Skocz do zawartości

To jakies nastepne oszustwo??


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie co to?? Jakaś kicha znowu bo szukałem tego na amerykanskch ztronach i tego nie było.Wogole te ztezenie jest jakies za wysokie.Ale opis jest przekonujacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przekonany juz co do feromonow na allegro.. zreszta sam mam do sprzedania dwa fero jedno to totalna sciema ktora wciska ale coz potrzebuje pieniedzy i te fero (mowie o Love&Desire) to zwykle perfumy ktore dzialaja niecalal godzine...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te scierwo love&desire tez miałem one nie działa godzine tylko pachnie godzine i to jeszcze tak jak damski perfum.Ale ja kupiłem 100ml za 90zł i dopiero potem znalazłem te ferum i feromony.pl Chciałem oddac te feromony ale niechcieli mi kasy zwrocic.To uzywałem go jako perfumy i kupiłem sobie pheromaxa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Rm bym nie kupił jak juz cos kupuje to najmocniejszy jaki jest PHx no i te BTB kupiłem bo w połonczeniu z PHX mam podobne działanie jak Phx+chikara a to juz sie kiedys przekonałem ze te połanczenie jest wiecej warte niz złoto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o czywiscie tylko jak łączysz Chikare z Phx to chikare zaaplikuj według instrukcji a Phx tylko zwilz palec i nie nakładaj feromonów razem na siebie tylko zrob mały odstep a sam zobaczysz jak ta mieszanka daje rade :D tylko najlepiej działa jak postoisz koło dziewczyny z 5 min zeby pozadnie sie tego na wdychała :D ja własnie zauwazyłem ze to zabojczo działa jak postałem obok nieznajomej dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak połączysz chikare z Pheromaxem to nakładasz na nie jeszcze jakieś perfumy ?? (ph podobno śmierdzi niektórym, nie mi).

 

Można stosować perfumy do takiego mixu, lecz już sama Chikara jest zapachowa, więc musiałbyś dobrać perfumy podobne zapochowi chikary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak połączysz chikare z Pheromaxem to nakładasz na nie jeszcze jakieś perfumy ?? (ph podobno śmierdzi niektórym, nie mi).

 

 

Obecnie nie mam chikary miałem probke w zelu i brat miał cały flakon wiec czasem sobie zapozyczałem :D Chikara ma super zapach i dośc mocny wiec moim zdaniem bym nie dawał zadnych perfum bo sie zmiesza nie bedzie to zbyt przyjemny zapach.Bo jesli ma chikare to pryskasz tez na ciuch wiec zapach długi sie tzryma.Mow phx bo mam cały czas wrazenie ze mowisz o ej kupie z allegro ph pheromones :twisted: Moim zdaniem pheromax nie smierdzi choc wyczuwam fero bardzo dobrze on moze smierdziec z bliska 2 cm jak powachasz ale wokoł Ciebie jak jestes w otoczeniu ludzi tego nie czuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności