Skocz do zawartości

NOWOŚĆ: BTB Pheromones


Rekomendowane odpowiedzi

ja ten zapach dosc dobrze czuje...ale jest zdecydowanie slabszy od phx i npa...dodatkowo ma przewage nad phx ze wzgledu na wygodniejsze dozowanie...btb to chyba najlepsze fero jakie stosowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właśnie otrzymałem przesyłkę z nowością na temat jej skuteczności nie mogę się jeszcze wypowiedzieć natomiast jeśli chodzi o zapach to faktycznie jest zminimalizowany (po przykryciu moją perfumom jest niewyczuwalny ). Co do skuteczności będę wiedział co i jak w ciągu najbliższych kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ważniejsze jest odpowiednie połączenie konkretnych feromonów od samego stężenia. Wiecie przecież, że zbyt duże dawki przynoszą negatywne efekty. Dlatego właśnie BTB posiada stężenie 0,4mg/ml a nie np.1,2mg/ml. W takim przypadku jedna kropla dla niektórych osób mogłaby stanowić zbyt dużą ilość.

Przy projekcie bardzo ważna była dla nas również łatwość aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja! :lol:

Nie wiedziałam jak wydobyć tą kropelkę,

przykryłam palcami buteleczkę i odwróciłam ją no i fero zalało mi całe cztery palce lewej dłoni :roll:

wtarłam wszystko w szyjke :lol:

boję się wyjść z domu :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że BTB to fajna oferta, szczególnie dla nas, kobiet, bo z tych naprawdę dobrych i w miarę przystępnych cenowo feromonów miałyśmy do dyspozycji jedynie Pheromax. Który zawiera 3 składniki. BTB Women zawiera ich aż 7 i mam nadzieję, że to będzie dla pań prawdziwa rewolucja :D Produkt, jakiego jeszcze nie było :) Sama zamówiłam już BTB i z wielką niecierpliwością czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że produkt spełni moje oczekiwania i przebije skutecznością Pheromax (który też jest naprawdę świetnym produktem). Wszystko się okaże... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wczoraj zamówiłem swoją pierwszą miksturę na feromony.pl. Padło na BTB. Oczywiście pełen wątpliwości, pewnie tak jak każdy nowy użytkownik... Próbowałem wcześniej tanich feromonów z allegro... Tak więc wierząc waszej opinii, efekt placebo w tym przypadku(?) przyniósł niesamowite efekty... Jeśli BTB naprawdę jest takie skuteczne, bardzo prawdopodobne, iż już wkrótce dołączę do grona uzależninych :wink: . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plus natomiast można zaliczyć dużo poręczniejszy sposób aplikacji niż w NPA

 

O jaki sposób aplikacji chodzi? Jeszcze nie zamówiłem tego środka, ale na to się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali chodzi o to, że po przechyleniu buteleczki naprawdę wypada(wypływa) tylko jedna kropla, ja jak przechyliłem NPA bez przykrycia palcem to zrobiłem sobie powódź feromonową na ręce. Dlatego wielki plus bo mamy kontrole nad tym ile naprawdę chcemy kropel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali chodzi mi o samo odmierzanie 1 kropli

w BTB przechylasz mocno prawie pionowo do dołu buteleczke i kropelka zaje**ście wypływa

w NPA miałem a tym problem ponieważ gdy przechyliłem lekko flakon to npa zapierdzielało strumieniem z fiolki, pozostawało tylko zastawiać paluchem i odmierzać po pół kropli (miałem wrażenie że nie zawsze te połówki były takie same)

pod tym względem BTB stważa dużo lepsze wrażenia i moim zdaniem bardzo fajnie można odmierzać dawki jednak też trzeba uważać i przyjąć odpowiedni kąt buteleczki podczas aplikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB przechylasz mocno prawie pionowo do dołu buteleczke i kropelka zaje**ście wypływa

:evil::x:?

a mi leci kropla po kropli i zanim odwroce flakon z powrotem to juz mi ise 5 kropli wyjeje :evil: wiec dawkuje jak NPA

To chyba jedyna wada (wg mnie ) tego produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy dzień użytkowania BTB. nic szczególnego nie zauważyłem. Jedynie moja dziewczynaa stwierdziła, że śmierdzę potem. Ja też czuję ten smrodek. Dość szybko przebija się przez perfumy, a zaaplikowałem ok 2 kropli, które przykryłem mexx'em waterlove. Nie polecam stosowania bez przykrycia perfumami. BTW Co myślicie o mexx'ie amsterdam do maskowania zapachu BTB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na początku chciałem napisać ,że często odwiedzałem to forum i przeczytałem większość postów, lecz dopiero dziś postanowiłem się zalogować i Opisać Moje Wrażenia po użyciu BtB,Npa i Pheromaxu.No więc dziś postanowiłem pojechać na zakupy,no więc wcześniej użyłem 2 krople BTB i Użyłem Perfum Chanel Allure HOme Sport ,wchodze do Sklepu Akurat był to Adidas,no wiec Wybieram co tam chce kupić nagle znalazłem wchodzę do przebieralni przymierzam ,ok pasuje biorę gdy wychodziłem z przebieralni nagle Pan obsługujący w tym sklepie wyskoczył Czy mogę Mu podać nazwę moich perfum,których dziś użyłem bo bardzo mu się spodobały,mówię sobie a co mi tam i podałem mu,podchodzę do kasa sprzedawczyni tam liczy w pewnym momencie tak jakby "zawiesiła się " ale dobra ,nagle drugi sprzedawca z tego sklepu mówi żeby temu panu dała rabat,nieraz tam kupuje może akurat mnie zapamiętam i to dlatego,no i ta pani policzyła dobra ok przy tym wszystkim była naprawdę bardzo miła druga sprzedawczyni tak samo milutka,Dobra wychodzę.ostatnio też mi się przypomniała Sytuacja na ustnej maturze z polskiego lecz wtedy nie użyłem Żadnych feromonów Pod Koniec Pan z Komisji zadał mi pytanie Jakich Używam Perfum Akurat wtedy też użyłem CHanel no więc To mógł być przypadek...ale mniejsza z Tym Dawniej Gdy testowałem Pheromax i Npa tez mi sie przypomniały 2 sytuacje.Popsikałem sie raz Pheromaxem użyłem jakiś perfum już nie pamiętam jakich i poszedłem do siorki,siostra jak to siostra bardzo uczuciowa Jak dla mnie jest,ale Gdy z Nią kilka minut pobyłem i chciałem iśc,to za H*** nie chciała mnie puścić i na siłę trzymała żebym został to już był taki dla mnie dowód ze jednak w tym coś jest,jeszcze jedną miałem sytuacje Lecz nie pamiętam czy użyłem wtedy Pheromaxu czy Npa ale gdy jechałem kiedyś z koleżanka autobusem ze szkoły którą trochę znałem lecz rzadko sie do niej odzywam gdy wróciłem do domu napisała mi na gg, jaka ja jestem głupia tak blisko miałam obok siebie takiego fajnego chłopaka a nawet nie zaczełam z nim rozmawiać.Z tego co pamiętam to są wszystkie sytuacje które pamiętam lecz od przedwczoraj używam BTB i będe pisał moje spostrzeżenia na tym forum.I prawda jest taka jeśli niby to nawet nie działa to i tak w naszej psychice stajemy sie z tym pewniejsi siebie no bo co nam to, lepiej tego użyć i być w pełni przekonani ze zrobiliśmy wszystko co w naszej w mocy żeby wypaść i zaprezentować się najlepiej,Takie jest Moje zdanie Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu18, fajnie, że postanowiłeś napisać na nasze forum, na pewno Twoje spostrzeżenia też są cenne :) i zgadzam się z Twoją opinią, że sama myśl o tym, że mamy na sobie feromony dodaje nam pewności siebie. Jednak ja uważam, że one naprawdę działają, bo przekonałam się o tym kilkakrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchodzę do kasa sprzedawczyni tam liczy w pewnym momencie tak jakby "zawiesiła się " ale dobra

 

:twisted: to jest włąsnie chyba najlepsze co może być z feromonów jak panienka poczuje feromona zawiecha i się zaczyna zastanawiać dlaczego jesteś takie zaj***sty a to tylko trochę chemi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym klientem i takze postanowilem kupić BTB, jako moj pierwszy produkt, a cena w porownianiu z innymi wydawala sie korzystna co do jakości.

Jednak stosuje juz od 3 dni i nie widze zadnych widocznych rezultatów. Mam siostre, testowalem na niej i nic. W szkole tez bez rezultatow. Moze jeszcze tak jak pisali użytkownicy trzeba poczekać, ale niektorzy widzieli ponoć efekty już przy pierwszym razie. Troszke mnie to irytuje, ale nic zobaczymy jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronex, feromony raczej rzadko działają konkretnie na nasze rodzeństwo czy rodziny. Przynajmniej ja tez nie zauwazylam, zeby działały na mojego brata :D ale to mi nie przeszkadza, bo przeciez nie brat jest obiektem mego zainteresowania hihi A co do szkoły- własnie w szkole w towarzystwie starych znajomych też rzadko dostrzegałam efekty. Ci ludzie mają już po prostu o nas wyrobioną opinię i nie zmienią jej, nawet jak poczują troszeczkę związków chemicznych. Niestety. Za to PRAWDZIWA moc feromonów ujawnia się w kontaktach z nieznajomymi. Ja zauważylam to dopiero po jakimś czasie. Po prostu, musi zdarzyć się kilka rzeczy, musisz poczekać na odpowiedni moment i okazję, zeby feromony pokazały swą moc. Ja po kilku miesiącach użytkowania mogę powiedzieć, ze po prostu ostatnimi czasy męzczyzni bardziej się mną interesują, szczegolnie ci nieznajomi. Taka ilość spojrzeń i oznak zainteresowania z ich strony się nigdy wczesniej nie zdarzala, ale dostrzeglam to w miarę uplywu czasu i w miare nabierania doswiadczenia, w miarę analizowania że w "normalnych warunkach" ten i ten facet nie okazywałby mi takiego zainteresowania każdego dnia i za każdym razem jak mnie widzi. Oczywiscie niektóre efekty widać od razu. Np ja po BTB ostatnio od razu miałam bardzo fajną sytuację (opisałam w dziale "autentyczne historie"). Jesli masz dziewczyne - radzę wypróbować BTB w sytuacji intymnej. JEśli nie - czekaj i obserwuj!! No i działaj też bo feromony wszystkiego za nas nie zrobią.

PS:a czy zauwazyles ze po fero jestes pobudzony i naładowany energią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności