Skocz do zawartości

Trochę moich wrażeń w temacie :)


TsTr

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak feromonami nie za bardzo się interesowałem wiedziałem co to feromony i do czego służą :roll:.

 

Przez przypadek pierwsze feromony kupiłem po tym jak moja mama zlikwidowała zakład krawiecki a gość w miejscu zakładu zaczoł produkować małe opakowania feromonów nie powiem ładnie pachnących ale oprócz zapachu nic poza tym nie oferowały ( nazywały się bodajże PH ). Ostatnimi czasy z 2,3 miesiące temu zaczołem szukać perfum z feromonami i tak wertując nieubłagalnie wielki internet zaczołem z wielu źródeł trafiać to raz na ferum.pl to raz na feromony.pl. Oczywiście jakże by inaczej zaczołem szukać najpierw na allegro czy nie ma jakiejś tańszej wersji jakiś perfum z feromonami. Oczywiście były ale dalej zagłebiając się w temat okazało się że 95% wystawionych tam perfumów to jedna wielka ściema. Z powodu coraz większej prowokacji poprzez te strony zaczołem zaczytywać się w ww. o co to właściwie chodzi że tak to wszyscy chwalą. Pierwszą noc siedziałem z 5,6 godzin na forum aby się upewnić czy wydatek takiej kwoty się opłaci. Po opiniach wyraźnie byłem na tak ale jednak tyle pieniędzy za głupie feromony które i tak zapewne nic nie zdziałają. Trudno postanowiłem zaryzykować iż jak wiadomo kto nie ryzykuje ten nie zyskuje ( tutaj przykład Lotto :lol: ). Pierwsze wrażenia po zamówieniu - przesyłka expresowa iż tak jak pisałem w mailu do feromony.pl zależało mi na czasie aby dostać jak najszybciej z wiadomych względów, troche mniejsze buteleczki niż myślałem ale ok spróbujmy. Troszkę pheromaxa na szyję ( tak przynajmniej coś czytałem w instrukcji ) + chikara gdzieś na koszulkę i ruszam. W knajpie ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zamiast tego jednego, dwóch spojrzeń było około piętnastu. Więc nie było problemu aby spróbować zawalczyć o jedno z tych spojrzeń chociaż szczerze mówiąc wcale tak trudno nie było a resztę tego wieczoru zostawię dla siebie. Oprócz knajpy ludzie w pracy zaczeli podchodzić do mnie z większym respektem czego wcześniej nie uświadczyłem. Takich sytuacji mógłbym wymieniać wiele ale po co :).

 

 

Co myślę o feromonach że to świetny środek do tego aby przełamać w sobie pewne lody a jak wiadomo cel uświęca środki więc czasami warto zapłacić więcej i mieć tą 90-95% pewności niż te 10%-15% - prawda !?

 

 

Feromony testuje wszędzie gdzie popadnie -> praca, szkoła, pub - zdążyłem zauważyć że rzeczywiście najbardziej podatne są kobiety po piwie lub dwóch ( tudzież inny alkohol ) ponieważ odblokowuje się co nieco w nich.

 

 

 

A więc kończąc ten wywód jestem zadowolony z feromonów i spokojnie z czystym sercem moge polecić je innym :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności