Skocz do zawartości

BTb phx i chyba za duzo tego;p


kkkkk0

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zamowilem sobie BTB. Wczesniej uzywalem juz PHx i musze poweidzec ze dziala wspaniale.

Otorz nadszedl czas na pierwszy test z BTb.

Idac do clubu.. uzylem ok 4 kropel btb .....i wlasnie ostatia alpikacja jakos mi tak duzo polwcialo..ale mysle trzeba postaestowac zoabczyc ile m i styknie.Na to an szybko na szyje psiknelem jeden raz PHX. potem perfumy oczywiscei HB szare.

Piersze spostrzerzenia.

ZA duzoooooooooooooo przesadzilem z tym. kurde.

W towrzystei koelgow malo gadatliwi ze mna.... wiedzielm ze o to chodzi.

JEdank jezeli ktos zaczal gadac ze mna to gadal i gadal wciagal mnie w rozmowe.

Ale heh nastapily skutki naduzycia ;d;d;d

W srodku klubu.....jakies rozluznienie.

Byli także malo mowi ale jakby sei zaczepiali zeby z nimi gadac...

po jakims czasie..oczywiscie spojrzenia dziewczyn.......wkoncu mysle cos poztywnego.hehe

 

PO jakis czasie prawdopodobnie Fero troche sie ulotnily TAk mysle...bo nie bylo juz tak zle jak na poczatku.

 

A jaki byl szczyt tego.? Otoz w czasie tanca przy jakis dzieczynach kolega powiedzil mi Ze sie na mnie patrza..czasem....a JEdna no poprostu ciagle..............................Kilka sekund i podbija do mnie a ja do niej....nie wiem jakos tak odrruchowo........i i w taniec..poszlo..potanczylem z nia .....jednak potem musialm isc juz......i Zabawa sie skonczyla. tyle z jednego dnia. Jestem swidomy ze przesadzielm i zmnijszylem aplikacje.

 

NAstepne dni.

Uzywalem same Btb.

Smieszne sytuacje. Otorz raz uzylem (wylalo mi sie ) trosze weicej ze 3 krople i tak samo. BRAK rozmow, jedak jak pisalem z czsem po ulotnieniu sie zaczyan dzialac jak nalezy ;d;d;d

Siostara poweidzila ze mam jakies fajne spodnie..... a te spodnie mam juz sporo czasu.

NAstepny koplemnt z ubraniem....az sie smialem od kolegi.

..........

Fajne podobalo mi sie usmiechy....kilku dziewczyn..wczesnei tego nei robily.

 

Narazie to tyle potem anpsize.

Mysle ze musze se dobrac odpowiednie ilosci i zoabczyc na ktorych dziala najlepeij. pozdro............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności