Skocz do zawartości

Jakie feromony najlepsze pod nos


Fero melo

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy czego oczekujesz. Moje obserwacje. Btb - odświeżenie umysłu, lepszy nastrój, luz wewnętrzny. Npa - poprawa nastroju, większa przebojowść, arogancja a czasami agresja, wzrost pewności siebie. Npa jest bardziej agresywne. Btb bardziej socjalne i łagodniejsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB i NPA to dobra kombinacja, bo dobrze ze sobą razem współgrają, ale to czy najlepsza to już zależy od człowieka. Ja raczej nie mam problemów z odnalezieniem się w towarzystwie zarówno nowym jak i już tym znanym mi. NPA u mnie powoduje dość mocne pobudzenie i mam wrażenie, że staje się aż "za głośna" ;) Chęć zabawy, bycia w centrum uwagi, duża rozmowność- myślę, że nie dla każdego jest to dodatkowo potrzebne ;) mi na przykład zupełnie nie, za to BTB bardzo lubię. Poprawia humor i nastrój, sprawia, że otoczenie jest przyjaźnie do mnie nastawione, panuje ogólne rozbawienie, takie mam wrażenie. Ja łączę BTB z Pheromaxem. To połączenie uważam, że w moim przypadku sprawdza się najlepiej, lepiej niż z NPA. Pheromaxem podkreślam kobiecy zapach seksapilu, a BTB wprawia w dobry nastrój i przyciąga innych. I love it! <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na czym ci bardziej zależy. BTB bardziej wpłynie na twoje relacje z innymi, lepszy humor, ogólne rozluźnienie i swobodę w kontaktach. NPA to mocne narzędzie dodające powera ;) Z nim jesteś absolutnym liderem i dominującym facetem. Jeśli twój cel to przewodzenie grupie, aura zdecydowanego mężczyzny to śmiało :) Ja osobiście zwykle potrzebuję dodatkowego kopa, dodającego pewności siebie w relacjach zawodowych... cóż, taka specyfika pracy :D

Najlepiej jak sprawdzisz i jeden, i drugi, i porównasz efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności