Skocz do zawartości

no to zaczynam swoją przygode..:)ale wciaz mam pytania ;D


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Powracam na to forum z nowym poscikiem ( nie ktorzy moga kojarzyc mnie tym od L&D).

W piątek w nocy zamówiłam pheromax woman- powinien przyjsc w tym tygodniu . Zacieram rece z ciekawosci jak zadziala ? ;D Oby był pełen pozytyw....

Mam pytanie ...tym razem do panów....

Panowie wiec doradzcie jaki zakupic perfum dla kobiet - jakie zapachy kobiece Was krecą ???? Zastanawiam sie nad Kenzo Amour a Kenzo Flower ... drogie ale jak szalec to szalec na calego no nie ;D?A moze jakies inne znacie ? jesli nie kojarzycie zapachów to zrobcie to dla mnie i kazdej innej pani i pojdzcie do sklepu przetestowac te zapachy firmowe ...

 

W ramach odwdzieczenia zdradze wam ze mnie i pare innych dziewczyn z ktorymi konsultowałam swoja opinie bardzo podnieca i podoba sie zapach Lacoste meskiej -koniecznie zielona ;D...

Bardzo prosze o odpowiedzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Surrender z Avonu damski bardzo ladnie pachnie. Przynejmniej na kobietach ktore mialem do tej pory okazje poznac. Jesli chodzi o tego zielonego lacoste to oryginalnie nazywa sie : LACOSTE ESSENTIAL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item168159116_lacoste_essential_125ml_przesylka_gratis_.html

tak dokładnie wygląda ....

dziekuje rand za odpowiedz zapraszam innych do sprawdzania i testowania .... jak znajde jakis nowy swietny zapach meski rowniez napisze o nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z nie cierpliwością. Zastanawiam sie nad zakupieniem tego lacoste zielonego hmmm. Czekam również na sprawozdanie z użytkowania Pheromax'u dla kobiet. Myślę, że maksymalnie w środę powinnaś dostać przesyłkę, kwestia działania poczty zauważyłem, że ostatnio ciężko im to idzie, zamiast 1-2 dni paczki idą 3-5 przynajmniej u mnie:/. Jak znajdę jakiś ciekawy damski zapach również dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sie wybieram po kenzo amore ...skonsultowałam zapach z osobą na której mi zaczyna bardziej zależeć ;P i on powiedział że jest boski i ze by schrupał włascicielke ;D ( konultacje zrobiłąm nie co podchwytliwie i mysle ze miło go zaskocze jak sie z nim spotkam ...a on chce sie spotkac jak najszybciej ....ale czekam na fero az dojda :twisted: )

MeHow niech zgadne pewnie jeszcze jestes zadbany(facet ktory uzywa takiego zapachu nie moze nie byc zadbany ) ,przystojny i facet z charakterkiem.... oj takich ja sie boje .... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jestem tu nowicjuszkš.Bardzo podkreciłam sie tym co przeczytałam o feromonach i chciałabym zakupic cos dla siebie.

Czesto biore udział w róznych konkursach i turniejach tanecznych czy feromony moga mi pomóc w osiagnieciu sukcesów :twisted:

Mysle na poczatek o kupieniu próbki phero...

Jestem ciekawa czy kobiety odnosza równiez jakie "spektakularne"efekty , bo głównie posty pisza faceci;)

Marlenka jak Twój podbój udał sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup próbki na początek do dobry pomysł. Jeśli chodzi o te konkursy i turnieje taneczne, to wydaje mi się, że najważniejsze są tu umiejętności. Owszem, mogłabyś zdobyć feromonami przychylność jurorów, ale gdybyś stała obok nich, bo feromony nie działają na bardzo duże odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To błąd. Powinnaś właśnie stosować codziennie. A nuż ktoś stanie się bardziej przyjazny i tak miły, czego się zupełnie nie spodziewałaś.

Jeżeli zostawisz fero tylko na specjalne okazje, twoje oczekiwania będą tak duże, że nawet jeśli efekty będą, ich nie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale mój jeden z postow sie nie zapisał..no niewazne napisze jeszcze raz :))

wiec tak co do tych konkursów heh oczywiscie technika umiejetnosci i prezencja sa najwazniejsze;)..ale przeciez jurorów spotyka sie przed turniejami rozmawia z nimi przechodzi obok hihi...

Mam jeszcze takie pytanko do Marlenki lub kobietki która uzywała phero

Jaki zapach maja te damskie feromony..Czy rzeczywiscie tak mocno pachna(smierdzą)

Przyznam szczerze ze ja na zapachy jestem bardzo wyczulona wiec pewnie bede czuła. no zobaczymy

Na co dzien uzywam red pumy albo escady sunsed na wieczór obsesion ck lub jungel kenzo.Czy moze ktos ma doswiadcvzenie z tymi zapachami i fero

Jakie ewentualnie zapachy fajnie kryja nieciekawa?! won feromonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie czuję zapachu damskiego Pheromax- jest to sprawą indywidualną. To, że masz wyczuony węch nie oznacza, że musisz świetnie czuć woń feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stosuje pheromax women od kilku dni i się źle z nimi czuje, bo przypominają zapach alkoholu, nawet mi sie ktoś zapytał w kiedyś czy coś piłam :wink: a jak się już troche ulotni to śmierdzi jak pot ludzki... czuje obydwa te zapachy i powiem szczerze że zamiast dodawać pewnosci siebie - krępuje mnie to. zapach potu ma działać na facetów? troche w to wątpie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche martwie sie czytajac opinie kobiet na tym forum.

Biedroneczka powiedz a jakie feromony stosujesz i ile tego uzywasz i czym przykrywasz tzn jakimi perfumami

Ja zamówiłam próbke Pheromaxu Sama juz nie wiem co o tym myslec

Czy sa kobiety które sa e zadowolone z uzywania feromonów?Czy tylko faceci buu

Dajcie znacie zadowolone kobietki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHEROMAX Woman działa nawet lepiej! Dziewczyny, spokojnie, facetów ten zapach naprawdę kręci. Pamiętajcie 2-3 aplikacje maksymalnie, a najlepiej rozpocząć od połowy jednej aplikacji i koniecznie na nie własne perfumy.

 

Poszukajcie na forum, kilka dziewczyn wypowiadało się już na temat PHEROMAX Woman i pamiętam,że były bardzo zadowolone, a właściwie to zachwycone działaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Należę do grona wielbicielek PHX. Sprawdza się fantastycznie. Oczywiście wybór feromonów zależy od okoliczności. PHX jest świetny w nowych kontaktach, może być bardzo różnie w utrzymaniu starych.

Pozdrawiam,

ILLA

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności