Skocz do zawartości

PHEROMAX.Test zapachowy.


lunatic

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem w końcu ten najbardziej zachwalany produkt i przed użyciem go postanowiłem zrobić test na jego zapach, o którym czytałem że jest nieprzyjemny. Otóż psikłem dwie aplikacje próbki i nie czułem absolutnie żadnego zapachu, tylko na samym poczatku przez pare sekund, ale nie był to żaden nieprzyjemny zapach potu. Postanowiłem dać do powąchania mamie i siostrze i byłem w szoku!! Ja zupełnie niczego nie czułem a mama mówiła że strasznie śmierdzi męskim potem!!Siostra też mówiła że smierdzi, ale nie tak bardzo :shock:

To jest masakra, nie wiem w ogole jak to stosować teraz, bo okazuje się ze moge tym strasznie smierdziec a i tak nie bede tego odczuwał. Możnaby z tego wysnuć wniosek, że zapach tych feromonów nie działa na mężczyzn tylko na kobiety, ale czemu tak??

I czemu w takim razie na tym filmiku co jest na stronce kobiety wąchające miejsca prysniete Pheromaxem nic nie mówią o tym zapachu, a wręcz im się podoba to ja już nie mam pojęcia

Chyba jednak bede musiał pozostać przy RM i Chikarze, chociaz one może też śmierdza tylko ja też tego nie czuje :shock:

Cholera, troche sie wkurzylem

A co jakby używać Pheromaxu pod ubranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś nie czuje zapachu fero, nie oznaca wcale, że na tego kogoś one nie działają. A jeśli chodzi o ten zapach, było to już poruszane. Jednym się on podoba innym nie, a niektórzy nawet go nie czują (tak jak Ty). Może właśnie tej dziewczynie z tv się spodobał??? Ważne żeby te feromony dotarły do tego VNO, a jeśli zapach nie odpowiada to użyj jakiejś wody toaletowej lub jakiś innych perfum, by stłumić ten zapach fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, przeszukaj forum. Stosuj małą dawkę i przykrywaj własnymi perfumami, a gwarantuje Tobie, że ten zapach będzie się podobał kobietom.

Każdy zapach w zbyt dużej dawce staje się mniej atrakcyjny.

 

Pamiętaj, że to czy zapach feromonów podoba się kobietom zależy w dużym stopniu od dnia okresu menstruacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że to czy zapach feromonów podoba się kobietom zależy w dużym stopniu od dnia okresu menstruacyjnego.

Ale to dotyczy tylko zapachu feromonów wyczuwalnego tradycyjnym zmysłem węchu czy odbioru na poziomie podświadomości tym receptorem VNO? Tzn czy w danym dniu cyklu kobiecie nie bedzie się tylko podabał zapach feromonów czy będzie negatywnie odbierała osobą je stosująca na poziomie podświadomości bo to dwie różne rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie. W okresie płodnym, kobieta szuka mężczyzny, częściej się bawi, odsłania ciało, możliwość zdrady wzrasta, podoba się jej wiele zapachów, staję się bardziej podatna na działanie feromonów.

Z kolei w okresie menstruacji - odwrotnie.

 

Wykazano to w wielu badaniach naukowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodzi o to, że moc niektórych feromonów bardzo wzrasta się w okresie płodnym kobiety. W pozostałych jest niższa, ale nie odbierana negatywnie.

 

Natomiast bardziej negatywnie może zostać odebrany każdy drażniący zapach (świadomie wyczuwany). Nie ma znaczenia czy będą to feromony czy inny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności