Skocz do zawartości

ODBIJANIE LASKI HOTEL


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

witam feromowiczow wczoraj spryskalem sie raz na jablko adama przykrylem odrazu chanell alllure i mialem dziiwna sytuacje w moim hotelu jest kobieta ktora wie ze ja cos do niej czuje widac to po oczach jak spoglada bardzo dlugo i ja robie tak samo ale problem jest ze ona jest z managerem a ja jestem tylko sprzatam ostatnim razem wychodze z biura a ona oparta o biurko w takim holu i cos tam pisze podpisuje wiedziala ze to ja przechodze bo jestesmy na siebie juz tak wyczuleni ze szok wczoraj ta sama sytuacja wychodze po wpisaniu sie na liste widze ten sam widok uzylem raz pheromax probke i wyszedlam ide na obiad prosto nabieram sobie frytki a ona patrze doslownie moze ze 2min nawet nie muwi JUST 2 CHIPS I JE CHWYTA STOJAC ZA MNA NIE CALE POL METRA ja jak nabieralem z tej samej misy DODAM ze wczesniej jestem pewny by tego nie zrobila czy to mozliwe ze tylko przeszedlem i ona to poczula pheromax jestem tego ciekaw dodam ze ostatnio stosunki sie popsuly ja z nia rzadko gadalem czasem nawet nie odpowiadalem do niej jak to ona czynila wczesniej mi muwila HI A TERAZ OSTATNIO HELLO JAK DO OBCEGO ale widze jak patrzy na mnie i ja na nia wiec musze zadzialac ale jest on WIEM ZE ONA COS CZUJE TYLKO NIE WIEM JAK ZADZIALAC CZY NPA BEDZIE DOBRE TO TEGO NAJGORSZE ZE MY SIE TYLKO WIDZIMY W HOTELU CALY PERSONEL ZRESZTA MUSZE JA ZDOBYC BO CHCE ALE CO PROPONUJECIE JAKIE FERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA i Pheromax to dwa podobnie działające produkty, nie ma dużej potrzeby, aby kupować drugi produkt. Jeśli masz więc już podstawę do uwodzenia, zacznij działać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie mam podstaw do uwodzenia jeszce po angielsku nie radze sobie tak jak po polsku ona jest holenderka i wlada perfect angielskim

moze forumowicze macie jakies linki o podrywaniu sztuki uwodzenia czy cos chce zamuwic npa ze stanow 29 95 ale obawiam sie o podanie numeru karty maestro nigdy nie zamawialem z tamtad tzn z love scent com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności