Skocz do zawartości

Zrezygnowany..


BankaI

Rekomendowane odpowiedzi

2 tygodnie Testów i nic..oprócz duzego pobudzenia w pierwszych 3 dniach stosowania NPA pod nos ( moze to tylko byla moja sugestia )...zadnych , nawet najmniejszych reakcji ze strony innych..Probka Chikary w gelu tez sie nie sprawdzila..czyzbym byl jedna z niewielu osob na ktora nie dzialaja Feromony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie bo z tego co mi wiadomo BTB ma wieksze stezenie niz pheromax wiec jest łatwo przedawkowac....ale ja nie przedawkowuje i tez jest lipa wale 2 krople i nie wiecej i efekt zero.Jak juz wczesnuiej pisałem 3 dni jak otrzymałem BTB widziałem efekt potem juz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie wiecej jak 2 krople efektow nie widac. Hehe jezeli to cudo (BTB)koszuje wiecej niz chikara to jest zenada po prostu. Ja sie cieksze ze kupilem jak bylo za 99 :) Jest na tym forum jakas osoba ktora widziala zeby BTB dzialalo?? Stosuje 1kropla NPA+1psikniecie Chiraky lub 0,5 Kropli NPA i nie wiecej niz 2 krople BTB + perfumy (moze zmieszyc jeszcze dawke btb??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób chwaliło BTB. Przeszukaj forum.

 

ziom87, uważaj ze wspomnianą mieszanką. Z tak dużą ilością feromonów naprawdę łatwo jest przesadzić i nie dostrzec pożądanych efektów. Takie ilości są dobre gdy ludzie są już na Ciebie otwarci i przebywasz z nimi wystarczająco długo.

Rozpocząłbym od połączenia Chikara+NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że chodzi Tobie o agresywny charakter feromonów. A więc w tym przypadku wybrałbym Pheromax+NPA.

Na twoim miejscu rozpocząłbym od czegoś bardziej socjalnego, co otwiera ludzi, np. Chikara, BTB, następnie, gdy już kontakt jest dobry, dodatkowo zastosowałbym coś mocniejszego, jak NPA czy Pheromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój konik na podryw to phx + chikara

phx działa jak nic innego i mimo wysokiej ceny, jeśli chodzi o podryw to polecił bym właśnie ten produkt. Zauważyłem że nietylko pobudza dziewczyny ale także usopkaja i wprowadza dość miłą atmosfere. nie jest to czysta dominacja i agresja jak w przypadku npa a coś dużo bardziej subtelnego jednak równie silnie stanowczego. jeśli chodzi o podryw to phx rządzi: :twisted:

chikara natomiast dodatkowo otwiera i wprowadza rodzaj zaufania

oba feromony wydają się uzupełniać i tworzą naprawde ostry mix i jeśli ktoś umie wykożystać plusy jakie on niesie jest na wygranej pozycji kiedy chce uwieść dziewczyne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności