Skocz do zawartości

BTB pierwsze wrażenia/spostrzeżenia


David

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w środę otrzymałem paczke. Na początek powiem że sposób aplikacji wogóle mi się NIE podoba, mam jak narazie z tym duże problem, dla mnie PHX był znacznie wygodniejszy! Zapachu nie czuję prawie wogóle, jedynie lekko alkochol ale mniej niż w PHX. Jeśli chodzi o działanie to już pierwszego dnia mając problem z odpowiednią aplikacją wylałem na palec dosyć dużą ilość po czym poszedłem do sklepu. Niewiem czy to przypadek czy jednak feromonki zadziała ale sprzedawczyni którą widziałem po raz pierwszy rozpoczęła ze mną dosyć długą rozmowe a przy wydawniu reszty 2 razy się pomyliła i miałą problem z obliczeniem, hmmm no może przypadek.

Dziś natomiast przetestowałem BTB na swojej dziewczynie która już niejednokrotnie nieświadomie poddawana była działaniu PHX :wink: . Moje pierwsze spostrzeżenia to takie iż gdy wcześniej używałem PHX to w skrócie mówiąc dosyć szybko robiło się gorącą. Dziś po zaaplikowaniu BTB (około 3 krople) było tak. Zaczęło się od tego że niema dziś wogóle czasu, po jakiś 10 min. przebywania zmieniła już zdanie i zaprosiła mnie do siebie. Potem dłuuugo i często mocno się we mnie wtulała, było sporo rozmów. Gdy powiedziałem że muszę już iść to minęły jeszcze jakieś 3 godziny zanim wkońcu jakoś się wyrwałem. Do ciekawszych akcji jak po PHX też dochodziło lecz po wstępnych testach stwierdzam że BTB ma działanie bardziej... (niewiem jak to określić :? ) towarzyskie ?!

Na dzień dzisiejszy wydaje mi się że PHX jest typowo na podryw a już do stałych związków chyba jednak BTB będzie znakomity. Takie są moje pierwsze odczucia choć po tak krótkim teście mogę się mylić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności