Skocz do zawartości
vipertomi

Jakie feromony wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar zakupić feromony. Na ten cel mam okolo 100-150 zł. Jakie wybrać. Dodam iż chciałbym aby starczyły mi na dość długi okres użytkowania (3-4 miesiące, nie koniecznie codziennie 4 z 7 dni tygodnia) . Chodzi mi o to aby zdobyć moja byłą dziewczynę. Myslalem o NPA. A może jakies alchemy lub jakiś inny specyfik. Potrzebuję jakiegoś „doladowani”, wiem ze same fero nic nie zdziałają, ale jakos chciałbym sobie pomóc. J

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alchemy, RM, NPA to tak cenowo będzie z czego dwa pierwsze są perfumowane, przy czym RM zawiera feromony "przyjaźni" Alchemy i NPA oczywiście w drastycznie różnych dawkach feromony "uwodzenia". Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wiec RM odpada. Pozostaje Alchemy i NPA. Co mi z tego polecacie. Mi to wsio ryba czy perfumowany czy w kropelkach. Chodzi mi o efekt. NPA ma mocniejsze stężenie, może lepiej je wziąść ? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewentualnie próbka Pheromax, osobiście nie stosowałem jeszcze NPA bo czekam już tydzień na przesyłkę :/, odnośnie Pheromax mam jak najbardziej pozytywne zdanie, jeśli chodzi o Alchemy to faktycznie trochę słabsze i nie ma takiego przebicia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hymm no to dzieki za chęci ale wolałbym odpowiedź jakiegoś użytkownika który zna sie na sprawie:) To w końcu co?, NPA, czy próbka Pheromax'u ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje ci kupić NPA,zmieścisz się w twoim przedziale cenowym.Ja używam już prawie od 3 miesięcy ,minimum 4 razy w tygodniu i jeszcze duzo mi zostało.Co do pheromaxu to jednak próbka i na zbyt długo ci nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa ,działa:) Wszystko opisze jak bede miał więcej danych i czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa ,działa:) Wszystko opisze jak bede miał więcej danych i czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Pytam o to na tym forum drugi raz, ponieważ wcześniej żaden użytkownik nie odpowiedział na moje pytanie, a mianowicie: Na jak dlugi okres starcza próbka Pheromax'u? Wiadomo ze nikt mi nie poda z dokładnością do jednego, ale tak pi razy drzwi? Gdzies wyczytałem że 10 aplikacji, ale zaraz po tej wypowiedzi poszła fala negatywów na tego użytkownika. A i czy dostałbym jeszcze to starą wersje z kulka? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam próbki niemal codziennie (jedno psiknięcie) i wystarcza mniej więcej na miesiąc. Więc nie jest tak źle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na jak dlugi okres starcza próbka Pheromax'u?

Jeśli będziesz używał codziennie to myślę, że na miesiąc. Polecam po pół psiknięcia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A i czy dostałbym jeszcze to starą wersje z kulka?

Nie sądzę :? A szkoda, bo osobiście uważam, że była o wiele bardziej poręczna w stosowaniu :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi