Skocz do zawartości

Kurs uwodzenia


Matix896

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie czy ktoś miał doczynienia z kursem uwodzenia???

Jesli tak to jakie dało to efekty i jakbyscie mogli link podac.

W necie jest pare stron z tego typy kursami, ale chciałbym sie dowiedziec w które warto zainwestowac, zeby sie potem nie okazało ze pieniadze wyrzucilem w błoto.

 

Pozdrawiam i prosze o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Posiadam parę takich kursów na komputerze, jeśli chcesz wiedzieć coś więcej

np. źródło z którego możesz taki kurs zdobyć do celów "zapoznawczych" - skontaktuj się ze mną, służę pomocą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie kurs Skuteczne Uwodzenie 2 firmy Intercube.

 

"Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było, gdybyś potrafił w na pozór normalnej rozmowie przekazywać podprogowe polecenia dla podświadomości kobiety oraz wywoływać w niej dowolne stany emocjonalne? Gdybyś potrafił ruchem ręki sprawić, by ona zafascynowała się tobą, a nawet zakochała do szaleństwa? Czy interesująca byłaby umiejętność czytania w umyśle kobiety, na podstawie mowy jej ciała i ruchu oczu? A może kobieta, za którą szalejesz, ma partnera i nie wiesz jak za sprawą kilku zdań i jednego ruchu ręki spowodować, że się rozstaną? Jak bardzo byłoby to fascynujące?

 

Jeżeli choć trochę spodobało ci się to, co przed chwilą przeczytałeś, to znaczy, że doskonale trafiłeś. SKUTECZNE UWODZENIE 2 to multimedialny program uczący uwodzenia i błyskawicznej zmiany swojej postawy za pomocą technik NLP, sztuki perswazji oraz hipnozy.

 

SKUTECZNE UWODZENIE 2 składa się z 37 lekcji i wielu testów, technik, rysunków obrazujących mowę ciała, słownika pojęć, animacji i zadań. Program uczy najodważniejszych postaw, jakie mężczyzna może w sobie wykształcić, by skutecznie uwodzić kobiety.

 

Czy już podjąłeś decyzję o udoskonaleniu swoich umiejętności uwodzenia?"

 

 

 

Strona firmy - http://www.intercube.pl/

 

Uwaga! Następujący link jest to kopia zapasowa płyty której posiadam. Ściągasz plik na własną odpowiedzialność! Po upływie 24h, zgodnie z polskim prawem powinieneś usunąć ten materiał z komputera, a służy on jedynie w celu zachęcenia do zakupu produktu od producenta! Oczywiście nie odpowiadam za użycie pliku niezgodnie z prawem :)

 

 

Link do Skuteczne Uwodzenie 2 - http://rapidshare.com/files/44886574/Skuteczne_uwodz2.rar

 

Myślę że to na tyle - miłego zapoznawania się z materiałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tu macie kurs Skuteczne Uwodzenie 2 firmy Intercube" to jest gó*no moim zdaniem tam nie ma najwazniejszysz spraw to co masz na szkoleniach jest troche inne niz tego typu programy rownie dobrze mozesz sobie wpisac w google NLS i tam bedzie tez kurs NLS tyle ze za pieniadze... tamto tez jest gó*no... nic wam nie zastapi prawdziwego szkolenia...poza szkoleniem tylko nagrania audio mp3 lub jakies ebooki sa dobre reszta to gó*no ktore naciaga was tylko na kase a i tak nic nie da wam...przeczytace ten kurs uwodzenia i co?? nic wie nie zmieni tam nie ma jak budowac postawe itp tam ejst tylko napisane jaka to jest dobra postawa ale co wam z tego jak ktos nie ma takiej postawy i nie wie jak ja wybudowac?? nic!!! tylko szkolenie ewentualnie nagrania.. wtedy jest efekt piorunujacy sam doswiadczylem tego..

 

 

 

 

pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamillK, bez obrazy - wiadomo że prawdziwym kursie jest inaczej, więcej rzeczy można się nauczyć itd. Ale mam wątpliwości co do obiektywności twojej wypowiedzi w związku z tym że każdej osobie próbujesz zaoferować swoje materiały audio/wideo dotyczące NLP, bądź uwodzenia...

 

Kurs posiada praktyczne porady - jeśli nie jesteś zdecydowany, bądź nie masz wystarczających funduszy - polecam materiały tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam wątpliwości co do obiektywności twojej wypowiedzi w związku z tym że każdej osobie próbujesz zaoferować swoje materiały audio/wideo dotyczące NLP, bądź uwodzenia...

 

 

 

a gdzie ja napisalem ze chce to sprzedac??nigdzie.. nawet nie napisalem ze je posiadam... wyrazam swoje zdanie z doswiadczenia... czytaj uwaznie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie denerwowac kamil. ludzie sa rozni i nikt nie ma na to wplywu. osobiscie popieram to co piszesz. mam stycznosc z technikami nls i pua wiec moge smialo wyrazic moja aprobate. co do feromonow mysle ze mozna je wykorzystac do bodowania swojej postawy badz do przybrania na odpowiedni moment wlasciwszej:) choc fakt dziewczyny nie leca na zapach chlopaki, je trzeba przyciagac magnesem swojej postawy i osobistych wartosci. jesli dotkniesz sfery emocjonalnej danej kobiety, nie ma co dalej pisac...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki do przodu. Jak chcesz ze mnie robić idiotę, powodzenia.

 

Nie piszesz tego publicznie, oczywiście. Ale sam od Ciebie dostałem PW, albo jak niektórzy użytkownicy - zachętne na kontakt przez GG.

 

"jesli nie jestes pewny siebie to fero Ci za wiele nie pomoze musisz zmienic swoje nastawioenie i swoja postawe jesli chcesz moge Ci w tym pomoc na pewno sobie poradzisz.. podaj tylko swoj nr gg. "

 

"napisalem CI na priva... tamto jest mozliwe w 99% a co do fero przekonany w 100% nie jestem."

 

"To akurat nie jest zwiazne z Fero.. poszukuje jak najwiekszej ilosci osob ktore sa pelnoletnie i wiedza czego chca od życia.. chca sie rozwijac i maja troche pieniedzy zeby zainwestowac w siebie.. nie bede mowil ile mozecie zyskac... jak cudowne to bedzie doswiadczenie..i jak bardzo was to rozwinie..

 

chetnych prosze o powiedomienie na Priv. niechce poruszac tego na forum bo to nie jest zgodne z regulaminem"

 

 

Nie mam nic przeciwko, każdy chce sobie jakoś radzić, ale nie rób ze mnie wała, ok? Wszystkie te posty są publicznie dostępne, wystarczy użyć opcji "znajdź posty użytkownika".

 

Mhm, Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem o tym ze pisalem to na PW nie ukrywam tego. Publicznie nie zamierzam tego robic poniewaz nie bylo by to zgodne z ferum zreszta dostalem ostrzenienie i nie bede wogule tego robil. Tylko nie wmawiaj mi ze teraz proboje komus cos wcisnac temat byl o kursie na uwodzenie i sie wypowiedzialem na ten temat TYLE!!!

 

 

 

 

zreszta ten kto kupil jest zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności