Skocz do zawartości

Spostrzezenia Mauro


Mauro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam 23 lata i od roku pracuje w saloniku prasowym Kolportera. Praca nie jest zbyt ciezka, ale trzeba wykazac sie wielka cierpliwoscia, bo ludzie potrafia byc naprawde nieuprzejmi i czepialscy, a po calym dniu takiego towarzystwa nerwy puszczaja i mozna komus powiedziec pare nieprzyjemnych slow.

 

Od jakiegos czasu zaczalem stosowac feromony. Na poczatku chyba jak 80% forumowiczow zastosowalem probke pheromaxa, pozniej bylo NPA i BTB (obecnie uzywam ich jednoczesnie). Zauwazylem ze zenska czesc klienteli zaczela byc mna zainteresowana, przez co czesciej przychodzily na zakupy i minowoli staly sie moimi stalymi klientkami. Czesto wdaja sie ze mna w rozmowy i opowiadaja mi nawet swoje intymne sytuacje, tak tak, poprostu otwieraja sie przy mnie. W mezczyznach natomiast wzbudzam respect i poszanowanie. Szef zaczal bardziej liczyc sie z moim zdaniem i z miomi posmyslami. Nawet dal mi wolna reke w podjeciu kilku waznych decyzji.

 

Obroty wzrosly i to znacznie, salonik jakies pol roku temu byl na krawedzi, jednak w tej chwili prosperuje bardzo dobrze. Nie bede tutaj pisal o szczegolach procentowych wzrostu obraotow bo co kogo to obchodzi :)

 

W ostatnim czasie wprowadzono takze usluge platnosci za rachunki, ludzie sceptycznie podchodzili do tego na poczatku, byli zbyt przywiazani do banku i poczty. Jednak w tej chwili ta usluga cieszy sie sporym zainteresowaniem i przyjmujemy naprawde sporo rachunkow, poprostu zaczeli ufac, musialem sie sporo nagadac ale przynioslo oczekiwane efekty, mysle ze tez dzieki feromonom.

 

Teraz bedzie cos ciekawszego, szef ma jeszcze jeden taki salonik w ktorym pracuja dwie niczego sobie niewiasty :) I obydwie sa mna zainteresowane, no ale coz moge wybrac tylko jedna ;) I tak tez wlasnie zrobilem. Spotykam sie z nia od jakichs dwoch miesiecy i jest bardzo milo.

 

Poprostu swiata poza mna nie widzi :) no ja z reszta chyba tez, niechce pochopnie pisac, ale to chyba jest ta jedyna. Ogolnie moje zycie stalo sie bardziej ciekawsze i inaczej zaczalem do wszystkigo podchodzic, feromony wiele mi w tym pomogly, jednak liczy sie tez ciezka wlasna praca, ale to chyba kazdy tutaj wie, prawda?

 

Pozdrawiam

Mauro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednio mysle ze nawet ok 70%(porownujac do samych poczatkow mojej pracy), jednak oprocz feromowow skladalo sie na to kilka innych rzeczy, takich jak reklama, lepsze zaopatrzenie w towar itp. Takze trzeba zaznaczyc ze klienci przywiazali sie do saloniku, a moze do sprzedawcy pachnacego feromonami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za granicami naszego kraju, czesto gesto jest tak, ze w sklepach rozpyla sie feromony, sa one w troche innym skladzie jak te na podryw :-) ale generanie, to jest swego rodzaju trik :-) a pozatym, zycze dalszych sukcesow w karierze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności