Skocz do zawartości

Spostrzeżenia nowicjusza


ravek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ferumowiczów!

Po dokładnej analizie prawie wszystkich postów i serwisu feromony.pl postanowiłem na początek spróbować jednocześnie socjalnego RM oraz Alchemy.

Ogólnie rzecz biorąc mam raczej dobre kontakty z ludźmi, szczególnie z tymi, których znam i oceniam dobrze. Do nowo poznanych osób mam raczej dystans i pewien próg nieufności. Dziewczynę mam super, dogaduję się z nią rewelacyjnie.

Po co więc feromony? Bo zawsze może być lepiej!

Jak piszą doświadczeni użytkownicy feromonów podstawą jesteśmy my sami, nie są to substancje magiczne jak sok z gumijagód ;) i nie zrobią z gbura duszy towarzystwa. Jednak jeśli jesteśmy nastawieni pozytywnie do innych to myślę, że feromony potrafią działać jak turbina w silnikach spalinowych, zarówno na innych jak i na nas samych.

Stosuję RM i Alchemy jednocześnie w dawkach minimalnych (czasem nawet poniżej) ze względu na obecność w obydwu produktach androstenonu. Efekty są, ale bardzo subtelne. Zaczęły się coraz częstsze zdrobnienia imienia, czasem "podlizywanie się", chęć rozmowy, spojrzenia, obserwowanie itd. Ludzie faktycznie są bardziej otwarci, a urodzone gaduły to już przesadzają :) Potestowałem działanie głównie na rodzinie, znajomych.

Nie będę opisywał dokładnie sytuacji, bo nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło, co nie mogłoby być dziełem przypadku, ale jest coraz więcej tych "drobnych" pozytywnych sytuacji i to właśnie jest fajne. Mam na uwadze to, iż produkty, które teraz stosuję są najsłabsze z oferty.

Potwierdzam opinię, że feromony nie wywołują pewnych stanów tylko mogą je wzmacniać. Zauważyłem to na spotkaniach ze swoją dziewczyną :) W kontaktach z ludźmi mam większą "władzę" nad kierowaniem rozmowy w odpowiednie tory.

Może mam niski poziom doświadczenia w temacie, ale stwierdzam, że silnikiem napędzającym pewne sytuacje i reakcje jesteśmy my sami. Feromony są przysłowiowym asem w rękawie, który możemy wykorzystać albo nie.

Ogólnie nastawiony jestem bardzo pozytywnie, niedługo przyjdzie test na najbardziej zachwalane produkty, czyli chikara oraz pheromax. Wtedy dopiero będę mógł na 100% powiedzieć co sądze na temat skuteczności feromonów.

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie nowego forumowicza! Czekamy na nowe spostrzeżenia i autentyczne historie!

 

Jeśli zwracasz uwagę na odpowiednią ilość poszczególnych składników w danym produkcie na jedną dawkę to- z czasem-staniesz się prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej, pytania nie było. Zgodnie z tematem postu "jedynie" spostrzeżenia :D

Ali dzięki za dobre słowa, ale do eksperta to jeszcze mi straaaasznie dużo brakuje. Co nie wyklucza faktu, że się staram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravek- temat przeniosłem z głównego działu "Dyskusje na temat feromonów" do "Autentyczne historie feromonowe- Twoje wrażenia". Sam zauważłeś, że nie było pytania, tylko opowiedziałeś swoje spostrzeżenia.

 

Następnym razem proszę o umieszczanie tematów w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Kozen, wpisz w wyszukiwarce forum Love & Desire, tozobaczysz ile razy już ten temat był wałkowany.

 

Jesli Ty miałeś po tym jakieś efekty, to ok. Nie sugeruj się tak do końca tym, że na innych to mogło nie podziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności