Skocz do zawartości

Pytanie


Ylo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Generalnie zakupiłem jakiś czas temu npa i btb i przyznam szczerze że sie rozczarowalem ,nie odczułem żadnych efektów ,stosowalem na początku 1 krople btb ,potem mieszalem z npa ,ale bylo tak samo ,zastanawiamw sie czy nie dac jeszcze kedneje szansy pheromaxowi i stad mam kilka pytań,mianowicie :

-Czy pheromax jest mocniejszy i lepszy od btb i npa?

-czym sie różni zwykły pheromax od oxytrust?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich sytuacjach używałeś tych produktów? Pamiętaj, że feromony to tylko dodatek, "suplement" osobowości. Całej roboty za Ciebie nie zrobią, ale pomogą, dopełnią Twoje działania. W jakich proporcjach mieszałeś BTB z NPA?

 

Co do Phx -  polecam. Mocne feromony do uwodzenia. Wersja Oxytrust zawiera oksytocynę - hormon zaufania, dlatego idealnie nadaje się do związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem, przed jakimiś  spotkaniami, przed rozmowami o prace i ogólnie też w ciągu dnia jak wychodziłem, nie odczułem żadnej pewnosci siebie, lepszego samopoczucia ani zastrzyku energii. A co do używania to robiłem naprawdę rożnie , ale na początku zazwyczaj 1 kropla btb i 1 npa, potem przerzuciłem sie na 2 krople npa ale też tak samo..zastanawiam sie generalnie, czy nie dać sobie ostatnią szanse z feromonami właśnie z Pheromaxem próbką. I mam co do tego też pytania.

-Na ile mniej wiecej starcza próbka?
-Czy pheromaxa można uzywać także w ciagu dnia 
-Czy to jakie perfumy sie stosuje , ma jakieś znaczenie ?

 

Dodam ,ze do Btb i Npa Używałem dokładnie tych perfum
https://www.amazon.com/EMOTION-Pierre-Cardin-Deodorant-Natural/dp/B007Z8VTMI
 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ci powiem , że przy BTB prawie wcale efektów. Przy NPA tylko miałem większą pewność siebie. A przy pheromax od razu widziałem efekty z drugiej strony.  Teraz zastanawiam się nad tym nowym Usecrible. Może to będzie feromon taki dobry do codziennego uzytku. Bo pheromax jest mocno sexulany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie odczuwasz zadnych efektow? Zwieksz dawke, bo jesli zauwazysz jakies efekty uboczne np. bol glowy, poddenerwowanie, uczucie ciepla lub jakies inne co powinno dac sie zauwazyc, to stopniowo zmniejszaj dawke. Powinno pomoc. W koncu na pierwszy zakup masz rok gwarwncji, zwrocic mozesz nawet pusty flakon. Dla ciebie moze bedzie odpowiednie 4 krople? Sprawdzaj, i najlepiej jesli bedziesz podchodzil do tego z ciekawoscia, bo inaczej sie zniechecisz do produktu, ktory naprawde dziala i daje efekty. Ja z poczatku tez nie widzialem, nie czulem efektow. Cos po okolo tygodnia zaczelo "dzialac" dlatego pewnie ze znalazlem odpowiednia dawke w ktorej moglem krazyc i dobierac wtedy idealna dawke dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności