Skocz do zawartości

PERFECT TEN


kamillK

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie używam Perfect Ten, używałem również Relationship Magic.

Perfect Ten mają tę przewagę, że to czyste, bezwonne feromony, które można mieszać z alkoholem lub z ulubionymi perfumami.

 

Witam. Moje wrażenia na temat feromonów są jak najbardziej pozytywne. Używam ich od roku i moje życie nabrało kolorów. Poznałem wielu ciekawych ludzi, od kilku miesięcy mam dziewczynę. Oczywiście zmiana nie nastąpiła od razu, musiałem nabrać troszkę pewności siebie, zacząłem uprawiać sporty, częściej uśmiechać się do ludzi i ogólnie starałem się zmienić swoje dotychczasowe podejście co wszystko razem w połączeniu z feromonami dało pozytywne efekty, z których jestem zadolony.

 

Jako ciekawostkę dodam, że ostatnio moja dziewczyna przytuliła się do mnie i zaczęła mnie "obwąchiwać". Powiedziała że bardzo lubi mój zapach, i że z czymś jej się kojarzy. Zastanawiała się "co to moze być?" z pół wieczoru :) i doszła do tego, że nie wie co to jest, ale bardzo sie jej podoba. No coż, wdychała feromony rozcieńczone z alkoholem:)

 

http://feromony.pl/P10

 

 

P10 posiada 10 mg czystych feromonów plus 10 mg alkoholu, które rozrabia się z feromonami.

 

Perfect Ten jest taki drogi, ponieważ zawiera czyste feromonny, a właśnie nieprzetworzone specyfiki są droższe.

 

Jest to podobno bardzo dobre. Osobiście tego nie stosowałem i na razie nie zamierzam.

 

Poczekaj, może inni się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Wedlug mnie p10 jest rewelacyjne z paru wzgledow pierwszy to przedewszystkim ze sa bezwonne i nie maja efektu spocenia ;P Uzytkownicy Pheromaxa i NPA wiedza o co kaman. Pozatym jest bardzo skuteczny przy nawiazywaniu kontakow z innymi ludzmi. Na flirt raczej sie nie nadaje bynajmniej ja go nie uzywam. Cena adekwatna do jakosci i skutecznosci.Ogolnie super produkt jedyny minus dosc wysoka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ryzykować nie mam zamiaru,daje to jednak do myślenia.Może tak w naszym ulubionym sklepie pomyśleliby o naszych portfelach. Rozrobione P10 w ilości 5 mltam kosztuje ok 80zł.Może warto pomyśleć o klientach.P10 jest jednak bardzo drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności