Skocz do zawartości

Odzyskac JĄ za pomoca feromonow. Czy to mozliwe ?


Mariusz23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Moj problem polega na tym, ze jestem po 2 letnim zwiazku, ktory zakonczyla moja byla juz dziewczyna. Kochalismy sie bardzo oboje. Z tego co mowi wynika, ze popelnilem kilka bledow, ktore ciezko jej wybaczyc :( Nie bede tutaj wymienial jakich, ale nie chodzi tutaj o zdrade itp. Jest Ona po prostu wrazliwa osoba i dla innych osob takie "bledy" bylyby drobiazgami. Po zerwaniu oczywiscie probowalem ja odzyskac i powiedzialem jej co tak naprawde czuje, po prostu odkrylem sie calkowicie. Zapewnialem, ze wszystko sie zmieni itd. Na zakonczenie powiedziala, ze jestem wspanialy, cudowny itd (hehe) ale w jej swiadomosci pozostaja te bledy o ktorych Ona nie moze zapomniec, stad ma cos w rodzaju blokady, ktora uniemozliwia jej bycie ze mna.

Jednak spotykamy sie co kilka dni, aby kochac sie. Troche dziwny przypadek :)

 

Ja, poniewaz kocham ja bardzo, nie zalezy mi tylko na seksie, lecz glownie na tym, aby ja odzyskac. Czy w tym przypadku feromony w ogole zadzialaja, biorac pod uwage, ze nie popelnialbym juz tych samych bledow? Jesli tak to jakie polecacie ?

 

W skrocie chcialbym, aby zapomniala o wszystkim co bylo zle, widzac, ze sie staram. Chcialbym, aby ponownie mi zaufala i uwierzyla, ze wszystko da sie naprawic i ze moze byc tak jak kiedys. Przydalby sie taki eliksir milosci jak w bajkach ;)

 

CO POLECACIE ??

Dziekuje za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój przypadek jest skąplikowany.

z tego co napisałeś wydaje mi sie że ona nadal bardzo Cie kocha. feromony na pewno nie zaszkodzą a na pewno mogą pomóc twoja wina jak mówisz leży w błedach ale nie wiedząc jakie to błędy nie moge Ci nic pomóc nawet w kwesti wyboru feromonów. jeśli nie chcesz pisać o tym na forum napisz mi priva. twoja sytuacja nie jset wcale taka dziwna. mój znajomy był zaręczony z dziewczyną prawie 3 lata po czym ona od niego odesła jednak nadal uprawiali sex. to co on wtedy zrobił leżało na granicy manipulacji i aby to zrobić trzeba było mieć naprawde wielkie jaja i silny charakter jednak im sie to opłaciło bo teraz są po ślubie i stanowią wspaniały związek. tam też wina była niby z jego strony ale udało im sie przez to przejść. Napisz dokładniejakie były przyczyny inaczej nic Ci nie poradze bo nie chce nic mówić puki chociaż pobieżnie nie znam sprawy. feromony mogą mocno zadziałać ale również na twoją niekożyść dlatego wstrzymam sie od żadnaj sugesti jak np kup"chikare to nakręcisz ją i sie do niej zbliżysz" bo moge tym przynieść więcej szkody zamisat pożytku ponieważ istnieje możliwość że podniecenie jej nie ma sensy gdyż ona i tak na ciebie leci"wkońcu nadal współżyjecie razem" a trzeba by wywołać inne uczucia. tak że czekam na jakieś informacje od Ciebie wtedy bede mógł spróbować Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności