Skocz do zawartości

pheromax


kkkkk0

Rekomendowane odpowiedzi

czytajac forum z wyborem feromonow mialem pewne problemy ale postanowilem ze na poczatek, probe zakupie probke pheromaxa. Paczka doszla szybko, bo już na drogi dzien od zamowienia.

NA test szybkowalem sie w sobote , idac na impre do clubu.

Teraz efekty.

Zaplikowlaem jedna dawke, na szyje roztarlem po niej i nadgarstkach. Nastepnie spytaelm sie siostry co czuje : odpoweidzila pefrumy hehe;p pomyslem .fajnie ja nic wogole nie czuje. a nastepnie mama i ciotke . Dla mamy smierdzialo dla cioci taki dziwny zapach był. JA nic apsotlutnie nie czuje.Zdziwilo mnie to kompletnie;d Bo nie wiedzialem ze to az tak dziala. Oczywiscie potem na to perfumy i w droge. Koledzy Gadatliwi i pod wplywem...jeszce bardziej.

Siedze Przy piwku, i co......? patrze luka na mnie kobieta ze 25 lat i luka...no ale nei byla okazala. juz samo w sobie zainteroswalo..mnie. nastepnie po jakims czasie z 1 h dziewczyny siedzace za mną z początku nie zwracaly na mnie uwagi ..kilka minut potem obracam sie patrze a one patrza na mnie. OProcz tego dziewczyny siedzace troszke dalej od mego stolika tez zaczely spogladac w moja strone.Nawet poweim Bezczelnieeeeeee....;d Sam nie wierzylem ze to moze dzialać , ale wywnioskowalem ze tak. Zdziwilem sie. Zauwazylem ze w tancu jaki i w rozmowei trzeba Byc blisko osoby aby mozna bylo zauwazyc jakas roznice.

I tak jak piszą inni same feromony nie zdzilaja nic. trzeba mieć tez chęć, i inne sposoby nawizania kontaktu z inna osoba. Feromony w pewny sposob pomoga ci ale w polaczeniu z twoja osobowosia. to NAPRAWDE ZROBI WRAZENIE.

Mysle ze jeszce po eksperemntuje z dawkami. bo ja ksie potem czulem to fero dziala tak do 4 h potem .... już sie ulatania i tka nie dzialaja.tak mi sie zdjae. trzeba pomyslec. keidy dadwkować przed czy w trakcie bibki;p jednak zbyt duza wlasnei dawka moze doprowadzic to nieprzyjemnych konsekwencji.

Aaaaa. teraz dokonczyc moj pobyc w clubie....w tańcu lux...panienki byly tylko jak pisze tanczac tmusisz dac tez cos od siebie.zebys zauwazyl zaj.....ste efety.

..........................Do konca jednak nie przetesotowalem. bo jakos doła zlapalem i nie chialo mi sie nic nawet tanczyc. wiec nie moge napisac jakbym DZialal potem....w polaczeniu swojej osoby fero i alko;d

 

ZA tydzień tez sie wybieram do clubu a takze przetestuje je w szkole... i napisze dalsza czesc...

aha Postaram sie uzyc je jak najlepiej....i zoabczymy efekty co z tego wynknie.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja tez zamówielem proobke tego specyfiku i powiem ze cos w tym jest. Pojechalem ze znajomymi z klasy na impreze. Poszlismy na parkiet zeby sobie troszke potanczyc, po jakims czasie sie zmeczylem i udalem sie do loze - nie mineło duzo czasu jak koło mnie znalazła sie moja kolezanka i sie do mnie przytulała. nic nie bylo by w tym dziwnego gdyby nie fakt, ze jak ona wkreci sie w muze to tanczy bez konca, a tu tym razem poszła za mna :P

 

Wkrotce znowu sie wybiore i zobaczymy co bedzie sie działo javascript:emoticon(':twisted:')

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jednak cos w tym jest. JA jak pisalem dopeiro 1 raz uzylem fero wiec ostayecznej oceny nie podam . I jak pisza trzeba troszke po uzywac go zeby weiksze i lepsze zauwazyc reakcje;p

ZA tydzien znowu uzyje i zoabcze...potem jeszce kilka razu .

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK mowilem tak napisze. ostanio bylem na 2 imprezach w clubie no i oczywiscie...pheromax .

zaaplikowalem na szyje 1 raz. kompletnie nic nie czuje zadnej woni...

jedynie siosttara mowi ze perfumy a mam ze smierdzi........eheh taki szczegol.

To co jest pewne to ze kobiety patrza na ciebei jakby chcialy cie zjesc.

Usmiechow ..w chu...................j:* tylko nie odrozniasz ktory jest ten prawidziwy... bo jak sie usmeichaja to pewnie musi cos byc , wczesniej czego tkaiego przy mojej osobie w tańcu tak samo.

JEdnak sadze ze fero trzeb troche pouzywac dluzszy czas zeby zoabczyc pelne efekty w mojej kwesti to dopiero z5 razy aplikowane.

Prawda ze dziewczyny robia sei otwarte jedank zeby cie *bardziej poznaly musisz stac dluzszy czas blizej ich. a same fero ci nie pomoga musisz jeszce dolozyc swoja osobowasc wtedy to zobaczysz co bedzie sie dzialo..fero sprawiaj ze ze stajesz sei bardziej pozarzady...jednak dalej musisz sam dzialac ehheh;d

JA sam jeszcze musze uzgodnic sobie wielkosc aplikacji.....bo zauwazylem ze przy wiekszej dawce rezulaty staja sie u mnie mniejsze .jednym slowem musze potestowac jeszcze.

AAAAA.....jak wybiore sie do jakeigos clubu to jeszce napisze potestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności