Skocz do zawartości
Fero melo

Jakie feromony najlepsze pod nos

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule. Słyszałem, że najlepiej na posiadacza oddziałuje NPA i BTB, ale przy których można zauważyć najwięcej pozytywnych efektów dla siebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy czego oczekujesz. Moje obserwacje. BTB - odświeżenie umysłu, lepszy nastrój, luz wewnętrzny. NPA - poprawa nastroju, większa przebojowść, arogancja a czasami agresja, wzrost pewności siebie. NPA jest bardziej agresywne. BTB bardziej socjalne i łagodniejsze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BTB i NPA to dobra kombinacja, bo dobrze ze sobą razem współgrają, ale to czy najlepsza to już zależy od człowieka. Ja raczej nie mam problemów z odnalezieniem się w towarzystwie zarówno nowym jak i już tym znanym mi. NPA u mnie powoduje dość mocne pobudzenie i mam wrażenie, że staje się aż "za głośna" ;) Chęć zabawy, bycia w centrum uwagi, duża rozmowność- myślę, że nie dla każdego jest to dodatkowo potrzebne ;) mi na przykład zupełnie nie, za to BTB bardzo lubię. Poprawia humor i nastrój, sprawia, że otoczenie jest przyjaźnie do mnie nastawione, panuje ogólne rozbawienie, takie mam wrażenie. Ja łączę BTB z Pheromaxem. To połączenie uważam, że w moim przypadku sprawdza się najlepiej, lepiej niż z NPA. Pheromaxem podkreślam kobiecy zapach seksapilu, a BTB wprawia w dobry nastrój i przyciąga innych. I love it! <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy na czym ci bardziej zależy. BTB bardziej wpłynie na twoje relacje z innymi, lepszy humor, ogólne rozluźnienie i swobodę w kontaktach. NPA to mocne narzędzie dodające powera ;) Z nim jesteś absolutnym liderem i dominującym facetem. Jeśli twój cel to przewodzenie grupie, aura zdecydowanego mężczyzny to śmiało :) Ja osobiście zwykle potrzebuję dodatkowego kopa, dodającego pewności siebie w relacjach zawodowych... cóż, taka specyfika pracy :D

Najlepiej jak sprawdzisz i jeden, i drugi, i porównasz efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi