomagala, to np. wszedlem za darmo chociaz wstep byl platny, ale ochroniarz tylko na mnie spojrzal i powiedzial zebym wchodzil :). No i poznalem duzo nowych ludzi - sam mialem wieksza ochote rozmawiac z ludzmi i oni tez chetniej ze mna rozmawiali, wiec do zadan "spolecznych" Chikara nadaje sie bardzo ladnie, szkoda ze nie dziala na mnei tak jak NPA tzn nie dodaje tyle energii i pewnosci siebie, po prostu powoduje ze jestesmy bardziej otwarci na innych, NPA jednak troche podnosi poziom energii czy "agresywnosci" sposobu bycia i to mi chyba bardziej odpowiada :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyciescy konkursu dostana takie zestawy :). Zastanawiam sie tylko czy polaczenie NPA z Chikara nie oslabiloby dzialania NPA, bo NPA w wiekszej ilosci jednak daje repsekt i wywoluje pewne podniecenie u kobiet, w polaczeniu z Chikara nei wiem czy by to nie poszlo bardziej w strone "przyjacielskich relacji" :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytamy utalentowanych literacko i szczesliwych wygranych ktorzy na pewno poinformuja nas o skutkach polaczenia NPA i Chikary, przynajmniej mam taka nadzieje. Swoja droga ciekawe kiedy beda wyniki mialy byc dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektore zostaly "podkolorowane" przez osobe piszaca, nie zdziwilo by mnie to niektorzy chca wygrywac za wszelka cene. Ja osobiscie wyslalem prosta historyjke ktora opisuje zdarzenie takie jakim bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tez cos wyslalem ale tylko dlatego ze myslalem ze bedzie minimalne zainteresowanie tym konkursem i ze te pierwsze 3 miejsca to beda dla tych co wogole cos napisza ;). Ale skoro zainteresowanie tak duze ze musieli przedluzyc konkurs to widze ze moja banalna historia z zycia za duzego szalu tam nei zrobi ;).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo to pytanie? Jesli do mnie to odp brzmi: tak widzialem efekty dzialania NPA - nie zawsze takie same, nie zawsze powalajace, ale czasem bardzo ciekawe i mam porownanie bo kiedys sporo imprezowalem bez fero i bylo mimo wszystko troche trudniej. A w klubie podrywam roznie zalezy od mojego nastroju i konkretnej sytuacji, jak direct to czesto wogole bez slow, jak indirect to na pewno nie w stylu MM, szukam wlasnej drogi :). I nie jestem tomkiem l. :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności