Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielką radością ogłaszamy narodziny nowego produktu: BTB Pheromones.

Produkt z mieszanką 6 najbardziej skutecznych feromonów dla mężczyzn i 7 dla kobiet. Jesteśmy współproducentami tego produktu, dlatego też możemy zaproponować go jako pierwsi na rynku. Zapowiada się naprawdę dobrze! :)

Dzisiaj rusza sprzedaż.

Strona produktu: http://www.feromony.pl/BTB

W tym wątku prosiłbym wszystkich użytkowników o jego ocenę.

Jak oceniacie zapach - czy jest wyczuwalny?

Co myślicie o opakowaniu?

Jakie zauważyliście rezultaty?

Jaka ilość kropel jest wg Was najbardziej skuteczna?

W jakich warunkach najlepiej się sprawdza?

Wszelkie komentarze są bardzo mile widziane!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamowilem wlasnie ta nowosc, za kilka dni zrobie testy, a jaka ilosc tego stosowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ty tez tak masz ze w twoim profilu widnieje napis prosimy o dokonanie wplaty mimo tego ze zaplaciles przelewem z banku internetowego?? zamowilem o 14

a z konta 100 poleciala...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamowilem za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ziom87 ja tez tak mam to jest normalne dokonuje sie autoryzcja ktora potrwa gora do jutra wiec bez paniki;) a co do samego produktu to szkoda , ze jednorazowo mozna tylko buteleczke jedna zamowic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jestem kolejnym który zamówił nowy produkt . Byle dotarł do soboty :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez zamowilem,

zobaczymy co w tym siedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy BTB to nie jest po prostu Pheromax +chikara w odpowiedniej proporcji ? to raczej pytanie do ferum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłam, ale chcę je dostać dopiero w przyszłym tygodniu, mam więc nie przelewać na razie pieniędzy by za szybko nie dotarły cy co? :roll: Chciałam już zrobić przelew, ale jak przyjdzie przesyłka w sobotę to masakra! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AleX, BTB to kompozycja wielu feromonów, zarówno tych agresywnych (-non), jak i łagodzących (estra-, -nol, -anon). Oczywiście, można by rzec, że to połączenie produktu agresywnego, jak NPA, z produktem łagodnym, jak Chikara, choć oczywiście nie do końca. Jest to tylko pewne uogólnienie.

Plusem jest to, że BTB praktycznie nie posiada własnego zapachu.

Pusia, przy składaniu zamówienia, zaznacz w uwagach, że chciałabyś otrzmać BTB dopiero w poniedziałek. Zajmą się tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pusia, przy składaniu zamówienia, zaznacz w uwagach, że chciałabyś otrzmać BTB dopiero w poniedziałek. Zajmą się tym.

Alex dziękuję serdecznie :lol: Wczoraj złożyłam zamówienie, czy mogę więc w temacie przelewu zaznaczyć datę wysyłki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukalem na google informacji dotyczace tego fromonu BTB i nic nie znalazlem..

wiec musi to byc bezwzgledna nowość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak, jesteśmy współproducentami BTB i mogę zagwarantować, że nie pojawił się on jeszcze w żadnym innym miejscu.

Pusia, lepiej nie. Napisz w tej sprawie do obsługi klienta na nasz główny adres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pusia, lepiej nie. Napisz w tej sprawie do obsługi klienta na nasz główny adres.

Oki. już lecę, dziękulska :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy mieszanie BTB z NPA i PHX bedzie przesadą (negatywne działanie)? i czy miało by sens?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamowione ;]

NPA jak najbardziej sie sprawdzilo ciekawe jak bedzie z tym specyfikiem opis calkiem calkiem. Relacje napisze dopiero w piatek za tydzien przyjezdzam do Polski wiec bedzie trzeba odwiedzic pare klubow. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie do Ferum chciałem zamówić BTB i połączyć go z NPA(pheromone Additive bo mi zostało) i chciał bym się dowiedzieć jak to połączyć ile kropel BTB a ile NPA? i mam jeszcze jedno pytanko jak kupiłem NPA nie było daty ważności więc jak długo feromony działają(kiedy będą przeterminowane)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, właśnie zamówiłem i już niemogę się doczekać!! Pheromax sprawdza się super, ciekawe jak będzie z tym. Czy ktoś już ma BTB i przeprowadził jakieś testy?? I mam pytanie czy BTB można będzie zmieszać z Pheromaxem?? (a tak wogóle to powiadamienie meielm fajna sprawa, gdyby nie to nawet bym niewiedział że jest coś nowego) Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak jak ja dzisiaj dostałem e-maila i zamówiłem BTB bo chce go jeszcze połączyć z NPA :twisted: gdyby nie e-mail pewnie nie wiedział bym,że pojawiła się taka nowość w dodatku w atrakcyjnej cenie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i ja sie dałam skusic na tš nowoć.Od niecałego m-ca uzywam Pheromaxa w próbce i jestem zadowolona z efektów :twisted: Ale juz sie konczy powoli ...

Ciekawa jestem tego wynalzaku ..No zobaczymy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:D mi się skończyła próbka phero a tu promocja i jakiś nowy fermonek wogóle przestestował ktoś to już w polu mój sie zamawia własnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na stornie głównej BTB napisane jest "jeżeli uważasz że produkt moze byc dla ciebie zbyt mocny kup Relationship magic lub Chikara" czy BTB jest zatem lepsze jeśli chodzi o zaufanie od chikary?

pytam bo używam PHX i NPA i chciałem dokupic chikare i teraz nie wiem czy lepsze będzie NPA i PHX + Chikara czy + BTB ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AleX, kup Chikarę - będzie dobrym uzupełnieniem do PHX i NPA. Łączenie ich z BTB stworzy zbyt wielką chmurę feromonową.

David, BTB można mieszać z NPA. Mieszanie z Pheromaxem oczywiście jest dopuszczalne, ale ich feromony w pewnym stopniu będą się pokrywać. To już będzie sprawa indywidualna, którą musisz sprawdzić osobiście. Być może dla Ciebie będzie to dobre połączenie.

Namaste, jak wyżej, jest to sprawa indywidualna. Musisz wybadać jaka ilość kropel jest dla Ciebie odpowiednia. Sprawdź różne kombinacje i opisz to tutaj, na forum. Właśnie po to ono powstało, abyście mogli wymieniać się własnymi doświadczeniami.

Opisujcie jaka ilość najlepiej się dla Was sprawdza, w jakim połączeniu i w jakich sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi