Skocz do zawartości

Feromony sa naprawde skuteczne!!!!


wojteczek8

Rekomendowane odpowiedzi

A od kiedy zamawiasz w feromony.pl (mocneferomony.pl)?

Ja gdzieś tak od marca br. Trafiłem na stronę w wyszukiwarce, gdy zacząłem szukać prawdziwych feromonów i chciałem się dowiedzieć o niech więcej. Było to też wtedy, kiedy doszedłem do wniosku, że prawie wszystkie feromony na allegro.pl nie działają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zamowilem dokladnie rok temu. Chcialem nawiazac kontakt z pewna dziewczyna a slyszalem o feromonach wiec sie zdecydowalem. Powiem Ci ze nie ma sensu zamawiac tanich feromonow na allegro bo to jest bezwartosciowe. ja caly czas zamawiam na mocneferomony.pl bo te feromony sie sprawdzily. Lepiej zaplacic troche wiecej i miec sprawdzone feromony, ktore dzialaja. A jakich feromonow uzywasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już chyba 3 raz na tym forum będę pisał jakich feromonów używam :) , no ale;

 

-próbka Chikary na imprezy (aż mi się skończą, wtedy planuję zakupić duży flakon Pheromax)- próbki mi się podobają CHK, bo mają bardziej intensywny zapach od flakonu,

-flakon Chikary na co dzień ( 1 dawka),

-Pheromax próbka- rzadko, czasem jak wychodzę na miasto, ale to ze względu na ten specyficzny zapach, który należy przykrywać własnym zapachem.

 

@wojteczek- a Ty jakich produktów używasz? Patrząc na opinie na feromony.pl to chyba też Perfect10.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze nie uzywalem tej nowej Chikairy, bo weszla niedawno.

Moje pierwsze feromony to byl Relationship Magic - pomogly odbudowac zwiazek, znajomi zwiekszylki mna zainteresowanie

2- Perfect Teen- bardzo dobre feromony na podryw. Z nich tez bylem zadowolony bo dziewczyny zaczely sie rozgladac za mna.

3- Pheromax- tez skuteczny, uzywam od niedawna i jestem bardzo zadowlony:)

 

Jednak najbardziej zadowolony bylem i najwieksze efekty zauwazylem uzywajac Relationship Magic. Trzeba pamietac ze feromony to nie wszystrko, liczy sie jeszcze nasze postepowanie. Feromony sa tylko pomocnym bardzo dodatkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rzadko używam Pheromax, ale gdy go stosuję to rzeczywiście jestem pobudzony.

 

Wyluzowany? Może trochę. Ale to tylko dlatego, że "wierzę w feromony" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem że wszystkie feromony dobrze zastosowane pobudzaja:) A pheromax podnieca dziewczyny:) a mi sie w feromonach podoba jeszcze to ze dodaja pewnosci siebie. No ja sam widze po sobie, bo jestem raczej niesmialy. A one tak sa jakby "tajna bronia":) a to chyba wazne zeby sie nie denerwowac przy dziewczynie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dodaje! I to ile...

 

Pheromax powinno się stosować zwykle od połowy dawki (naciśnięcie główki atomizer do połowy) do jednej pełnej dawki- większa ilość przynieść może negatywne efekty.

Choć podobno sa tacy ludzie, którzy stosują 2 lub nawet 3 dawki :shock:

 

W ogóle feromony stosuje się w miejsca o obniżonej ciepłocie ciała czyli: wewnętrzne strony nadgarstków, szyja, zagłębienie za uszami, łokcie. Można stosować je również na ubranie, ale to też zależy od produktu, bo czasem może być w składzie chyba glikol czy gliceryna, która może powodować plamy na ubraniach. Ale simon się nie bój, bo Pheromax tego nie dotyczy.

 

 

 

@wojteczek- właśnie, tak jak simon,a Ty ile stosujesz i gdzie? Ciekaw jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak jak napisalem: feromony dzialaja nie tylko na otoczenie ale tez na nas samych:) a dla mnie pewnosc siebie to wazna rzecz. Odnosnie pheromaxu to stosuje jedna dawke na szyje. To w zupelnosci wystarczy a wieksza dawka powoduje odwrotne efekty: poddenerwowanie, "wrogosc" jesli tak to mozna nazwac. co za duzo to nie zdrowo:) Obecnie uzywam Relationship Magic (on jest w fiolkach z rolka) to stosuje: 2 pociagniecia na szyi, delikatnie za uszami i na nadgarstkach. ALI ma racje ze nalezy stosowac tam gdzie jest mniejsza cieplota ciala. Ja uwazam ze szyja i nadgarstki to wlasnie najodpowiedniejsze miejsca. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, stosujny feromony na części ciała o zmniejszonej ciepłocie, gdyż owe atraktanty wolniej paryją, a co za tym idzie dłużej pozostają na skórze.

 

@wojteczek- pewność siebie to według mnie najbardziej niezbędna cecha przy podrywie. Właśnie to daje stosowanie feromonów- wierzysz w to, że działają.

 

Ja to też porównuję trochę do placebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, zgadzam sie z Toba ze to troche jak placebo. Po prostu feromony dodaja Ci odwwagi. Ja mam takie uczucie ze jestem smielszy bo moje nastawienie jest takie ze dzieki feromonom ludzie beda mieli o mnie dobre zdanie. i nikt nie wie ze je stosuje a ja wiem i sa taka jakby "tajna bornia".

 

Tak, to co mówisz jest 100 procentową prawdą- też tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności