Skocz do zawartości

Feromony a cykl miesiaczkowy


Rogal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam all!

Przegladałem to forum wiele razy ale dopiero teraz sie zalogowałem. Zamierzam kupic Alchemy i próbke Pheromaxu na poczatek. Ale nie o to mi chodzi. Otóz jak działaja na dziewczyny feromony w czasie miesiączki lub owulacji? Kiedy dziewczyny sa bardziej podatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujacy post;

Od początku, najpierw miesiączka czyli krwawienie miesiaczkowe 4 dni, później faza folikularna, dalej owulacja czyli jajeczkowanie ok 1 dzien, pózniej faza lutealna.

U ssaków wystepije cykl rujowy, na pewno słyszales o nim na Animal Planet ;) , natomiast u naczelnych min. u człowieka wystepuje cykl miesiaczkowy. Teoretycznie samica, w naszym przypadku kobieta, jest gotowa do kopulacji przez cały okres trwania cyklu, jednak zapłodnienie moze nastapić tylko w krótkim czasie 3-4 dni, to jest kolo 17 -22 dzien cyklu (juz po owulacji).

Tak dla porównania w cyklu rujowym samica dopuszcza do siebie samca w krótkim okresie zwanym rują! Jest tam jescze pare różnic ale one sa mniej wazne w tym przypadku.

Kobiety nie maja raczej ochoty na seks, jesli oto Ci chodzi, podczas miesiaczki.

Według mnie na feromony sa podatne cały czas choc ten okres 4 dni po owulacji jest decydujacy.

 

To jest sama teoria, trzeba by ise dziewczyn spytac jak to czują.

Albo jakies eksperymenty przeprowadzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu badaniach pokazano, że kobiety w trakcie owulacji, a więc okresie płodnym, czują się bardziej atrakcyjne, częściej spotykają się z mężczyznami, nieświadomie noszą skąpą, zachęcającą odzież, mają zwiększoną ochotę na seks, częściej dochodzi do zdrad, wytwarzają więcej własnych feromonów i co najważniejsze - są bardzo podatne na męskie feromony, które najsilniej działają na nie w tym właśnie okresie.

 

Polecam lekturę badań naukowych: http://www.feromony.pl/badania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu badaniach pokazano, że kobiety w trakcie owulacji, a więc okresie płodnym, czują się bardziej atrakcyjne, częściej spotykają się z mężczyznami, nieświadomie noszą skąpą, zachęcającą odzież, mają zwiększoną ochotę na seks, częściej dochodzi do zdrad, wytwarzają więcej własnych feromonów i co najważniejsze - są bardzo podatne na męskie feromony, które najsilniej działają na nie w tym właśnie okresie.

 

Dzieki o to mi własnie chodziło. A mam jeszcze jedno pytanie. Nie bede zakładał kolejnego tematu. Czy perfumy armani black code beda dobre do przykrycia np. pheromaxu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności