Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni stosuje pheromax oxytrust do szkoły i cały czas nie wiem czy robię coś źle, czy po prostu pheromax tak dziwnie działa. Pierwszy dzień po psiknięciu był ok, jedno psiknęcie, wszyscy byli mili i bardzo rozmowni, po pierwszym psiknięciu... następne były jakby mocniejsze, próbowałem psiknąć 0,5 psiknięcia, ale nie wiem czy się udaje. Potem nauczycielki miały do mnie pretensje o nic, uczennice tak jakby robiły sobie ze mnie żarty, tylko koledzy cały czas za mną chodzą i do mnie gadają, na mnie też chyba to działa, bo na wfie skopałem kolegę, bo mi piłkę zabrał jak był out dla nas. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół psiknięcia to przejechanie wężykiem po szyi lub nadgarstkach. Uważaj z dawką, za duża ilość feromonów może powodować agresję.

Pytanie, jaki jest cel używania tych feromonów? Co chcesz dzięki nim osiągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem je głównie w celu rozluźnienia atmosfery, większego zainteresowania płci pięknej moją osobą i lepszych ocen od nauczycielek :cool: :grin: 

ale też lepszych doznań z moją drugą połówką.

Chcę jeszcze dokupić do tego btb lub npa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko faceci za tobą chodzą, przedawkowałeś. Phx się odkręca. Można wyjąć z tej aluminiowej osłony. Chcesz mniejszą dawkę kup mini atomizer ze sklepu feromony.pl i dokup skrzykawkę z igłą . Łatwiej tak przelejesz fero z atomizera do atomizera bez ryzyka rozlania. Możesz odmierzać np 1 kroplę pipetą kupioną w aptece. 1 psiknienięcie z atomizera phx to jest około 2.5 kropli z pipety. 

Edytowane przez touch of the night
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, touch of the night napisał:

Jak tylko faceci za tobą chodzą, przedawkowałeś. PHX się odkręca. Można wyjąć z tej aluminiowej osłony. Chcesz mniejszą dawkę kup mini atomizer ze sklepu feromony.pl i dokup skrzykawkę z igłą . Łatwiej tak przelejesz fero z atomizera do atomizera bez ryzyka rozlania. Możesz odmierzać np 1 kroplę pipetą kupioną w aptece. 1 psiknienięcie z atomizera PHX to jest około 2.5 kropli z pipety. 

A jeżeli odkręce buteleczkę i nałożę na szyję z końcówki wężyka jedną kroplę będzie to jedna kropla, czy powinienem zamoczyć ten wężyk dwa razy i nałożyć dwie krople? Ile to wtedy będzie jedna kropla lub niepełne psiknęcie? 

 

I drugie pytanie: przeczytałem że pheromax to feromony seksualne, a jeżeli jest to oxytrust to działa tak samo czy inaczej? Pytam, ponieważ chce mieszać go z btb i npa, ale nie robić miksy, tylko nakładać je razem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperymentuj z dawką już wiesz że 1 pełny psik to dla ciebie za dużo. I robisz to co ja kiedyś. Trzęsiesz się by mieć efekty. Po zwykłym pheromaxie miałem nikłe efekty (humor raz mi się ostro poprawił ale to efekt androstenolu). Natomiast po oxy było widać że działają (są to feromony sexualne do uwodzenia się nadają) . Stosowałem 1 psiknienięcie z mini atomizera ze strony Feromony.pl. Nie wiem ile to jest przetarcie wężykiem, ciężko stwierdzić. Jak chcesz odmierzać dawki. Możesz to robić używając igły i małej strzykawki. Trzeba trochę poeksperymentować. Jak źle się poczujesz, głowa zacznie boleć, czerwone uszy, albo będą latać za tobą tylko faceci już wiesz że coś nie tak. Jeśli ktoś napisał że po nałożeniu gdy szedł ulicą i jakieś babki z daleka go obcinały to oznacza że feromony zmieniły jego wewnętrzny stan. Im lepiej się czujesz tym lepiej wyglądasz. A im lepiej wyglasz tym lepiej się czujesz. Pheromax oxy nie jest tak agresywny jak npa który też ma w sobie andtostadienon. Faceci mają szacun, a branie będziesz miał u kobiet które lubią dominację. Npa strasznie cuchnie ja osobiście nie czuje fero ale gdy przesadziłem czasami słyszałem że smierdze heh. Generalnie testuj testuj testuj ze spokojem. Cierpliwości jak to twój 1 zakup możesz zrobić zwrot pustego flakonu i zamówić inne feromony. Co do Npa polecam na początek wersję 5 ml. I poproś w sklepie o próbki btb. 1 próbka btb starczy tak na 3-4 razy.  Jest nią nasączona chusteczka. Obcinasz nożyczkami jak najmniej żeby tylko lekko wyciągnąć chusteczkę. Przecierasz lekko na skórze i tyle. Później wpychasz chusteczkę do środka i zaklejasz opakowanie taśmą klejącą - musi być szczelne. Btb trudniej przedawkowac gdyż skład jest łagodniejszy od phx i npa. Za te wpisy powinienem bonusy dostawać heh. Poczytaj inne moje posty z feromonami mam do czynienia od dawna.

Edytowane przez touch of the night
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, touch of the night napisał:

Eksperymentuj z dawką już wiesz że 1 pełny psik to dla ciebie za dużo. I robisz to co ja kiedyś. Trzęsiesz się by mieć efekty. Po zwykłym pheromaxie miałem nikłe efekty (humor raz mi się ostro poprawił ale to efekt androstenolu). Natomiast po oxy było widać że działają (są to feromony sexualne do uwodzenia się nadają) . Stosowałem 1 psiknienięcie z mini atomizera ze strony Feromony.pl. Nie wiem ile to jest przetarcie wężykiem, ciężko stwierdzić. Jak chcesz odmierzać dawki. Możesz to robić używając igły i małej strzykawki. Trzeba trochę poeksperymentować. Jak źle się poczujesz, głowa zacznie boleć, czerwone uszy, albo będą latać za tobą tylko faceci już wiesz że coś nie tak. Jeśli ktoś napisał że po nałożeniu gdy szedł ulicą i jakieś babki z daleka go obcinały to oznacza że feromony zmieniły jego wewnętrzny stan. Im lepiej się czujesz tym lepiej wyglądasz. A im lepiej wyglasz tym lepiej się czujesz. Pheromax oxy nie jest tak agresywny jak NPA który też ma w sobie andtostadienon. Faceci mają szacun, a branie będziesz miał u kobiet które lubią dominację. NPA strasznie cuchnie ja osobiście nie czuje fero ale gdy przesadziłem czasami słyszałem że smierdze heh. Generalnie testuj testuj testuj ze spokojem. Cierpliwości jak to twój 1 zakup możesz zrobić zwrot pustego flakonu i zamówić inne feromony. Co do NPA polecam na początek wersję 5 ml. I poproś w sklepie o próbki BTB. 1 próbka BTB starczy tak na 3-4 razy.  Jest nią nasączona chusteczka. Obcinasz nożyczkami jak najmniej żeby tylko lekko wyciągnąć chusteczkę. Przecierasz lekko na skórze i tyle. Później wpychasz chusteczkę do środka i zaklejasz opakowanie taśmą klejącą - musi być szczelne. BTB trudniej przedawkowac gdyż skład jest łagodniejszy od PHX i NPA. Za te wpisy powinienem bonusy dostawać heh. Poczytaj inne moje posty z feromonami mam do czynienia od dawna.

Dzięki bardzo za tak wyczerpującą odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności