Skocz do zawartości

Feromony pomagają w relacjach z ludzmi!!!


puma24

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wpadłem na strone o feromonach przypadkowo szukając perfum.Po przeczytaniu opini na temat feromonów zaryzykowałem i zakupiłem i naprawdę się opłaciło wydać pieniądze na nie.

Testowałem pheromax niewielką ilość spryskałem ubranie i poszedłem na zakupy ,wcześniej wsiadająć do autobusu ludzie zaczeli zwracac na mnie uwage ale jeszcze nie dawało mi to przekonania, dopiero gdy wszedłem do sklepu z ubraniami chcąc kupić spodnie to sprzedawczynie byla tak miła i rozmowna i ogladała mnie jak wygladam i doradzała,to nic jak już zakupiłem to zapytała dyskretnie czy bysmy się wybrali kiedyś na kawe i co wy na to??one naprawde działają w każdej sytuacji gdzie dochodzi do relacji z ludzmi.Polecam!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puma24- a ile Pheromax użyłeś? Jakiej dawki? Po jakim czasie od spryskania kupowałeś owe spodnie (chodzi mi o to ile Pheromax się utrzymuje na ubraniu)? A czy ludzie w autobusie byli uśmiechnięci? Bo różnie moą zwracać uwagę- także agresją! I czy w autobusie to byli mężczyźni czy kobiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze używam jednej dawki raz pryskam się musisz sobie przetestować,bo moja dziewczyna wyczuwa niewielką ilość.Ale możesz spróbować np sprzodu się spryskać i z tyłu ubrania, z moich doswiadczen na ubraniu trzymie sie okolo 4-5 dni zależy co masz na sobie na swetrze dluzej.Co ty ludzie zero agresji bardzo mili jak ja się usmiechnołem to one też,a jeżeli chodzi o męźczyzn to w pracy używam to mają respekt do ciebie.sam musisz przetestować .milego testowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puma24- a czy jeśli psikniesz na ubranie to czujesz ten specyficzny zapach Pheromax intensywnie nawet do tych 4-5 dni? Czy stopniowo zapach ulatnia się? A stosujesz na skórę? Jak długo się wówczas utrzymuje?

 

Bo ja jeśli stosuję go (próbkę) to czuć go bardzo intensywnie przez cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że ja po spryskaniu sie pheromax na ubranie uzywam w to samo miejsce wody toaletowej ale przed spryskaniem woda toaletową czuje jais zapach.ja na ubraniu mam zapach tej wody toaletowej tez zalezy jakiej firmy ja uzywam takiej ktora mi akurat do tych 4 5 dni utrzymuje zapach razem z feromonami.na skure stosowałem tylko raz ale nie moge nic o tym powiedzieć jak długo się trzymie bo nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności