Skocz do zawartości

Pierwsze próby BTB - WYGLĄDA OBIECUJĄCO


Ann_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

No więc postanowiłam i ja opisać moją krótką historię dzisiejszego dnia, która zdarzyła się po zastosowaniu nowego cudeńka BTB. Obiekt testu - mój własny chłopak i półtora (1,5) kropli BTB na szyję. Przyszedł do mnie z różyczką - to akurat przypadek, przecież nie zwietrzył feromona na odległość :P:P W każdym razie miło się zaczęło. Później zadziwiająco łatwo, szybko i mocno udało mi się go rozpalić, co zdziwiło nawet jego samego :!: Mogę wam zdradzić, że on zazwyczaj lubi powolne pieszczoty a dzisiaj chciał na "już, teraz!" :P:P I sam mówił, że nie wie dlaczego, ale COŚ go pobudziło. Chyba prawda z tym, że w sytuacjach intymnych BTB dwukrotnie zwiększa podniecenie :) Po jakimś czasie się trochę uspokoił, ale był dla mnie nadzwyczajnie miły i czuły. Chcąc jeszcze raz sprawdzić działanie BTB nachyliłam się nad nim gdy leżał w taki sposób, żeby moja "sferomonowana" szyja znalazła się na wysokości jego nosa. Po chwili już był... hmm... gotów i powiedział, że po prostu nie wie dlaczego :!: Za to ja wiedziałam i sprawiło mi to wielką radość :) :)

Oprócz tego bardzo dobrze się dziś czuliśmy w swoim towarzystwie, fajnie się rozmawiało i jakoś poczułam jakby większą więź z nim. Oczywiście ten jeden dzień to jeszcze nie dowód. Będę jeszcze przeprowadzała więcej testów, żeby przekonać się ile wart jest BTB. W każdym razie zapowiada się obiecująco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe ważne spostrzeżenia odnośnie BTB. Do tej pory stosowałam 1-2 krople (2-4 odwrócenia buteleczki przy zakryciu aplikatora palcem, podobno pół kropli wtedy się uzyskuje). Tylko, że w sytuacjach "społecznych" fero zdawały się nie mieć właściwego działania. Wyglądało na to, że stosuję ich za dużo, ludzie raczej uciekali ode mnie niż lgnęli... Cos wyraznie bylo nie tak.Dziś poszłam "na całość" i zastosowałam tylko jedno odwrócenie buteleczki (podobno to jest zaledwie pół kropli). I oto zdarzył się cud!! Dostałam takiego kopniaka jak nigdy. Wreszcie poczułam się pozytywnie, energia rozpierała mnie tak bardzo ze nie mogłam się skupić, cały czas chciało mi się śmiać. Ludzie byli przyjaźniejsi. Najzabawniejsze ze mialam akurat maturę ustna dzis. I ja jestem straszną panikarą, bałam się juz w domu. Ale od kiedy zastosowalam fero, nie moglam sie nawet skupic na mysli o egzaminie! Kolezanki obok były w szoku, co mnie tak cieszy, przeciez ja zawsze tak sie stresowałam :) Dzieki fero (pozniej, jak juz troche sie uspokoiłam) zdałam egzamin prawie bezstresowo!! Więc wazna uwaga dla wszystkich którzy mają problemy z uzyskaniem wynikow po BTB STOSUJCIE MINIMALNĄ ILOŚĆ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mam to samo jak za aplikuje minimalna dawke powiedzmy chikary to czuje sie bezstresowo,a jak wiekszą to normalnie.

:?:?

I tu jest pytanie czy po zastosowaniu mniejszej dawki ktora daje wieksze pobudzenie jestesmy tak samo odbierani jak po zastosowaniu wiekszej dawki ktora prawie w ogole nie pobudzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zastosowałam tylko PÓŁ kropli na szyję. Jeśli ktoś nie wierzy, niech sam sprawdzi, macie przecież fero :) Zdaję sobie sprawę, że może nie na każdego fero działają tak samo, mi widocznie wystarczyła minimalna, absolutnie minimalna ilosc.Michał, uważam, że jeśli przy mniejszej dawce fero działają na nas samych mocniej, to także mocniej na innych. Po zastosowaniu pół kropli ludzie wydawali się przychylniejsi, natomniast przy kilku kroplach i ja czułam się normalnie i ludzie raczej mnie unikali lub byli po prostu tacy jak zawsze.

Jak to stwierdził mój genialny kolega (i17 :): nasz organizm naturalnie produkuje małe ilości feromonów, więc nawet jeśli zastosujemy minimalną dawkę syntetycznych fero, to i tak będziemy mieli ich na sobie dziesięciokrotnie więcej niż przeciętny człowiek, który nie stosuje feromonów :)

Dlatego tak ważne, aby nie przesadzać z dawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatku tez zasosowalem moze nawet z 4 korple przesadzielm potem mniej....juz....i bylo o wiele lepiej......Poprostu na poczatku przesadzielm....ale oprocz tego efekty tez widzialem tylko nie u takiej liczby osob......;p

 

trzeba testowac.; pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

wiecie co, cos w tym chyba jest, jak ostatnio byłem w klubie to zaaplikowałem sobie tak ze cztery pociagniecia po obu stronach szyii (BTB i flakonik po phero) i nie widzialem żadnych efektów, zero, bylo bardzo duszno ciepło praktycznie nie szło oddychac no i myslałem ze to z tego powodu. Podobnie było w pracy, dwa pociagniecia po obu stronach, i tez nic ciekawego, babcie byly troche gadatliwe ale to normalne ;) .

 

Dzisiaj jechałem z uczelni busem; a 1,5h godziny wczesniej zaaplikowalem na szyje tak 2 cm w góre i w dól :D po obu stronach; siadlem sobie z przodu pod oknem (ikarus) z prawej strony tak ze miejsca wokol mnie byly wolne, weszla jakas laska i jakby chciala usiaść w rzadzie za mna ale sie wrocila i siadła kolo mnie, poźniej inna staneła koło mojego miejsca no i znacie te znaki włosy itp :)

 

czyli, im mniej tym lepiej, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności