Skocz do zawartości

Kurs uwodzenia


Matix896

Rekomendowane odpowiedzi

moglbym jeszcze wiele powiedziec o tym ale ok zakonczmy te "kłotnie"

 

 

 

NIE ukrywam ze wole SZKolenia i tego typu rzeczy zamiast Fero to ze chce komus pomoc to jest cos zlego ?? jesli chcesz kupic plyty za ponad 1000 zł prosze bardzo nie moja sprawa jest rownie dobrze nie musisz tego kupowac mozesz stac w miescu i sie nie rozwijac ( nie musie o szkole) Ci ktorzy kupili byli bardzo zadowleni Ci ktorzy nie kupili pewnie tez sa zadowoleni tyle ze nie maja takiej wiedzy kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"jesli nie jestes pewny siebie to fero Ci za wiele nie pomoze musisz zmienic swoje nastawioenie i swoja postawe jesli chcesz moge Ci w tym pomoc na pewno sobie poradzisz.. podaj tylko swoj nr gg. "

 

co w tym zlego ze chce mu pomoc zmienic postawe?? gdzie tu jest watek plyt??

 

"napisalem CI na priva... tamto jest mozliwe w 99% a co do fero przekonany w 100% nie jestem."

 

Bo taka jest prawda wiec sory...ze tak uwazam..

 

 

"To akurat nie jest zwiazne z Fero.. poszukuje jak najwiekszej ilosci osob ktore sa pelnoletnie i wiedza czego chca od życia.. chca sie rozwijac i maja troche pieniedzy zeby zainwestowac w siebie.. nie bede mowil ile mozecie zyskac... jak cudowne to bedzie doswiadczenie..i jak bardzo was to rozwinie..

 

To gdybys chcial wiedziec nie bylo zwiazane z plytami człowieku troche ligiki po co bym pisal ze potzebuje pełnoletnich ludzi.. chcialem zaprosic na szkolenie bo bylem za to odpowiedzialny dzieki mnie mieli by znizki 100 zł.. oczywiscie ja tez bym cos zarobil nie mowie ze robilem to za darmo..zreszta nie wazne..

 

 

Nie mam nic przeciwko, każdy chce sobie jakoś radzić, ale nie rób ze mnie wała, ok? Wszystkie te posty są publicznie dostępne, wystarczy użyć opcji "znajdź posty użytkownika".

 

Mhm, Miłego dnia.

 

 

sam siebie robisz w wala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego bym nie napisał, zaraz znajdziesz sobie jakieś wytłumaczenie. A to że płyty sprzedajesz taniej, a to że chcesz ludziom pomóc. Fajnie - jedno z drugim się nie wyklucza, nie mam nic przeciwko. Mimo stwierdzenia że temat jest skończony, dalej go penetrujesz. Próbujesz wyjść z twarzą, ale się pogrążasz. Żenujące.

Zdecyduj się, czy chcesz się kłócić, czy jak powiedziałeś, chcesz zakończyć tą kłótnię. Moje argumenty się nie skończyły - a ty, po każdym moim zdaniu najpierw się tłumaczysz, a później zarzucasz ripostę. Uważam że rozmowa z tobą nie ma głębszego sensu, bo nie masz nic nowego do wniesienia. Niech ludzie którzy to obserwują sami rozstrzygną spór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze temat dotyczy kursow uwodenia a nie " dyskusja soc'a z kamilemK" dajcie sobie na luz, racja lezy po srodku. jedni umieja duzo wywnioskowac z ebookow inni musza isc na kurs zeby to opanowac. a co do skutecznosci fero to jak kumus sie nie podoba to niech zlozy reklamacje ( o ile ma paragon) i po problemie, czekam na kolejne tytuly o uwodzeniu, bo ja umiem te wiedze wykorzystac i lubie czytac o kobiecych umyslach ;)

pordrawiam

PS. nie zachowujcie sie jak dzieci, zalatwcie to na pw lub cos w tym stylu

PSPS. wybaczcie bledy, wypilem troszke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech moderator się wypowie, czy mogę zamieszczać tu takie materiały. Mam bardzo dużo ebooków, nie tylko o tematyce uwodzenia czy NLP. Uważam że człowiek przez całe życie powinien się rozwijać i myślę że niejedna osoba podzieli moją opinię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co zrobię sobie backup na rapidshare tego co mam, a poźniej stworzę folder z wszystkimi swoimi materiałami - dam chętnym link do katalogu głównego i każdy będzie mógł obejrzeć to co chcę, pamiętając o tym że pliki są chronione prawami autorskimi i należy je usunąć w ciągu 24h z komputera, bądź zakupić. No i oczywiście każdy by ściągał na własną odpowiedzialność, a za wykorzystanie materiałów niezgodnie z prawem nie odpowiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności