Skocz do zawartości

Chikara i 4 feromony


franio86

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele się czyta na stronach, także zagranicznych o czterech feromonach w Chikarze, które nigdy wcześniej nie były używane, ale co to są za naprawde feromony? Wydaje się to trochę dziwne, że producenci dwóch produktów nie podają nazwy feromonów w swoich specyfikach (NPA i właśnie Chikara). No więc właśnie, co to za feromony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie podają nazwy z obawy przed ich podrabianiem. Hmm, czy nazwa ma coś do budowy feromonu? (np. androstenol- 5a androst-16-en-3a-ol) Chyba tak, ale nie sądzę aby ktoś był tak mądry i z nazwy wyprodukował nowy specyfik.

 

Sam jestem ciekaw co to za feromony.

 

Ale myślę, że łatwiej i taniej jest wyprodukować 3 feromony i podać, że znajdują się tam również 4 nowe i nakręcać sprzedaż środka.

 

Ale zastanawiające jest, dlaczego- mimo dodania 4 zupełnie nowych feromonów- Chikara jest, wbrew pozorom, tak tania!

 

Czyżby cudowni chemicy zmodyfikowali już istniejące po nie dużych kosztach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie o zmianach nie będe się wypowiadał. Muszę być całkowicie pewien efektów, by coś napisać.

 

Planuje kupić Chikare i połączyć ją z Pheromaxem.

 

Pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może admin coś na ten temat powie?

 

Kompletne stężenie Chikary wynosi 0,66mg/ml, jednakże ile dokładnie jest w niej poszczególnych oraz jakich feromonów tego do końca nikt nie wie poza samym producentem. Najprawdopodobniej zawiera najwięcej Androstenolu i najmniej Androstenonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można użyć septometrii mas na PAN? :lol:

 

 

Ja jak idę na podryw z Chikarą to się pocieszam, że może te nowe feromony (jeśli w ogóle instnieją) działają tak samo jak androstenon i androstadienon :lol:

 

Ale jeśli rzeczywiście zwiera najmniej androstenonu no to raczej nie są one na podryw i nie pocieszajmy się 4 nowymi składnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można użyć septometrii mas na PAN? :lol:

 

 

Ja jak idę na podryw z Chikarą to się pocieszam, że może te nowe feromony (jeśli w ogóle instnieją) działają tak samo jak androstenon i androstadienon :lol:

 

Ale jeśli rzeczywiście zwiera najmniej androstenonu no to raczej nie są one na podryw i nie pocieszajmy się 4 nowymi składnikami.

 

Spektrometria jest bardzo droga, poza tym, znajduje się w ten sposób konkretny związek chemiczny, a więc możliwe jest sprawdzenie ilości wyłącznie podstawowych trzech feromonów.

Pozostałe cztery feromony znajdują się w Chikarze, to mogę zapewnić. Chikara nie jest tak agresywna jak np Pheromax, ale mimo to, wiele osób, które stosują feromony "na podryw" bardzo chwali sobie właśnie ten produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam panów w tak ambitnej rozmowie!

 

Tak to prawda,że producent nie podaje z uwagi an obawę, że produkt zostanie zdublowany, ale to dla nas konsumentów idealna syuacja...czyż nie...konkurencja ulepszy!

Coż moge powiedzieć, naewt gdybyśmy wiedzieli to i na co ci to?! Najlepszym feromonem używanym do tej pory w tego produktach rodzaju jest nadal androstenon, na czym opierają się nalpepsze produkty do tej pory, ewentua;lne jesgo wariancje i kombinacje.

Po garach dziewczyny moze dać efekt A1 "mocno wali ja w głowę" lub Estra..cos tam! Bardzo duża gama tych związków weszła do obiegu ostanim lat, i oczywiście do kupienia osobno, jako wyizolowane.

Ale wam to i tak na nic się zda!

 

Do administratora sieci: może by już czas uaktualnić stronę główną o informację o nowych feromonach!! Od paru lat już z kilka jełśi nie naście ich juz wyszło i zostały ujawnione, przynajmniej kioka z nich!

Dla sprostowania (dla forumowiczów zwłąszcza) mam na myśłi feromony, zw. chemiczen a nie produtky feromomnowe![/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie znanych jest ok. 10, jeśli nie więcej feromonów ludzkich które zostały wyselekcjonowane chemicznie i są w produkcji ciągłej, senk w tym że do końca nie znaja ich zastosowania, a może raczej znają ale nie wiedza jeszcze o skali ch skuteczności. A najlepszymi testerami sa kupujący...

 

Można by to uaktualnić przynajmniej o te bardziej znane! Pozatym mocneferomony.pl mają fajnie wszystko opracowują i wystarczy nieco więcej wysiłku i taraaa, mamy więcej fajoskich rzeczy!

 

Senk w tym że nasza grupa jest tak mała i niewystarczjąca że możemy jedynie sie rajcować tym co nam rzuca. Inni poprostu współpracują bezpośrednio z pośrednikiem (sklepem) i pytaja się sugestii nabywców czy taki a taki feromon w połaczeniu z tym a tym coś daje i jak jest skuteczny...słowem interes jest tak dobrze rozkręcony zę aż kurzy i robią rzeczywiście coś z tym ! My możemy sie tylko porajcowac tym że jakis produkt wyszedł i możemy go używać. Nic to nie zmieni.

na tym forum można jedynie podzielić sie fajnymi i historiami o skutecznościu zaledwie 3 produktów (!). W sumie nie tak sobie wyobrażałem to forum gdy o nie prosiłem. Ale cóż macie przynajmniej chłopaki o czym sobie popisać tutaj.

 

Proście włąściciela o AE, kolejny kiler do kolekcji, zapewniam że niczycm nie odbiega jakości od NPA, które specjalnie wyselekcjonowałem (super jakość + niska cena)! AE też jest great 7,5 ml za porządne feromony - opłaca się! Więc piszcie do nich...

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by to uaktualnić przynajmniej o te bardziej znane! Pozatym mocneferomony.pl mają fajnie wszystko opracowują i wystarczy nieco więcej wysiłku i taraaa, mamy więcej fajoskich rzeczy!

 

Piotr, najbardziej znane znajdują się na stronie http://feromony.pl/sklad

Ostatnio została ona mocno rozbudowana i uaktualniona.

Jak sam napisałeś wciąż najlepiej działają Androstenon i Androstadienon (A1). Feromonów jest kilkanaście, jednakże wciąż nie do końca wiadomo jak działa każdy z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzebaby było oswiecić froumowiczom i innym odwiedzajacym strone mocneferomony.pl że wogóle są inne jeszcze feromony, a zabawa sie dopiero zaczyna jak testujesz je, mieszasz itp. Dobrze by było żeby mieli tego świadomość ze na tych produktach co już im daliście się nie kończy. Myśłę ze można by poszukąc w necie o innych feromonach bno jestem pewiem ż enapewno je rozgryzli a Bruce nie chce podać ich zastosowania by klienci je wypróbowali i potwierdzili dotychczasowe badania. Mżna by sięgnąc do Jakiś artykułów akademickich czy co....jakie, no to co sprzedaja choćby:

Androstadienone, Estratetraenol, Estriol itp. ciekawy oxytocin (Liquid T), itd.

 

Kto wie moż eby sie utworzyła ciekawa grupka polsiej społeczności testująca te produkty, to by było coś...to by dopiero byłą wymiana doswiadczeń!

 

Al eprzedtem, koniczenie na kolejny rzut Alter Ego... potem jak najbardziej Impi! Czekamy!

 

Podobał się NPA? AE spodoba się jeszcze bardziej! Tylko problem tkwi w większej cenie?!

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Androstadienone, jak i Estratetraenol znajdują się w Pheromaxie. Polacy nie są jeszcze gotowi na tego typu eksperymenty. Większość nie wierzy, że feromony w ogóle działają. Nasz rynek jest wciąż bardzo młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałem an myśłi, ale trzeba im otwierac oczy! Dawajcie im jaieś zachodnie artykuły...niech odkrywają temat...

Pozatym p. Arturze...miał pan absolutną rację.....AE na tapete kłade, jak najszybciej do sprzedaży!

Pozatym szkoda,że zdecydowaliście się na Preception, żelowa wersja AE zdaje mi sie być lepsza!

PZdr.

 

Mam nadziej że NPA nabiera rozmachu i sprawdza sie jak przewidywałem. Zaś Chikara powinna być mocno powiązywana z Alchemy... jako uzupełniacz (tańszy i idealny w parze).

 

PZdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że owe Alter Ego będzie dobre- jeśli zawiera te same składniki, co RM.

 

Przypomnę, iż Reltionship Magic był pierwszym moim wyborem i- jeśli nie jest to moje urojenie- to naprawdę lepiej rozmawiało mi się z dziewczynami z mojej klasy.

 

Co prawda oba produkty mają inne proporcje, ale jednak to te same składniki, choć oczywiste jest, że np. androstenol łagodzi działanie anfrostenonu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności