Skocz do zawartości

NOWOŚĆ: BTB Pheromones


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy nic nie poczulem. Na stronie glownej sa jakeis ciekawe historie, ze ludzie juz za pierwszym razem czuja roznice. Ich siostry sa dla nich niezwykle mile, nie moga sie od nich oderwac... Albo ida na impreze, wszyscy od razu do nich zagaduja, tancza z wieloma dziewczynami itp... I to juz przy pierwszym uzyciu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam już pierwsze testy za sobą, efekt jest zdumiewający. Osoby w najbliższym otoczeniu stały się jakby bardziej rozmowne, moja dziewczyna stwierdziła, że za mało rozmawiamy... jedynie rodzina jakoś dziwnie reaguje, ich stosunek do mnie jest teraz jakby bardziej wstydliwy, czuję sie nieco obcy, nawet pies mnie nie poznał... ale moze sie w końcu przyzwyczają. dawki, które stosuję nie przekroczyły dwóch kropel. w instrukcji jest napisane, by nie przekraczać 6ciu. Dla mnie juz teraz zapach jest trudny do zniesienia, jednak ciekawość chyba będzie silniejsza niż potrzeby estetyczne. zwiększę dawkę na koncert za kilka dni. Jesli wydarzy się coś ciekawego, opiszę to. CU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? wczoraj byłem w clubie i niestety w clubie pheromax lepiej działał. W sumie jedna dziewczyna złapała mnie za ręke jak jej zacząłem nadgarstkami koło nosa machać ale to nie to samo co po phero chyba że źle zadawkowałem :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie testuje BTB. Musze poweidzec ze widze efekty naprawde .ael chyba zle stosuje bo spodziewalem sie cos wiecje.Jednak wydaje mi sie ze sam malo od siebie daje w polaczeniu z feromonami. Daltego bo jak tylko zaczne dzialac to naprawde widac Zajeb.......te efekty...serio. Ale tako jak mi sie nie chce to nici.....;d Sa rozmowy spojrzenia usmiechy....

 

Mam tez Pheromaxa i chyba on cos mi sie zdaje lepiej dziala.

W polaczeniu BTB z PHx ..odlot.do tego trzeba dodac swoja osobowosc i naprwde Bomba.

 

DZiala..... Potestuje jeszce troszke BTB i zobacze.czy warte byly wyboru....bo widze ze lepiej dzialaja z Phx.

 

Teraz mysle ze chyba moglem BPa wziasc ........i poczekac z tym BTb. Ale poczekam na rezultaty........... dalej.. potestuje. Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy oba lacze jak ide na jakas impre...i raz polaczylem i mialem taka przygode ze szok....jak trafisz na taka dziewczyny co to odczuje te polaczenie jest TWoja...do konca.;d ehe

 

No ja teraz stosuje BTB bo PHX mi sie juz konczy.....

 

Wiem moglem wziasc NPA .......ale potestuje jeszce BTB i zoabcze....ale to nie znaczy ze BTB nie dziala....dziala;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, przede wszystkim witam na ferum :)

 

przeczytalem prawie wszystkie posty i wydaje mi sie, ze wiekszosc z was/nas przecenia mozliwosci feromonow. Dlaczego ? Nie mam pojecia jak i czy dzialaja rzeczywiscie(narazie zamowilem probke i jutro pewnie dostane) ale jesli dzialaja, to jest to fantastyczna rzecz na , jak to sie mowi w jezyku PUA , na otwarcia, czyli faze, w ktorej zaintrygowalismy plec przeciwna i mozemy przejsc do fazy kolejnej.

 

same feromony to nie wszystko. swietnie jest tez poczytac troche np o mowie ciala kobiet, lub mowie ciala w ogole, a to sie bardzo przydaje w zyciu. Takie jest moje zdanie.

A co do samych feromonow, na pewno zdam relacje, bo szczerze powiedziawszy jestem nastawiony neutralnie. slyszalem ze cos takiego istnieje, ale nie jestem przekonany czy to dziala. Jak narazie sadze, ze dziala to dlatego, ze uzywajacy ich chce, aby tak bylo. ale .... pewnie sie myle.

i wiem, wiem, czytalem wasze posty. skonfrontuje je z rzeczywistoscia i wszystko przeleje na to ferum.

 

pozdrawiam serdecznie i zycze ekscytujacego i goracego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak i czy dzialaja rzeczywiscie(narazie zamowilem probke i jutro pewnie dostane) ale jesli dzialaja, to jest to fantastyczna rzecz na , jak to sie mowi w jezyku PUA , na otwarcia, czyli faze, w ktorej zaintrygowalismy plec przeciwna i mozemy przejsc do fazy kolejnej.

 

Baart, to nie do końca jest tylko "zaintrygowanie". Tak naprawdę feromony nabierają swojej pełnej mocy, gdy już kobieta jest Tobą zainteresowana. Naprawdę podkręcają... i ją, i Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur** by to hu* szczelił ze ja sie dopiero dzisiaj dowiedziałem o tym feromonie przez taki czas nie patrzyłem na maila i bym sobie kupił ten pordukt za 99zł a nie teraz musze wywalic 170zł.Ale obecnie mam pheromaxa probke i jestem bardzo z niego zadowolony jesli to btb nie zadziała to go zwroce i pozostane przy PHX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde zadna perfuma Ci nie pomoze za 1 godz znowu sie przebije ten zapach PHX :D Ja stosowałem juz wiele perfum i zadna nie pomogła.Jednak odkryłem najmocniejsza z rozlewnie w porownaniu do tych firmowych moim zdaniem jest ona mocniejsza gdzie o 5 razy http://allegro.pl/item197321373_hit_francuskie_lane_perfumy_103ml_350_zapachow.html

 

mam obecnie hugo boss szary w porownaniu do orginału zapach ma duzo lepszy i jest bardzo mocny trzyma sie wiele godzin tego Ci polecam u tego uzytkownika 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności