Skocz do zawartości

Pare pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem nowy tutaj i zastanawiam sie nad kupnem jakiegos produktu , mozecie mi napisac jakie były wasze relacje ze znajomymi , klientami , nauczycielami itp. podczas stosowanie feromonow i bez nich i co zauwazyliscie jak ich uzyliscie za duzo lub za mało i po jakim czasie zauwazyliscie efekty .

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum juz duzo razy oglondałem i jest duzo postow , ze dopiero zaczeli i dlugo nic o nich nie slychac , wiec nie wiem ?? czytałem tez ze dla pewnych osob smierdzi itp. i że u znajomych nie zauważyli ruznicy z fero lub bez , chodzi mi bardziej o takie rzeczy jak np : czy nowo poznane osoby sa bardziej rozgadane , zainteresowane rozmowa ( bo w takie rzeczy ze odrazu jakas laska mi przyjdzie zrobic la**e to nie wierze ) , czy inni sa bardziej wsluchani w nasza rozmowe , ulegli i takie podobne rzeczy .

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszyscy wokół Ciebie zaczynają być bardziej zainteresowani twoją osobą. Nawet gdy ktoś Ci przerwie inni ludzie go uciszją byś dokończył swoje zdanie.

 

Oczywiście żadna nie zacznie ci od razu robić loda po pierwszym niuchnięciu ;), ale kobiety są zdecydowanie bardziej tobą zainteresowani i postrzegają Cię jako potencjalny obiekt sexualny :) Zauważyłem że nawet po dwóch dniach przerwy bez fero, ludzie wciaż zachowują się wobec mnie jakbym miał je na sobie. hmm nie wiem, możę wciąż urok poprzednich spotkań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, przepraszamy najmocniej :D Już zmieniłem tych "dwuch" na poprawną polszyznę by nie raziło Cię tak bardzo :shock:

 

Hmm ale ogólnie rzecz biorąc, forum to zostało stworzone by wyrażać swe myśli na temat fero, a nie uczyć się poprawnej ortografii :shock: Give us a rest ;)

 

No i oczywiście przepraszamy i kłaniamy się pokornie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

wczoraj zaczelam uzywac feromonow pomieszałam btb i edge bo ma calkiem mily zapach jak na feromony. kolega w tym samym czasie uzyl btb i odrobine pheromaxu. Oboje posmarowalismy sobie btb pod nosem. Od razu fajnie sie poczulam mialam niezwykly humor i w zasadzie smialam sie z byle czego. Byle co powodowalo u mnie atak smiechu. Pozniej poszlismy do kolezanki , ktora wprost zaproponowala koledze sex. Niby zartem, ale znam ja dobrze , normalnie w zyciu , by czegos takiegonie powiedziala. Nastepnie spotkałam sie z eks chlopakiem chcialam zobaczyc czy uda mi sie przekonac go by dio mnie wrocili... udało się! nie wiem jednak czy to zasługa fero czy moich łez, ale pozniejszy sex byl niesamowity:) teraz zamierzam wypróbować na mojej podłej matce. Zobaczymy czy bedzie dla mnie troche łaskawsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności