Skocz do zawartości

Feromony a zdrowie


sexapill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy wiec siemka all ! :-)

 

Na poczatku chcialbym zaznaczyc , ze w moim przypadku feromony cudowie wkomponowaly sie w moja osobe poprawiajac jej znaczniej jak 20% atrakcyjnosci co mnie bardzo cieszy :-)

 

Ale wracajac do tematu czy feromony (bo to w sumie zwiazki chemiczne) szkodliwie nie wplywaja na nasze zdrowie ?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to raczej nie bo jeśli by tak było, Bóg (dla niektórych natura) zadrwił(a) by z nas ze względu na to, że prawdopodobnie sami wydzielamy takie związki chemiczne jakimi są feromony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie raczej, bo to jest produkwane sztucznie (chemicznie) nie jestem toksykologiem ale moze jakis znajduje sie na forum?

 

I jeszcze jedno czy posiada produkt jakis certyfikat czy cokolwiek potwierdzajacego ze produkt nie jest toksyczny?

 

I czy byl testowany w jakikolwiek sposob przed wypuszczeniem na rynek?

 

Moze moje pytania sa banale ale jakby ktos znajacy sie na temacie udzielil mi szczerych odpowiedzi byl bym bardzo wdzieczny....

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sexapill, feromony są w pełni bezpieczne, bez obaw. Wszystkie dostępne środki są zgodnie z prawem przebadane.

Tak, jak napisał rand, feromony to "zapachy", które wytwarza człowiek. Ciało człowieka nie wydzielałoby czegoś, co szkodziłoby jemu samemu. To jak kopanie piłki do własnej bramki.

Syntetyczne związki są dokładnymi odpowiednikami naturalnych związków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Właśnie o to chodzi, że dla każdego człowieka dawka feromonów jest inna, gdyż każdy wytwarza różną ilość własnych związków chemicznych (ale zwykle jest to bardzo mało, bo tłumimy je np. dezodorantami). Chodzi więc teraz chyba tylko o podatność na te związki. Jeden potrzbuje więcej, drugi mniej!

Takie jest moje zdanie. Może FERUM się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak, jak Ali pisze. Każdy człowiek wydziela te same feromony, jednak w różnym stopniu i innych proporcjach, co wynika nie tylko z pewnych uwarunkowań genetycznych, ale również naszego aktualnego nastroju i nastawienia. Dodawanie syntetycznych feromonów może jedynie zwiększyć ilość wydzielanych feromonów, właśnie ze względu na zmianę Twojego nastawienia. Następuje pewnego rodzaju sprzężenie zwrotne. Feromony, które wdychasz pobudzają Cię do wydzielania własnych.

 

Na każdego człowieka feromony wpływają odmiennie, w dodatku muszą uzupełniać się z naturalnymi, wydzielanymi przez ciało. Dlatego też, dla jednej osoby sprawdza się Pheromax, dla innej Relationship Magic lub Chikara, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności