Skocz do zawartości

Pytanie , problem


cruello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

mam pewien problem a mianowicie bardzo kocham pewna dziewczynejuz od jakichs 2 lat nie moge spac po nocach , najpierw byla z jednym i kiedy zerwali to zaspalem temat teraz jest od ponad roku z innym, ostatnio kiedy sie spotkalismy , powidziala mi ze mam dar poprawiania humoru i inne takie podobne, a po spotkaniu kiedy zapytalem sie podchwytliwie czy wedlug niej moge ie spodobac jakiejs dziewczynie to odpowiedzial ze jak bym pokazal wczesniej jakim jestem naprawde ( zanim poznala tamtego) poleciala by na mnie,

sedno problemu jest takie iz chcialbym ja odbic , jakich feromonow powinienem uzyc chcialbym tu zaznaczyc iz nigdy wczesniej nie mialem z tym stycznosci jakiejkolwiek , zalezy mi na jej milosci a nie na seksie oraz nie chcial bym zostac jej meska przyjaciolka

 

czy jest wogule jakis sens uzycia fero ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie zależy ci na bara-bara to polecam Chikare lub RM ewentualnie P10 to pomoże wam zbliżyć sie do siebiejednak w tym przypadku bardzo realna jest wizja męskiej przyjaciółki :? tak że ja polecam Phx lub npa wtedy wzbudzisz jej pożądanie co w twoim przypadku wydaje mi sie bedzie bardzo wartościowym uczuciem. mówisz ze nie zależy ci na seksie tylko na miłości ale prawda dość brutalna jest taka że jak już ją zaliczysz to prawdopodobnie bedzie z tobą a tamtego gościa zostawi.

wyjściem idealnym wydaje mi sie tu połączenie np Phx i Chikary lub NPA i Chikary albo jeszcze jakieś inne o ogólnym zarysie Fero społeczne(RM P10 Chikara)+fero na podryw(Phx lub NPA alchemy bym sobie darował.

ja osobiście typuje tą pierwszą mieszanke gdyż sam ją używałem i efekty są naprawde dobre :D dziewczyny sie otwierają są bardziej ufne itd jednak wyrażnie zainteresowane pod względem sexualnym co z pewnością oddala wizje bycia męską przyjaciółką :)

tak że masz moje propozycje ale pamiętaj że fero ci pomogą ale ty musisz wykazać dużo inicjatywy ponieważ ona już ma faceta co stawia cie w ciężkiej sytuacji :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za pomoc

jednak sam nie moge sie zdecydowac poniewaz jest to bardzo uczuciowa dziewczyna , juz jedna meska przyjaciulke ma ktory ja kocha ale nie wie o tym ze z tej perspektywy nic nie wskura. Wedlug mnie najlepsze by bylo polaczenie fero ktore dziala na zwiekszeniu zaufania poczuciu bezpieczenstwa z fero ktory pobudza zmysly i pozadanie dobrze mysle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że możesz ale RM to nie to samo co Chikara tak że meź to pod uwage choć z opini(sam nie miałem okazji używać) słyszałem że RM naprawde nieźle sobie radzi tak że powinno wystarczyć jak już kupisz jakieś feromonki możesz wpisać to proźbe to pomożemy ci określić przybliżoną dawke którą jednak sam zweryfikujesz

pamiętaj że o ile pojedyńcze preparaty łatwo dawkować to trzeba uważać na wszelkiego rodzaju mix-y ponieważ łatwo przesadzić i wyjdzie w tedy kiszka

tak że pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności