Skocz do zawartości

chikara bezzapachowa?


jones

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma drugich równie ładnie pachnących perfum na polskim rynku.

 

Chyba produktów feromonowych, bo to w zasadzie nie są perfumy. Do Chikary dodano olejki eteryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wypróbowałem gratisową - za co dziękuję ferum - saszetkę chikary. Wrażenia - ona prawie nie pachnie... :? Muszę zaznaczyć, że jestem jedną z tych osób, które nie czują feromonów (no, czasami jak otworze szafkę w której je trzymam to jedzie tak jakby alkoholem, ale trochę inaczej). Niestety chikara byłaby mi potrzeba w zasadzie po to żeby złagodzić działanie androstenonu z NPA, tyle że jej zapach jest tak słabiutki, że trzeba będzie szybko znowu czymś się spryskać. Chyba że ktoś zna jakieś perfumy które by się z chikarą nie gryzły?

 

A tak w ogóle ponawiam apel - CHIKARA BEZZAPACHOWA DLA LUDU!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci jako perfume givenchy pour homme według mnie ma pdobny zapach ale moj brat twierdzi ze zapach jest całkiem inny.Po prostu jesli niechcesz by sie nie gryzły musisz zastosowac mocny perfum.Ja od dawna uzywam hugo boss szary na pierwszym miejscu i boss in motion.Ale ja kupuje z rozlewni na allegro sa o wiele mocniejsze od orginałow i nawet lepiej pachna :D mowisz ze chciałes złagodzic chikara działanie androstetonu w NPA.Chyba chciałeś powiedziec ze chcesz złagodzic jego zapach.Tak wynika z twojego opisu mowisz ze jest tak słaba ze musisz sie jeszcze czyms pryskac.Ale i tak poprawnie jest ze chciałes złagoidzic jego dzialanie.Ale miałes na mysli przykrycie jego specyficznego zapachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Daniel za podpowiedź, tych perfum z rozlewni koniecznie muszę spróbować.

 

Jedną rzecz muszę tylko sprostować - ja naprawdę chciałem złagodzić działanie androstenonu, a nie sam zapach. Skąd ten pomysł - już wyjaśniam.

 

Otóż w wolnych chwilach poczytuje sobie różne fora zagraniczne, no i z kilku tamtejszych postów wynikało, że działanie androstenonu można "zmiękczyć" androstenolem. -non sprawia, że jesteś "samcem alfa", silnym, dominujacym, ale jak przedobrzysz z -nonem, to jesteś aż za bardzo "alfa" i ludzie zaczynają się trochę niepokoić w twoim towarzystwie, trudniej im się otworzyć itp. Z kolei androstenol i inne feromony używane w sporej ilości w produktach socjalnych służą właśnie temu, żeby osoby z otoczenia uspokoić i przełamać lody. Z tego wynika, że jak się użyje nieco więcej -nonu i do tego dołoży trochę -nolu, to jesteś silnym 'alfa', przy którym jednocześnie czuje się dobrze i który budzi zaufanie.

 

Ok, to jest ta teoria, niestety nic z tego nie zdążyłem wypróbować osobiście, dopiero zacząłem się w to bawić i testuję narazie NPA. W każdym razie jestem ciekaw jakie są wasze odczucia i czy to co wyczytałem i po krótce przekazałem ma jakiś sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

pare razy niektory kobiety starsze tak powyzej 30lat poda sie jej zapach mlodszym tez ale od starszych wiecej razy slyszalem ten sam kolega pozniej spryskalem go chikara i poszedl do dziakan zalatwiac cos takiego jak awans awansu bo u nas tego nie bylo i jako 1 dostal jest to dobry produkt jesli chcemy cos zalatwic itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności