Skocz do zawartości

Pytanie do ferum i bardzo doswiadczonych


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta nowosc BtB jak wpływa na kobiety?? według instrukcji oraz na stronie feromony.pl pisze tak ze mozna smiało go uzyc do podrywu i zy wywołuje 2 razy wieksze podniecenie oraz zwieksza ochote na sex u kobiet tak to zrozumiałem.Rowniez ze uspokaja kobiety i dobrze sie czuja z osoba ktora zastosowała feromony BTB???? Jeszcze takie pytanie do ferum prosiłbym o dokładne wyjasnienie czemu BTB nie powinno sie łonczyc z Pheromaxem???

 

 

Bo te feromony BTB za uwazyłem na nauczycielki działa ale na uczennice nawet te ktorych nie znam nie widzie efektów jesli tak dalej bedzie bede chyba musiał zwrocic produkt i zainwestowac w cos innego np PHX :D bo sie mi juz konczy albo NPA oczywiscie tego jeszcze nie miałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB to produkt kompleksowy, w którym znajduje się wiele feromonów, zarówno agresywnych, jak i łagodnych. To tak, jakbyś stosował jednocześnie Chikarę oraz NPA. Ich feromony się uzupełniają.

Skład BTB został tak dobrany, aby nie było potrzeby łączenia go z innymi produktami. Łączenie może grozić powstaniem tzw. bomby feromonowej, która niekoniecznie będzie działać tak, jak tego chcesz, ze względu na zbyt dużą zawartość poszczególnych feromonów.

 

JEDNAK, nie oznacza to, że nie wolno łączyć tych produktów. Niektóre osoby łączą NPA z Pheromaxem i uznają to za najlepsze z możliwych połączeń. Wszystko zależy od osoby i ilości eksperymentów. Łączenie nie jest zalecane osobom początkującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz skoro BTB jest jak połaczenie chikary i npa lub chikary i phx to sie nadaje 100% na podryw??Poniewaz kiedy uzyłem Phx z chikara efekt był zabojczy :D ale jednak przy BTB cos nie umie tego zauwazyc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Chikary z NPA w przenośni skutkuje powstaniem BTB. Z oczywistych powodów, będą to zupełnie inne produkty. Producenci są różni i związki również.

 

Daniel, pamiętaj, że najważniejsze są Twoje eksperymenty. Jeżeli sprawdza się dla Ciebie połączenie Pheromax + BTB, to korzystaj. Dla każdego takie połączenie będzie się inaczej sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem było to roche za mocne dziewczyny uciekały odemnie na dyskotece.Pozniej pod koniec imprezy było jakies zainteresowanie.Pheromax obecnie sie mi skonczył :D nie wiem Btb cos zbyt nie działa niewiem moze robie za słabą dawke albo za duza musze je jeszcze dobrze przetestowac.Jesli znowu nie zobacze efektów bede musiał chyba zwrocic :( btb i zainwestowac w NPA Jeszcze takie proste pytanie i oczekuję prostej odpowiedzi czy BTb nadaje sie na podryw czy bardziej do spraw biznesowych?? Bo za nim złozyłem zamowienie doczytałem sie ze BTB bardzo dobrze wpływa na płec przeciwna wiec zrozumiałem to ze sie nadaje do podrywu lecz jednak nie skutkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widocznie przesadzasz z dawka. U mnie sprawdza sie niezle. Dzialanie jest bardzo widoczne. Dosyc szybko trafilem z odpowiednia iloscia ale problem mam z dawkowaniem. Wystarczy troche za duzo i efekt mam taki jak opisujesz. Ludzie stronia ode mnie. Znowu jesli dam za malo efekt jest o wiele mniej widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności