Skocz do zawartości

Pierwsze spostrzeżenia - Pheromax, BTB


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Zakupiłem sobie Pheromax i BTB. Na początku podchodziłem do tego dość sceptycznie gdyż wcześniej używałem jakieś feromony za 60 zł i nie było żadnych reakcji. No ale ok. Na pierwszy ogień poszedł Pheromax. Faktycznie, poczułem się podkręcony i ogarnął mnie dobry humor pomimo że zostawiła mnie dziewczyna po 6,5 roku zwiazku. Dawno tak się nie czułem. OK - Myślę sobie, Pachnie jakoś jak pot, przykryłem to perfumami Jean Paul Gaultier. Jednak przez ich delikatną woń przebijał zapach pheromaxa. Zbyt słodkie. No ale nic to. Poszedłem w miasto załatwić parę spraw zapominając wogóle o feromonach. Pierwsze spostrzeżenie moje było takie, że po ok.5 minutach rozmowy z daną osobą wykazywała ona zainteresowanie i całkowite odejście od tematu. Nie mogłem poprostu przerwać konwersacji. Zresztą prawie nic nie mówiłem. :) Tutaj pojawiły się moje pierwsze spostrzeżenia. Osoba z którą rozmawiamy, będąc przy tym przyjacielsko nastawionym wykazuje tendencję do podtrzymywania rozmowy. Gęba jej sięnie zamyka. :) Nasępnego dnia pojechałem załatwić sprawy na studiach i tutaj mam najlepsze odczucia co do działąnia feromonów. Pomieszczenie było małe, co pozwoliło na kumulację feromonów w powietrzu. Poweim tylko tyle. Po 10 minutach rozmowy z sekretarką, język otworzył jej się do tego stopnia, że cały zastęp studentów czekał na obsługę, słuchając przy tym jej historii. Zdając sobie sprawę, że phero działają, zacząłem konwersację. Skończyło się tak że jak wychodziłem to gadaliśmy sobie na "ty". :D Widziałem w jej oczach swojego rodzaju "zawieszenie". :D Nie chodziło tutaj akurat o jakieś podteksty seksualne, tylko czysto socjalne. Pod tym względem sprawdziło się znakomicie. Teraz jestem ciekawy jak zareaguje na feromony moja była kobieta. Zastanawiam się czy wrzucić BTB czy Pheromax. Chciałbym żeby zaczęło jej chociaż trochę zależeć. 6,5 roku zwiazku to troszkę jest. Zachciało jej się wolności, nie ma nikogo, chciałbym aby feromony zabuzowały na nowo skoro moje już nie wystarczaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności