Skocz do zawartości

Glupie pytanie :) ale nowy jestem:D


Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze chcialem sie przywitac i wam podziekowac bo po przeczytaniu waszych postow zrezygnowalem z zakupow na allegro tych swinstw:)

poje pierwsze pytanko :jaki zapach ma alchemy?? i damska i meska moze sie ktos wypowie ?? bo z tego co czytalem to Pheromax czasami ze tak powiem smierdzi a takie zapachy zle na mnie dzialaja a moze preception napjpierw na test kupic :D

 

pytanko nr 2: takie glupie z ciekawosci zadam co sie stanie jak popsikam sie feromonami dla kobiet ( a jestem chlopakiem ) faceci beda dla mnie mili?? :D bo raczej jak sa hetero to chyba nic mi nie grozi a przydaloby sie a przychylne patrzenie ze strony panow pomogloby mi rozwiazac pewne problemy. dzieki buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna kwestia w jakiej moge sie wypowiedziec to kwestia zapachu Alchemy jest to raczej przyjemny zapach strasznie delikatny i bardzo podoba sie dziewczyna pomimo tego ze tak "slabo" pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie drugiego pytania to wydaje mi się, że osoba w tym przypadku inny chłopak trochę by "zgłupiał" w takim momencie tj. gdybyś stosował feromony dla kobiet, przypuszczam, że zaczął by podejrzewać, że coś z nim i jego orientacją jest nie tak. Tak analogicznie do sytuacji kiedy masz na sobie feromony męskie (sygnał samca alfa) a zachowujesz się zupełnie przeciwnie to kobiety pomimo tego, że wysyłasz takie sygnały "głupieją" co czyni Cię bardziej dziwnym niż atrakcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ludzie mogą być zdezorientowani, jednak działać to może również na Twoją korzyść. W końcu każdy z nas kocha kobiety :D

 

Z doświadczenia wiem jednak, że po męskich feromonach również pojawiają się sygnały silnego zaciekawienia, zauroczenia, długich spojrzeń ze strony mężczyzn, odruchów czysto, powiedziałbym, kobiecych. Czasami można się porządnie zdziwić. Ale mimo wszystko, szczere zainteresowanie ze strony ludzi jest bardzo przyjemne, nie ważne czy chodzi o kobiety, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności