Skocz do zawartości

Czy dzieki feromonom daloby sie odbic dziewczyne????????????


kamillK

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to trochę wredne co chcesz zrobic.... Nie pochwalam tego, wpier..... się w związki jest nie na miejscu:x :x :x

 

No, ale... Znasz dziewczynę długo? Próbowaliście już coś razem, było między Wami coś więcej? Jeśli na te pytania odpowiedź brzmi tak, to raczej odpuśc sobie, bo i tak nic nie wyjdzie. Dzięki feromonom będziesz mógł co najwyżej zdobyc Ją na kilka dni, dopóki fero nie przestaną działac. Bo fero to tylko chemia, pomaga na początku, później musi przyjśc kilka innych rzeczy.

 

Ale jeśli znacie się sporo lecz nic między Wami nie było to RM powinno byc dla Ciebie najlepsze. Jeśli chciałbyś na początku wywoałc u Niej pożądanie wybierz Pheromax

 

RM pomoże zacieśnic między Wami stosunki, lepiej się zrozumiec i dogadac.

 

Po Pheromaxie za to będzie czuła raczej pożądanie do Ciebie.

 

To Twoja decyzja co byś chciał zrobic, czy poprostu mu Ją odbic i zostawic, byle nie była z nim czy chciałbyś byc z Nią jak najdłuzej, bo naprawdę Ci na Niej zależy.

 

W pierwszym wypadku używaj Pheromaxu, w drugim RM.

 

I nic na siłę, powoli, w końcu trafisz na sytuację, kiedy się między nimi popsuje, choc trochę, wtedy bądź przy Niej i pomóż, kiedy będzie potrzeba, zobaczy komu naprawdę na Niej zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo miedzy nami nic. Chce zeby cos bylo miedzy nami na dluugo oby jak najdluzej.Masz racje ze to nie wporzadku zeby sie wwalac w czyjes zwiaski ale jakbym Ci powiedzial dalczego to robie( poza tym ze ja ja kocham) to pewnie tez bys myslal tak jak ja. jesli chcesz sie dowiedzec to moge powiedzec na gg bo na forum niechce o tym mowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciasz, zeby jednak było coś długo między Wami, najlepsze będą feromony łagodniejsze, przeznaczone do pomocy w zacieśnianiu kontaktów z najbliższymi, np RM. Możesz też na początku pomyślec nad Pheromaxem, ale to tylko na początek, zeby pomóc sobie w wzbudzeniu pożądania u Niej do swojej osoby. Ale to tylko na początek jak coś, później tylko RM na utrzymanie więzi.

 

Ale PAMIęTAJ, dzięki samym feromonom g...... za przeproszeniem zdziałasz. Musisz dziewczynie zaimponowac sobą, kultura osobista, wiedza, wdzięk i czar, coś czym dysponują nie tylko kobiety, jest o wiele ważniejsze niż fero. One pomogą, owszem, pomogą, ale same sprawy NIE załatwią.

 

Jak chcesz pogadac prywatnie to zawsze mozesz wyslac wiadomośc na priva;)[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Fakt fakt nie pochawalam tego vo kolega robi ale potrzeba matka wynalazku czy jakos tak :) mam podobny problem chodziłem obok jakiejs panienki i tez jest z jakims innym ( ehh przygnebiajace) pisała mi kiedys ze mogło by cos byc ale sie spozniłem czy NPA do tego mogło by sie do tego nadac??W ostatecznosci NPA + Pheromax ??? Prosze odpowiedzcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHodzi konkretnie o odbicie :) fakt faktem zachowuje sie do mnie jakos tak ....... miło morze sobie zbyt duzo wyobrazam .. ale nie do tego zmierzam A moze leprze połaczenie Npa + chikara ??Doradzcie mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt fakt nie pochawalam tego vo kolega robi ale potrzeba matka wynalazku czy jakos tak :) mam podobny problem chodziłem obok jakiejs panienki i tez jest z jakims innym ( ehh przygnebiajace) pisała mi kiedys ze mogło by cos byc ale sie spozniłem czy NPA do tego mogło by sie do tego nadac??W ostatecznosci NPA + Pheromax ??? Prosze odpowiedzcie :)

Jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHodzi konkretnie o odbicie :) fakt faktem zachowuje sie do mnie jakos tak ....... miło morze sobie zbyt duzo wyobrazam .. ale nie do tego zmierzam A moze leprze połaczenie Npa + chikara ??Doradzcie mi :)

Oj i to jest już konkretne pytanie i temat rzeka. Może warto spróbować wszystkich naraz? Ale pamiętaj o ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero tera zauwazylem ten wątek :oops:

chce odbic dziewczyne takiemu lamusowi( sorki ale niechce mowic dlaczego go nie lubie bo to nie jest rozmowa na forum) ktora jest moja przyjaciolka

 

 

No to Ci odpowiem nie jak ferumowicz tylko jak psycholog.Jesli jest twoją przyjacólką to nie masz co zaczynac zarywac bo tylko przyjazn popsujesz.

Zrozum.Pelnisz u niej role "meskiej przyjacólki"......ona cie widzi jako osobe ze jak sie pokluci z tym lamusem to idzie do ciebie sie wyplakac a potem znowu do niego.....

Wspolczuje sytuacjii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero tera zauwazylem ten wątek :oops:
chce odbic dziewczyne takiemu lamusowi( sorki ale niechce mowic dlaczego go nie lubie bo to nie jest rozmowa na forum) ktora jest moja przyjaciolka

 

 

No to Ci odpowiem nie jak ferumowicz tylko jak psycholog.Jesli jest twoją przyjacólką to nie masz co zaczynac zarywac bo tylko przyjazn popsujesz.

Zrozum.Pelnisz u niej role "meskiej przyjacólki"......ona cie widzi jako osobe ze jak sie pokluci z tym lamusem to idzie do ciebie sie wyplakac a potem znowu do niego.....

Wspolczuje sytuacjii

Po pierwsze nie wiem po co kontynuujesz wątek, który był 4 miesiące temu i został już zakończony (suchy88 dobrze zrobił, że dopisał się w tym wątku, bo nie zakładał nowego tematu do istniejącego już problemu, ale odpowiadać powinieneś na post suchego a nie na coś co było 4 miechy temu)

A po drugie... Jesteś w takim razie bardzo słabym psychologiem i nie masz pojęcia o czym piszesz. Niestety taka jest prawda. Jeżeli jest się przyjacielem kobiety, do której czujesz dużo więcej, to sprawa jest oczywiście ciężka, przyznam. Ale to absolutnie nie znaczy, że nie da się już nic zrobić. Ja bym zastosował bardzo głęboki pattern, w którym usunąłbym lub możliwie bym zniwelował te nastawienie do mnie gadatliwości o pierdołach i o chłopakach. Ustawiłbym raczej w to miejsce pożądanie, fascynację, ale ze wskazaniem na fizyczność, seksualność - instalowałbym siebie w kontekście niedostępności i poczucia, że tylko ja jestem w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby jakie ona pożąda. Do tego pattern chłopakobójczy. To tak bardzo, bardzo ogólnikowo. Trzeba oczywiście dostosować to indywidualnie do kobiety, co ona czuje w tym momencie do ciebie, co do tego kolesia itd. (to jest opis działania stricte NLP-owski, dla niewtajemniczonych. Google Twoim przyjacielem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tutaj bo za bartdzo niewiem gdzie mam tego posta umiejscowic :):

Wiec jest taka sprawa Dostałem feromax probke i zamierzam ja połaczyc z NPA ale moje pierwsze z dwoch pytan :

1. Jaka dawke tego mam zastosowac aby stezenie nie było takie duze?? Tzn jaka proporcja NPA i pheromax??:D

2. Podobno tzn nape wno Pheromax silnie pobudza seksualnie. Nie długo mam studniowke tam jest dzieczyna o ktorej sie staram wzgledy niestety od nie dawna jest z chłopakiem zalezy mi na niej i walcze o nia. Tak Wiec podbno feromony przypisuja sie do osoby ktora je ma na sobie wiec jak jak z nia bede tanczył i jak na nia podziałaja w połączeniu z NPA i pheromax to jak odemnie poczuje to tez ona to bedzi4 czuła wobec innych tzn zakłądam ze mna nie bedzie tanczyła a bedzie nadal pobudzona i moze byc takie ryzyko ze z tym gosciem ( swoim chłopakiem) zacznie cos tam robic ?? czy jak juz niebedzie w moim towarzystwie to one przestana działac??

Ludzie pomocy błagam bo sie w trym zaczynam gubić :(:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i17 - patterny to dosc skomplikowana sprawa i czasem ciezko wogole uwierzyc ze to dziala, za to jest prostsza i szybsza metoda - zerwanie rapportu i budowa od nowa znajomosci tym razem opartej na attraction a nie na przyjazni. Pozatym wydaje mi sie ze alkohol+fero moglyby na nia tak zadzialac ze o jakiejs tam przyjazni zupelnie by zapomniala :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności