Skocz do zawartości

NOWOŚĆ: BTB Pheromones


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na razie mogę powiedzieć tyle - pachnie jak spirytus :D zaraz lecę na pocztę bo wczoraj przyszedł do mnie awiz :) zobaczymy czego jest wart ten środek :>

 

A tak przy okazji :) mam 16 lat, myślicie że w takim wieku feromony mogą działać lepiej lub gorzej?

A i jak proponujecie stosować perfumy ? bezpośrednio na miejsce w którym zaaplikowałem fero czy gdzieś obok ? :>

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że świetny chwyt marketingowy z tym zwiększaniem ceny codziennie o 3zł. Oczywiście również zamówiłem, BTB zobaczymy co to za nowy specyfik i jak się będzie sprawdzał. Pytanie do FERUM, czy inne sklepy również będą oferowały BTB? Kto jest współtwórcą ? I czy macie zamiar wejść z produktem na rynek światowy? A i jeszcze jaka będzie cena ostateczna produktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rand cała strona feromony.pl jest prawdopodobnie tworzona przez kogos kto ma pojecie o temacie marketingu i NLP. sam pomysł money back guarantee jest stosowany z dużym powodzeniem w usa chyba od lat 80 tych, wiec i tu sie sprawdza, ponadto presupozycje w opisach itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatanawia mnie dlaczego w opisie nie ma podanego procentowego skladu feromow, tak jak przy innych produktach.

 

Zastanawia mnie teztaka sprawa, mam ok 20% probki PHx i ok 50% NPA i mysle zeby dolac Phx do NPA i ewentualnie stosowac do tego BTB. Co myslicie? Cyz moze lepiej samo NPA i BTB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drodzy użytkowniuc BTB :) Mam do was pare ważnych pytan, bo tego w ulotce nie ma :)

1. Czy tak jak w NPA 1 przechylenie buteleczki to jest 0,5 kropli ? (w ulotce pisze zeby stosowac od 2 do 6 kropel, i nie wiem jak to rozumieć)

2. Czy w te same miejsce co BTB stosujecie perfumy czy gdzieś obok ?

3. Jak myślicie , czy w wieku 16 lat feremony mogą działać gorzej? (to taki maly OT :)

 

Prosze o odpowiedzi, bo tego nigdzie nie ma ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam juz BTB, ale mam obawy ze sie troche wylalo w transporcie, bo buteleczka byla lekko mokra. Jaki u was jest poziom w butelce? Rowny z nalepka? Bo u mnie mniejszy.

 

Jesli chodzi o zapach to czuje tradycyjna won alkocholu, ale jest iny niz NPA i Phx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak jak w NPA 1 przechylenie buteleczki to jest 0,5 kropli ? (w ulotce pisze zeby stosowac od 2 do 6 kropel, i nie wiem jak to rozumieć)

 

Jedno przechylenie buteleczki skutkuje wylaniem 1 kropli. W instrukcji NPA znajduje sie opis jak uzyskać pół kropli (zakrycie palcem) i taki sam obowiązuje przy BTB.

 

czy inne sklepy również będą oferowały BTB? Kto jest współtwórcą ? I czy macie zamiar wejść z produktem na rynek światowy? A i jeszcze jaka będzie cena ostateczna produktu?

 

Tak, każdy zainteresowany sklep może zająć się dystrybucją BTB. Współtwórcą produktu jest nasz partner z USA.

Cena ostateczna będzie co najmniej dwukrotnie wyższa od początkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Dobra mam pierwsze wrażenia daje mega kopa emocjonalnego w moim przypadku i chyba mi sie lepiej spodobał niż pheromax. Nie szalałem 1 kropla i ruszyłem na miasto :? niestety strasznie zabiegany. Staje na przejsciu i jakas mamusia dostaje szału :twisted: została zmanipulowana. Wpadam do Adidasa a sprzedawczyni mało co mnie wzrokiem nie rozebrała. Spotkałem kumpele przy swoim chłopaku wyciaga mnie na piwo :P Dobra od pierwszego dnia spodobało mi sie :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jak to dozowac bo ja sam juz nie wiem. jakas bardzo dokladna instrukcje krok po kroku dla nowicjusza plis...

 

no na poczatku lightowo po 2 krople jak nie bedzie działać to zwiększasz dawkę walisz na szyje okolice za uszami albo nadgarstki. A jak stosować dajesz krople na palucha i smarujesz. i wtedy na to perfumy ;) nie zaczynaj od dużych dawek bo jak przesadzisz to bedzie działało na odwrót. A i jak chcesz dostać kopa emocjonalnego to weź zatsosuj dawke koło nosa. Masakra jaka robie rozrube w mózgu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz to w końcu ile to jest to jedno przechylenie? W instrukcji NPA napisane jest, że jedno przechylenie to pół kropli. Ferum napisał, że BTB tak jak w NPA jedno przechylenie daje jedną kroplę, to jak to w końcu jest z tym dozownikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozwolisz, aby kropla samoczynnie wylała się z flakonu, otrzymasz pełną, jedną kroplę.

 

Jeżeli przechylisz flakon i zakryjesz dozownik palcem, otrzymasz pół kropli. W ten sposób jedynie zwilżasz palec feromonami i otrzymujesz mniejszą ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fero dostałem zapakowane jak zwykle prawidłowo ale tu już pierwszy minus produktu: nieszczelne opakowanie :evil:

rozrywam folie a tu mokro i kapie :( powąchałem i czuć spiryt, wytarłem buteleczke dokładnie a w szczególności dozownik(wtedy był jeszcze nie otwarty :? ) przekręciłem pionowo dozownikiem w dół i widze jak sie sączy delikatnie :evil:

w foli w której specyfik był zapakowany też było kilka kropelek. produkt jak działa jeszcze nie wiem ale wstępnie zrobił mało przyjemne wrażenie ze względu na szczelność opakowania: byteleczka mocno zroszona towarem z który w końcu się płaci i do tego niecały 1cm poniżej poziomu naklejki uuuuuuuu ferum popracujcie nad szczelnością opakowania bo to jego nie najmocniejsza strona z NPA mimo prawie identycznego kształtu pojemnika nie miałem najmniejszych problemów ze szczelnością a tu nie miła niespodzianka :x

na plus natomiast można zaliczyć dużo poręczniejszy sposób aplikacji niż w NPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkbys mogl wez cos wiecej napisz o BTB i przetestuj go bo wlasnie jutro chcem se go zamowic. I mam dylemat BTB czy NPa.

 

NPa sa opisy z testo a z BTB jeszce nie. i to mnie martwi....PRZETestujcie i napiszcie jak najszybciej.......

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) Dziś rano przetestowałem pod różnymi względami tego nowego feromonka. Przychodze na przystanek kumpela gadam gadam nic sie nie dzieje szczegolnego :evil: ale za to kolesie moi jakos tak mnie dzis z rana wyjatkowo słuchali :shock: Dobra dalej wchodze do autobusu przestrzeni zamknietej :shock: siadam na siedzeniu obok 3 panienki szał poczuły feromona. Dobra lecem dalej wychodzę z autbusu idzie jakas starsza studencina szał to samo: rozwalone źrenice bawienie się włosami ja na nią wzrok ona burak :shock: Dobra niemiałem czasu na pierdy.. miałem jazdę na egzamin a pozniej do WORD i na żeźnie :? To co sie odwalało w wordzie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nowe znajome i gdyby nie to ze byłem obsrany przed egzaminem to mogło by być jeszcze ciekawiej. Naliczyłem 10 dziewczyn zainteresowanych hmmm nom jakos tak. Nie wiem jak to sie stało ale to potym feromonie albo ja dostałem takiej pewności siebie albo ludzie mnie zaczęli inaczej odbierać. I moment kulminacyjny. Sam egzamin gościu wymiękł przekonałem go że byłem zajebioza i nie może mnie uwalić :wink: Egzamin do przodu możliwe że dzięki feromonkom jest szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy bo jako pierwszemu udało mi się u tego pajaca zdać. Wracam do domu. Ide przez deptak w zg a tu hb piękna istota przeszła koło mnie i uśmiech.(na oko z 3 -4 lata starzej odemnie wygladała) 8) Jeżeli te wszystkie cuda przez tą mała buteleczke sie dzieją to ja podziękował za pheromaxa :twisted:

 

P.S poszły w ruch 3 krople !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, ciekawie już nie mogę się doczekać, aż sam będę miał okazję przetestować nowy produkt. Prawdopodobnie dostane go koło środy, a w piątek idę na imprezę gdzie będzie sporo dziewczyn, wiec na pewno będzie okazja do przetestowania. Gargamel przez chwilę myślałem, że jesteś zawiedziony nowym produktem. I takie pytanie jeszcze, co rozumiesz po przez "siadam na siedzeniu obok 3 panienki szał poczuły feromona"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony podnosza twoja atrakcyjnosc wobec kobiet i tym bardziej podnosza wysylana ilosc IOIs.

Nie koniecznie pheromax jest w stosunku do BTB gorszy nawet moze okazac sie w podrywie lepszy :) To wszystko zalezy od nas samych od naszej psychiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to jest IOI, przeczytało się kilka książek. Tym bardziej nie mogę się doczekać nowego produkty. A jak z zapachem w ogóle nie wyczuwalny w porównaniu do PHX czy NPA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności