Skocz do zawartości

mieszanka


kamillK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam w domu perfumy acqua di gio i mam tez ph ktorego nie uzywam i mysallem ze po co ma lezec jak moge go wlac do tych perfum.. moglibyscie mi pomoc jak to zrobic? ph mam 2ml a perfum nie mam pojecia ile dokladnie tak na oko 30 ml moze wiecej moze mnie nie jestem w stanie powiedizec bo nawet nie pisze nigdzie na butlece ile zawiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie pisze jaka jest pojemość flakonu? Pod spodem masz naklejkę lub wytłoczony napis- tam powinna być ta informacja. A poza tym to można "na oko" określić- standardowo 30, 50 i 100 ml. Proste?

 

Jak przelać? Wybierasz proporcje, w jakich będzie stworzony przez Ciebie płyn. Szukasz do niego flakon i przelewasz. Prawda, że łatwe? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu raczej o proporcje. :)

 

Było gdzieś na ferum, o ile dobrze pamiętam... Największe stężenie "zalecane" to 1:3 [stosunek fero do perfum] a najmniejsze "zalecane" to 1:10.

 

Przypadek pierwszy, przykładowo, na 10 ml fero dodaj 30 ml perfum.

 

Analogicznie przypadek drugi, przykładowo, na 10 ml fero dodaj 100 ml perfum.

 

 

---> http://ferum.pl/viewtopic.php?t=411&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=mieszanie

 

 

W tym topicu co nie co o tym mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wlejesz te 2,5 do 15-20 to będzie proporcja między 1:8 w przypadku 20 ml i 1:6 w przypadku 15 ml.

 

Jak chcesz silniejsze, np. 1:3 - odlej połowę perfum, a do tego co zostanie wlej feromony. Może niech ktoś kto zna się na tym jak działają feromony zmieszane z perfumami się wypowie. Ja mogę tylko podpowiedzieć co i jak, ale nie wiem jaka proporcja będzie dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dosyć prosta. Jeżeli zmieszasz PHX z perfumami w stosunku 1:1, a więc 1ml ph + 1ml perfum, stężenie spadnie o połowę, ale dzięki temu możesz zastosować dwukrotnie większą ilość otrzymanej mieszanki.

Po zmieszaniu obu płynów możesz zastosować 2 aplikacje, co w wyniku da taką samą ilość feromonów jak przy 1 aplikacji PHX, bezpośrednio z flakonu. Jeżeli zastosujesz proporcje 1:2, możesz zastosować 3 aplikacje, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności