Skocz do zawartości

moja przygoda


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

witam czytam te forum od padzziernika zeszlego roku zakupilem pierw love and desire bo sie npalilem wiem ze to jest shit mam go u siebie w anglii lezy prawie pelny ale trafiajac na te strone i przestudiowaniu jak kazdy szanujacy sie feromoniarz heehe zamuwilem 2 ml probke jeszce mi trochu zostalo na dnie produkt ten musi cos miec ze jak czesc ludzi juz wie pracuje w ogromnym resorcie masa ludzi gosci ciagle tlok juz sie sezon zaczyna wiec czuc czytaj zapierdziel w pracy do nocy narazie testuje ale widze ze kobiety inaczej patrza na mnie nie wszystkie ale czesc np wpadam na bar psiklem sie wczesniej raz na jablko adama wydaje mi sie ze jak psikam na nadgarstki to pheromax nie dziala a przynajmniej nie widze efektow czyli spojrzen kobiet wiec wpadam z odkurzaczem do baru i szpatka do kurzy a tam taka slowaczka maly kontakt z nia mam ale ona jaks byla hyba poddenerwowana lata chodzi szuka cos w rozpiskach papierki itp itd na ale co tam normalka za pare sekund pyta sie mnie czy sie na pije czegos a ja lekko w szoku muwie no thanks i am all right ale widze jak na mnie patrzy jakos tak wyrazniej dziwne troche no ale posprzatalem i pozniej jak ja widzialem w holu tylko gdy przechodzilem tez tak patrzyla na mnie mysle kurde to dziala ale co jest o czym ona mysli teraz chlopy przeciez to widac jak patrzy tak glebiej przez dluzszy okres pozniej gdy poszedlem po przerwie takie miejsce gdzie sie pali i siedziala klientka z rosji palila fajke ze 33 lata fajna babka nigdy nic nie muwila a jestem 2 lata tam noj tym razem tez nic ale siadlem przy niej i co dziwnego po paru chwilach widze katem oka jak patzry na mnie a jak koles sie mnie spytal o cos to ona na mnie dziwne widze ze cos sie dzieje ale byla twarda nic nie powiedziala poszla pare razy tylko spogladnela dodam ze siedzielismy jak 20 cm od siebie

mam takie pytanie co to znaczy jesli feromony dzialaja negatywnie przeciez kazdy chce byc odpierany pozytywnie chodzi o przedawkowanie co mysla inni ja wiem ze sie czuje inaczej jakos tak zle ale inni np kobiety co to znaczy odierac cie moga negatywnie wydaje mi sie ze na ferum pl jest juz napisane wszystko piszcie swoje historie ferum stalo sie takie puste i nudne rozumiem ze wsio juz jest ale piszcie piszcie widzicie ile dziennie jest wyswietlen ale ludzie tylko czytaja i nic nie pisza ja jestem od niedawna mam male doswiadczenie w tymm temacie ale to jest wporzadku miec tajna bron na sobie ja jak uzyje pheromaxa to czuje sie inny pobudzony o tym juz bylo czuje sie lepiej pewny o tym tez na forum zamuwilem npa 5ml ze love scent niecale 20funtow wyszlo z przesylka

czyli spoko mysle jak pojawi sie cos nowego to forum ruszy pelna para

bo narazie cisza

czy wydaje wam sie te spojrzenia i wrozmowie patrzenie glebiej w oczy to zauroczenie czy wtedy szybko trzeba zaczynac konretnie konwersacje i dziewczyna to musi dzilac bo pamietam jak z taka jedna szkotka nie mialem ostatnio kontaktu cos sie popsulo a wczesniej czesc i tam bla bla bla a teraz ona sama mnie zaczepia i patrzy na mnie ludzie to widac tak glebiej i dluzej w oczy co to jest dodam ze jestem raczej osoba uchodzaca za atrakcyjna ale skromna nawet jedna menedzerka ze spa na mnie leci 46 lat stara laska ale jaka kurde tylko ze ona wczesniej leciala be fero i sie odczepic nie chce ciagle gdy mnie widzi podchodzi pyta dotyka mnie za brzuszek ostatnio za kolana jak jechalem z nia w busie

co sie dzieje w tym hotelu ale ja mam jeden cel jedyna kobieta ktora zawrucila mi w glowie jest blondynka o kocich oczach i chce ja odbic jednemu menegerowi od golfa ostanio przyszla za mna i za moimi plecami stala jak ja nabieralem frytasy ona wyciagla reke i wziela dwa frytki przy czym powiedziala tylko dwa poproszze i wyszla kurde ja sie nie obracale ale wiedzialem i slyszalem ze to ona od tamtej pory jej nie widzialem nie wiem czy to mozliwe ze tylko pzreszedlem a ona poczula pheromax i przyszla za mna i czy przyszla tak sobie sam nie wiem

jesli stosuje mniejsze ilosci z probki pheromax tzn naciskam atomizer minimalnie albo do polowy to wydaje mi sie ze efektow nie widze jak po nacisnieciu raz konkretnie a i przykrywam c 212 od herrery lub chanell allure dzieki chlopaki milego podrywania zycze i stosunkow w pracy

 

z wyrazami szacunku

 

krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysio nie gorączkuj sie... ja popieram dawida, guzik wiadomo z tego twojego tekstu, pisałeś pewnie po to by inni przeczytali wiec teraz nie rob łachy, odrobinkę kultury by sie przydało

 

 

a tak btw, zastanawiam sie dlaczego ludzie nie rozumieją znaczenia słowa "bynajmniej" :wink:

 

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności