Skocz do zawartości

Jak używać??


misia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem początkująca osobą co do używania fero itd :oops: ...i nie wiem za bardzo jak tego uzywać, mam pheromax jakby co. Jak się to aplikuje i ile aby był pożądany efekt?? :wink:

 

czytałam inne posty tego typu, jedna osoba napisała że psika na palec i robi sobie smugę za uszami i troszkę na dekolt i efekt jest znakomity...:?:

a jak jest u was??

AAA i jeszcze jedno, pheromax women strasznie zajeżdża denaturatem albo czyms takim..czy jeśli uzyję perfum, to nie przyćmę działania feromonów?? :?::?::?:

 

AAA i jeszcze jedno, nie chce zaśmiecać ferum kilkoma tematami, więc wszystkie pytania umieszcze w jednym temacie,

czy psiknięcie za uchem po obu stronach pheromaxu w to przedawkowanie??

Jakie sa efekty przedawkowania, tzn czy moge zacząc odpychać zamiast przyciągać?? WAŻNE

 

jakby co mam próbkę w sprayu, więc jak mam to aplikowac aby nie przesadzić z ilością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy psiknięcie za uchem po obu stronach pheromaxu w to przedawkowanie??

 

to jest bardzo indywidualne ale 2x phe to bardzo duzo

 

Jakie sa efekty przedawkowania, tzn czy moge zacząc odpychać zamiast przyciągać

 

tak

 

AAA i jeszcze jedno, pheromax women strasznie zajeżdża denaturatem albo czyms takim..czy jeśli uzyję perfum, to nie przyćmę działania feromonów??

 

 

nie tylko uwazaj na ilosc perfum

 

 

jakby co mam próbkę w sprayu, więc jak mam to aplikowac aby nie przesadzić z ilością?

 

 

patrz instrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony odbierane są tradycyjnym nabłonkiem węchowym oraz przez VNO. Co prawda, feromony to związki mniej lotne, niż tradycyjne wody toaletowe, ale mimo wszystko, jak napisał Michał, nie jest to absolutnie konieczne, aby stosować feromony w innym miejscu niż perfumy.

 

Osobiście proponowałbym wręcz to samo miejsce, dla lepszego zmieszania się obu woni. Co więcej, wykazano jakiś czas temu, że feromony utrwalają zapach perfum, a więc ich mieszanka dłużej utrzyma sie na skórze, niż same perfumy.

 

Pheromax Woman jest znacznie trudniej przedawkować niż wersję dla mężczyzn. Są osoby, które psikają dwukrotnie po każdej stronie szyi i są bardzo zadowolone z efektów! Ale pamiętajmy, trzeba mieć już jakąś wiedzę na temat feromonów, aby móc sobie na to pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności