Skocz do zawartości

MOja przygoda przy handlu


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Z bratem handluje motorami przywozimy z niemiec głownie Enduro,cross,supermoto.Wiec przypomniała mi sie taka przygoda ze rok temu przyjechali do nas goscie z Poznania po motocykl.I strasznie sie wszystkiego czepali tu to zadrapane,tu przetarte tu pekniete a to były takie pierdołki nic niewazne ze tak mogło byc,Wogole mowili ze niewiadomo co tam w silniku jest itd no i troche musze przyznac musielismy opuscic cene.Jakoś potem po poł roku znowu dzwonili i mieli zamiar zakupic u nas motocykl inna marka itd.A ja z bratem faktycznie chcielismy sprawdzic czy ta chikara nadaje sie do biznesu no i spryskalismy sie nia jakos 20 min przed jak dojechali i do nas witam mysmy u was brali honde itd.I mowia ze cos sie psuła ale naszczescie sprzedali i do nas o widze ze ten sprzecik oke a stan techniczny i wizualny miał nie mal ze identyczny jak tamtem co wzieli od nas kiedys.No i tak dobra ufamy wam bierzemy go hehe interes trwał chyba 25min zapakowali motocykli ładnie sie pozegnali podziekowali i poszli nawet nie zbili na cenie 1zł :D I jednak działa do biznesu faktycznie najlepiej chikara a banany z twarzy nam nie schodziły przez godzine :D wogole wiele klientow szukało mnustwo wad w motocyklach jest chikara i BTB nawet nie dorza do tego by zbic cene naprawde miło z nami rozmawiaja chwala tak niska cene hehe oczywiscie zdazy sie ze ktoś chce tam zapłacic pare groszy mniej ale jesli fero jest na nas naprawde zadko to sie zdaza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jezszcze BTB nie udało sie mi przetestowac przy handlu motorami akurat nie mamy teraz w ofercie zadnych sprzetow.BTb przetestowałem w sklepie znajomego oraz w szkole jak opisałem to wczesniej w poscie ferum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

PIERWSZA PROBA PRZY MINIMALNEJ DAWCE I BOMBA!

LUDZIE W ZESPOLE INACZEJ REAGUJA, JEST LATWIEJ SIE Z NIMI KOMUNIKOWAC W SPOSOB BEZPOSREDNI

NIE MAJA LEKU A ............ SPOJRZENIA SA REWELACYJNE

NIE WIERZYLEM W TO CZYTAJAC FORUM ALE .... POMYLILEM SIE, ZA POZNO ZACZALEM TEGO UZYWAC!!!!

DZIS WIECZOREM MAM PIERWSZEGO (NIEWIEDZACEGO) KLIENTA DLA TERMINATORA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności